Jak se podařilo zvětšit si přirození o 2,5 cm jen za týden! Skip to main content

Jak se podařilo zvětšit si přirození o 2,5 cm jen za týden!

30.10.2016, 19:51 | Autor: Martin

Ahoj všichni. Bohužel jsem neměl čas, abych napsal dříve. Měl jsem k tomu dobrý důvod... Dnes vám chci představit jedinečnou metodu zvětšení penisu, která mi ho pomohla zvětšit o 2,5 cm jen za týden!
V prvé řadě vám chci říct, že je tato metodaabsolutně neškodná pro zdraví, takže jsou naše penisy v bezpečí. :(

Příběh

Před nějakým časem jsem chodil s krásnou dívkou, byl jsem spokojený a neměl jsem žádný důvod k obavám. Bylo to jako v romantickém filmu: procházky, restaurace a květiny. S každým rande jsme si byli bližší a bližší, až jsem čekal na tu chvíli, kdy "k tomu" nakonec dojde.
Jeden večer se to vyvíjelo skvěle. Moje přítelkyně si mě odvedla k sobě do ložnice. Uvědomil jsem si, že teď budeme mít divoký sex a rychle jsem se svlékl. Vzrušením jsem se celý třásl. Lehla si na postel a začala mě objímat, hladit a líbat.
Její ruka se posouvala po mém těle a pomalu mi rozepnula kalhoty. Když jsem ale vytáhl svůj ztopořený penis, začala se nahlas smát: - Nikdy jsem neviděla tak malý penis, řekla mi se smíchem.
Cítil jsem se neuvěřitelně poníženě, rychle jsem si vzal oblečení a utekl jsem z bytu. Měl jsem úplně zničený večer. Modlil jsem se za jedinou věc, aby se o mojí porážce nikdo nedozvěděl... Věděl jsem, že se něco podobného může opakovat i s jinými dívkami a rozhodl jsem se udělat vše pro to, abych se za svůj penis nemusel už nikdy stydět...

Musel jsem najít nějaké řešení tohoto problému...

O několik hodin později jsem surfoval po internetu a hledal jsem různé články na téma "Jak si rychle zvětšit penis": našel jsem tabletky, masti, pumpy, zařízení na natahování atd. Když jsem si ale přečetl recenze, pochopil jsem, že jsou tyto věci všechny nesmysly. Skoro jsem to už vzdal a chystal jsem se jít spát, když jsem na poslední stránce náhodou našel článek o speciálním Titan Gel na zvětšení penisu Titan Gel. Mnoho pozitivních hodnocení a recenzí (na rozdíl od jiných produktů) mě přesvědčilo, abych si ho objednal. Rozhodl jsem se, že když to nebude fungovat, nic neztratím, protože výrobce v případě nespokojenosti garantuje vrácení peněz.
O několik dní později mi poštou přišlo balení Titan Gel . Samozřejmě jsem nevěřil, že se stane nějaký zázrak, ale v hloubi duše jsem tajně doufal, že přece jen dosáhnu pozitivního výsledku. Po přečtení návodu na obalu jsem si začal penis každý den masírovat tímto gelem.
Jak jsem pochopil, Titan Gel působí na mikrocirkulaci v tkáni penisu a zvyšuje příok krve. Pod tímto tlakem se tkáně penisu roztahuje pomocí dělení buněk. Po prvním týdnu používání jsem si všiml výsledků. Moje přirození bylo o něco větší. Erekce jsem dosáhl velmi snadno. Rozhodl jsem se změřit si penis, abych zjistil, zda se mi zvětšil. Doufal jsem, že vyrostl alespoň o 0.5 cm. Když jsem si vzal pravítko, zůstal jsem doslova v šoku! Moje přirození se zvětšilo o 2,5 cm za jeden týden!

Začal jsem skoro skákat radostí... Vůbec jsem nečekal tak rychlé výsledky a vlastně jsem si ani nemyslel, že je to vůbec možné. Byl jsem tak nadšený, že jsem se rozhodl pokračovat v používání Titan Gel na několik dalších dnů, abych měl ještě větší penis!
Po tak neuvěřitelném výsledku jsem se rozhodl revanžovat se a vyspat se s onou dívkou. Zavolal jsem jí a rovnou jsem jí řekl, že bych si chtěl napravit svoji reputaci. Naštěstí souhlasila. Nyní nastal okamžik pravdy. Opět jsem se ocitl v tom pokoji a ona právě vycházela z koupelny. Tentokrát jí ale už nebylo do smíchu. Naopak, byla v šoku. Můj penis byl asi o 2.5 cm delší a o 1,2 cm tlustší. Bylo nemožné si té změny nevšimnout!
Kromě toho byl také tvrdý jako kámen! Sex byl nezapomenutelný... užili jsme si ho 4x za sebou! Oba jsme byli v šoku :) Mimochodem, tento Titan Gel také znatelně prodlužuje pohlavní styk, takže budete mít o zábavu postaráno na celou noc! Jedním slovem, jsem spokojený! Myslím, že i moje přítelkyně je s výsledkem 100% spokojená.
Nyní jsem se rozhodl, že si ještě více zvětším přirození, abych dosáhl ještě lepších výsledků.
Pokud vás stejně jako mě zaujal Titan Gel Titan Gel, připojím vám odkaz na oficiální webové stránky výrobce, kde si ho můžete objednat za sníženou cenu a se 100% garancí výsledku.


194 komentářů
David Liška
Závidím ti, myslím, že si jedno balení Titan Gel také objednám.
Před 4 minutami
1
Přemysl Košut
Děkuji za radu, už jsem si objednal Titan Gel, řekli mi, že mi ho zítra doručí. Už se nemůžu dočkat, až ho vyzkouším!
Před 6 minutami
4
Miloš Mareš
Můj bratr žije v Londýně a říkal mi, že je tam tento Titan Gel velmi oblíbený...
Před 7 minutami
7
Ivana Vašutová
Martine, děkuji ti za tento příspěvek, už jsem Titan Gel objednala svému milovanému :)
Před 9 minutami
11
Daniel Švec
Používám tento Titan Gel skoro dva týdny a výsledek - mám o 5 cm delší penis! Děkuji za doporučení!
Před 11 minutami
9
Božena Burešová
Ahoj, objednala jsem ho manželovi k narozeninám, tak doufám, že se neurazí :)
Před 12 minutami
5
Vladimír Veselý
Hej, chlape, za prvních pár týdnů se mi penis zvětšil jen o 2 cm, to není výsledek, jaký jsem očekával. Čtvrtý týden jsem ho ale měl už o hodně větší, nemohl jsem tomu uvěřit! Podívejte se, jak velký ho mám teď!
Před 15 minutami
8
Zdenka Ševčíková
Můj manžel se styděl si ho pro sebe objednat, tak jsem to udělala za něho a výsledek je téměř 5 cm navíc za tři týdny. Děkujeme, že jste nám o Titan Gelu řekli!
Před 16 minutami
15
Ivana Jarošová
Dozvěděla jsem se o tom od jednoho z mých partnerů, zdá se, že je to velmi populární a účinné :)
Před 19 minutami
0
Monika Vávrová
Ahoj všichni! Můj manžel používá Titan Gel asi 10 dní a už mu vyrostl o víc než 1,5 cm!
Před 21 minutami
17
Erik Staněk
Po dvou týdnech se mi penis zvětšil o 1,7 cm! A podívejte se, o kolik je tlustší... Super věc!
Před 22 minutami
21
Bohuslav Bílek
Objednal jsem si ho a nyní čekám na zásilku.
Před 25 minutami
9
Ladislav Jaroš
Koupil jsem si Titan Gel, zalíbil se mi! Před tím jsem neměl v posteli dost síly a i orgasmy byly nějaké vlažné. Nyní se všechno změnilo k lepšímu.
Před 34 minutami
5
Bedřich Ticháček
Stojí to za ty peníze, doporučuji.
Před 39 minutami
18
Břetislav Moravec
Používal jsem Titan Gel několik týdnů, přirození se mi zvětšilo o 4 cm, ale potom přestalo růst. Bez ohledu na to výsledky zůstávají navždy.
Před 41 minutami
2
Emil Malý
Dnes jsem obdržel svoji zásilku, brzy vám napíšu své výsledky.
Před 44 minutami
47
Ludvík Pokorný
Moje hodnocení Titan Gel: výsledek +4,2 cm za 3 týdny, moje partnerka je velmi spokojená a celou noc ze mě nesleze, často si na mě dokonce sama sedne a já se nemusím vůbec namáhat! Jedním slovem blaho.
Před 49 minutami
31
Ladislava Kovářová
Ahoj! Manželovi jsem objednala Titan Gel . Jednoduše nemám slov! Autore, děkuji ti! Nepopsatelné orgasmy!!!!!
Před 50 minutami
11
Jiří Konečný
Moc děkuji, že jste o tomto gelu napsali, teď už jen čekám na zásilku.
Před 51 minutami
38
Zbyněk Esterka
Proč nemůžeš být spokojený s tím, co ti příroda nadělila?!
Před 54 minutami
57
Vojtěch Brož
Včera jsem si ho objednal
Před 1 hodinou
3
Jakub Ovčáček
Děkuji, že jste se podělili o vaše osobní zkušenosti, budu se snažit
Před 1 hodinou
9
Ilona Benešová
Opravdu mám knihu Před jejího přítele, ahahaha
Před 2 hodinami
16

Comments