Elen Horáková: "Od obezity k anorexii v jednom kroku" Skip to main content

Elen Horáková: "Od obezity k anorexii v jednom kroku"

E. Horáková: Zdravím všechny! 

Dnes vám chci povyprávět o tom, kam až může vést boj s nadváhou.
E. Horáková: Není to tak dávno, co jsme v našem programu o hubnutí mluvili s profesorem Novotným o novém léku na hubnutí Eco Slim . Bohužel některé tipy z našeho článku lidé zneužívali, což vedlo k negativním následkům, o kterých se budeme bavit dnes.
E. Horáková Jak jste již pravděpodobně zjistili, dnes se zaměříme na prevenci anorexie přibraní kapekt Eco Slim. Dnes nám pomůže doktor a výživový poradce pan Petr Svoboda.
P. Svoboda: Většinou jsou příčinami anorexie diety, které si ženy stanovují sami, aby se jim podařilo zhubnout. Jak se ale ukázalo, nejde o jedinou příčinu tohoto onemocnění.
E. Horáková: Co ještě může tuto příšernou diagnózu způsobit?
P. Svoboda: Jak jistě víte, před několika měsíci po uvedení přípravku Eco Slim na trh, jsme začali dostávat stížnosti od žen, které zhubly tak rychle a tak moc, že nevěděly, co se svými těly mají dělat.

Jedna z fotografií dívek, které se přihlásily do našeho programu po užívání Eco Slim.
P. Svoboda: Faktem je, že Eco Slim je účinný přírodní spalovač tuků, který se prodává jako doplněk stravy.
Hlavním problémem s anorexií u těchto žen je to, že při braní Eco Slimu také držely dietu. Mysleli jsme si, že díky tomu výsledky budou lepší, ale stalo se toto.
Ženy, které vážily 100-120 kg během 60 dnů zhubly tak, že jsou z nich 30kg anorektičky!
E. Horáková: To je velmi smutné slyšet, že tak účinný lék se pro ženy stal nebezpečným. Co tedy způsobilo tak dramatický účinek?
P. Svoboda: To je dobrá otázka. Rád bych zde rozebral odpověď detailněji.

Takového účinku lze dosáhnout pouze pomocí kombinace přírodních ingrediencí, které jsou ověřené a prokazatelně fungují.
Tento přípravek je ve formě rozpustných kapek, které obsahují vitamín B2, B5, B6, B12, kofein, chitozan, extrakt z rostliny forskolii coleus, extrakt z guarany, extrakt z mořských řas Fucus, kyselinu jantarovou a L-karnitinEco Slim je vyroben pomocí evropské technologie a byl schválen úřadem pro kontrolu potravin a léčiv.
Eco Slim aktivuje proces štěpení tukových buněk, zrychluje metabolismus, snižuje chuť k jídlu a chuť na sladké, zlepšuje trávení, zbavuje tělo toxinů, odstraňuje přebytečné tekutiny a brání ukládání tuku. Díky tomu lidé mohou hubnout i bez diet a cvičení.
E. Horáková: Vlastnosti tohoto léku jsou skutečně úžasné. Co ale podle vás představuje nebezpečí pro naše diváky?
P. Svoboda: Jak jsme již viděli: hlavním nebezpečím jsou diety. Při braní Eco Slim není nutné držet dietu, tuk z těla zmizí i bez toho. Tělo potřebuje živiny, které získává z potravy.
Dalším důvodem je to, že hubnutí je pro spoustu lidí tak rychlé a snadné, že jim to vyrazí dech. Nikdy se jim nepodařilo zhubnout více než několik kilogramů a nyní hubnou velmi rychle. Bohužel si to uvědomí, až když je příliš pozdě.

Natálie trpí anorexií. Ani si nevšimla, jak rychle zhubla 20 kilo. Podle jejích slov se jí podařilo zeštíhlit za 17 dní!
E. Horáková: Petře, souhlasím s vámi. S tímto problémem se nyní potýká stále více a více žen. Co byste našim divákům poradil, aby se anorexii vyhnuli?
P. Svoboda: Nejefektivnější metodou v tomto případě je uvědomit si, že mám problém: nejprve se rozhodněte, jak rychle chcete hubnout - například pokud vážíte 80 kg a chcete zhubnout na 55 kg. Abyste toho dosáhli, budete muset absolvovat 3- týdenní kůru s Eco Slim. Nesmíte tento přípravek ovšem užívat déle - potom musíte jíst co chcete, ale jakmile dosáhnete 55 kg, musíte Eco Slim přestat užívat. Rozhodně je tedy možné dosáhnout požadovaného výsledku a zároveň neonemocnět.
P. Svoboda: Kromě toho byste také měli jíst tak, jak jste zvyklí - zdravě a vyváženě, abyste neměli hlad. Pokud budete brát přípravek Eco Slim, nebudete muset držet žádnou dietu.
E. Horáková: Také se k nám dostaly informace o tom, že se na trhu objevují padělky. Co nám můžete poradit ohledně nákupu produktu Eco Slim a toho, jak se vyhnout padělaným falešným přípravkům?
P. Svoboda: Eco Slim certifikovaný v ČR je nejlepší varianta, ale tento přípravek ještě není v lékárnách, takže si ho musíte objednat online z webových stránek oficiálního dodavatele. Díky tomu budete mít jistotu, že jste nekoupili padělek.
E. Horáková Závěrem bych vám chtěla popřát pevné zdraví a poděkovat vám za to, že je v dnešní době díky moderní medicíně mnohem jednodušší vyřešit spoustu problémů. Eco Slim je toho zářným příkladem. 

Pro všechny, kteří chtějí zhubnout: pamatujte si dva základní principy. Za prvé - pokud chcete zhubnout, nemusíte hladovět! Za druhé - pokud chcete zhubnout, musíte brát Eco Slim! Žijte zdravě!
Komentáře:

Můžete odeslat svůj komentář na webovou stránku Eco Slim a my ho budeme sdílet zde!
Ludmila (Praha)07.01.2017 - 16:03
Elena Horáková jako vždy sdílí jen ty nejaktuálnější informace. Skvělé tipy, děkujeme! Už jsou to dva týdny, co jsem dokončila svoji kůru s Eco Slin. Zbavila jsem se 22 přebytečných kilogramů! Nyní vážím 48 kg a už nepřibírám, váha se mi drží. Jsem vám velmi vděčná. Moc se mi líbí, že jsem mohla zhubnout, aniž bych si musela něco odepírat. 
Dívka s motorovou pilou (Plzeň)08.01.2017 - 05:16
Souhlasím. Tento přípravek je na hubnutí skvělý! Je naprosto úžasné se ráno probudit, postavit se na váhu a vidět, že máte zničehonic o 1-2 kg méně!
Kateřina (Olomouc)08.01.2017 - 21:02
Je tento produkt přírodní? Mám cukrovku a alergie na různé léky, dokonce i na antibiotika (a opravdu bych chtěla zhubnout)!
Elena Horáková, autor (Praha)09.01.2017 - 15:26
Jedna z mých pacientek má také cukrovku. Doporučila jsem jí Eco Slim na jeden měsíc. Podařilo se jí zhubnout 19 kg a neměla žádné komplikace. Naopak jí hladina krevního cukru mírně klesla, což je spojeno s jejím zhubnutím.

 
Helena (Brno)10.01.2017 - 12:35
Vždycky jsem chtěla zhubnout... o těchto kapkách jsem se dozvěděla před 3 měsíci, ale bála jsem si je objednat. Moje máma mě nakonec přesvědčila. Musím říct, že rozhodně nejsou moc drahé, když si uvědomím, co dělají. Nyní hubneme společně s mámou, která má lepší výsledky, než já!
Alexandra (Ostrava)11.01.2017 - 12:35
Jsem moc ráda, že jste tento produkt zveřejnili. Určitě si ho brzy objednám, abych také mohla konečně zhubnout!
Jana (Petrovice)12.01.2017 - 15:33
Také jsem vyzkoušela Eco SlimNyní mohu říct, že mi zachránil rodinu a manželství! :) Je to zázrak! Můj manžel mě opět vidí jako ženu a já se cítím mnohem sebejistěji a lehčeji :))

 
Radka Mokrá (Opava)13.01.2017 - 21:36
Dnes mi dorazil balíček s Eco Slim! Děkuji za vaše recenze na tento produkt, motivovaly mě k tomu, abych také začala hubnout a zbavila se celulitidy. Slibuji, že vám sem napíšu o svých výsledcích!!
Alice Janská (Praha)15.01.2017 - 06:50
Jsem moc ráda, že jsem se na tento díl "Žijte zdravě" podívala... Zkusila jsem spoustu metod hubnutí, ale moje výsledky nikdy nebyly takové, jak bych si představovala. Měřím 1.62 m a vážím 105 kg - hrozné! Je to tragédie. Chci zhubnout 35kg. Doufám, že se mi to s těmito kapkami podaří. Jsem moc ráda, že je tento produkt přírodní.
Olga (Veverská Bitíška)16.01.2017 - 19:21
Balíček s Eco Slim mi přišel včera, trvalo to dva týdny, ale tak funguje česká pošta. Operátor mi zavolal, abych upřesnila adresu dodání, ale emaily u nás chodí velmi pomalu. Když mi přišla SMS zpráva od prodejce, ihned jsem vyrazila na poštu a dnes začnu také hubnout :)) Je možné zhubnout opravdu rychle... Také už se mi to daří. Děkuji Eleno za informace a za odkaz na webové stránky pro objednání abychom to nemuseli hledat!
Valentýna (Brno)18.01.2017 - 11:17
Děkuji Eleně Horákové a také všem, kteří se podíleli na vzniku přípravku Eco Slim. Přebytečných kilogramů se zbavíte opravdu rychle a hlavně už nikdy znovu nepřiberete! Je to zázrak, už jsem to doporučila všem svým kamarádkám, takže už nebudou muset držet nesmyslné hladovky :) Mimochodem už jsem o Eco Slim slyšela i v televizi.

 
Marie (Praha)20.01.2017 - 06:43
Zkusila jsem Eco Slim a za 5 týdnů jsem zhubla 18.5kg! Nikdy bych si nemyslela, že je to možné, kdyby se mi to nestalo. Je to úžasné! Děkuji všem, kteří tyto informace šíří mezi ostatní lidi. Pro mnoho z nás jsou velmi důležité! Kdo z vás si tento produkt také objednal?

 
Elena Horáková, autor (Praha)22.01.2017 - 05:48
Valentýno a Marie, zhubly jste opravdu velmi rychle. Doporučuji vám, abyste se poradily se svými lékaři.
Světlana (Ostrava)24.01.2017 - 08:36
Momentálně se mi vůbec nedaří zhubnout. Možná si tento produkt také objednám... včera jsem si stoupla na váhu a zhrozila jsem se!
Irena (Liberec)26.01.2017 - 15:16
Objednala jsem si dvě balení Eco Slim pro sebe a pro svoji kamarádku. Je to skvělá metoda, už po půl měsíci jsem zhubla skoro 12 kg! Je to moje osobní vítězství. Jsem na sebe moc pyšná!!! Co se týče problémů, které jsou zmiňované výše - tento produkt je bezpečný! Já trpím alergií na některé látky, ale s Eco Slim jsem žádné problémy neměla!

 
Natálie (Brno)29.01.2017 - 01:53
Potvrzuji, že je tato metoda efektivní. Moje kamarádka také zhubla s Eco Slim a musím říct, že měla velký úspěch - za jediný měsíc se zbavila 19 kg! To jsou skvělé výsledky!
Alena (Hradec Králové)31.01.2017 - 16:35
Děkuji vám všem za vaše fotky, právě jsem si tento produkt také objednala a hned začnu kůru, už se toho nebojím :) Zítra mi začne nový život! :)))
Ina (Praha)01.02.2017 - 00:45
Eco Slim je zázrak! Za měsíc jsem zhubla 17.5 kg! Bez diet!!! Nyní jsme nejlepší přátelé! Koneckonců ze mě udělal krásnou dívku!

 
Vlaďka (Olomouc)01.02.2017 - 08:56
Skvělý produkt! Také jsem ho zkusila a mohu potvrdit, že zhubnete i když budete jíst!!
Mariana (Brno)01.02.2017 - 17:07
Úžasné účinky! Rozumím tomu správně, že stačí brát Eco Slim? A nemusím držet dietu?
Elena Horáková, autor (Praha)02.02.2017 - 01:19
Mariano, přesně takto hubnutí s Eco Slim funguje. Nemusíte hladovět a po skončení kůry se vám nestane, že byste opět přibrala všechny kilogramy, které jste shodila. S tímto lékem si své skvělé výsledky udržíte - shozené kilogramy už znovu nepřiberete. Zde jsou výsledky další čtenářky z Česka:

 
Valentýna (Praha)02.02.2017 - 09:33
Už je to 22 dní, co mi poštou přišel balíček s Eco Slim. Zhubla jsem 27.3 kg. Začala jsem na váze 93 kg, nyní vážím 65.7 kg. Jsem se svým vzhledem a zdravím moc spokojená. Doporučuji tento přípravek každému, kdo chce zhubnout.

 
Jan Novák (Brno)02.02.2017 - 17:47
Přibral jsem už více než 14 kg. Podle recenzí mám pocit, že tento produkt může být dobrý. Chtěl bych si objednat Eco Slim a začít ho užívat podle doporučení Eleny Horákové. Líbí se mi, že je tento produkt přírodní a že při jeho braní nemusíte držet dietu. Prosím popřejte mi štěstí, opravdu to potřebuji.
Nela (Karlovy Vary)03.02.2017 - 02:02
Ahoj všichni, já jsem také zhubla díky Eco Slim. Před rokem mi ho přivezla sestra z dovolené, tenkrát jsme u nás ještě ani nevěděli, že existuje. Budu upřímná - takové výsledky jsem ani nečekala! Myslela jsem si, že je to podvod a nechtěla jsem to ani zkoušet, ale sestra mě přesvědčila, abych to zkusila. Začala jsem Eco Slim brát a brzy jsem musela běžet do obchodu, protože mi všechny moje kalhoty padaly :))))) Za dva týdny jsem zhubla 13 kg (ze 67 na 54 kg)!!!!! Nyní se mi váha stabilizovala a už nehubnu. Kdybych řekla, že jsem šťastná, nestačilo by to! :))) Všem to doporučuji! Zkuste si alespoň 2 týdny a uvídíte sami!

 
Olga Novotná (Praha)03.02.2017 - 10:18
Chtěla bych poděkovat Eleně Horáková (která je podle mě jednou z nejlepších lékařek) a dalším, kteří o Eco Slim píšou. Toto vydání "Žijte zdravě" si rozhodně získalo pozornost dívek, které potřebují trochu zhubnout! Je mi 33 let a v posledních letech se mi nedařilo zbavit se přebytečných kilogramů. Měla jsem problémy s pohybem, stále jsem trpěla dušností, bolely mě záda a klouby, i chodidla. Byla jsem stále unavená a zpomalená... vždy jsem věděla, že tyto problémy jsou důsledkem mého přibírání! Když jsem narazila na informace o Eco Slim, bez váhání jsem si ho objednala a zkusila ho. Výsledky naprosto předčily moje očekávání. Nyní vážím 62 kg, před tím jsem měla 93 kg! Za dva měsíce jsem zhubla 31 kilo! Nyní se cítím lehká jako pírko, pohybuji se snadno, cítím se skvěle a vypadám o 10 let mladší! Už netrpím dušností, bolesti v zádech a kloubech mě přešly a cítím se celkově mnohem lépe. S pozdravem, Olga Novotná 

,jak zhubnout ,jak nejrychleji zhubnout ,jak zhubnout břicho ,rychlé hubnutí ,hubnutí ,tablety na hubnutí ,rychle zhubnout ,jídelníček na hubnutí ,prášky na hubnutí ,jak zhubnout co nejrychleji ,jak zhubnout rychle ,jak co nejrychleji zhubnout ,zdravý jídelníček ,zhubnout ,rychlá dieta ,dietní jídelníček ,jak nejlépe zhubnout ,dietní jídla ,účinná dieta ,hubnutí břicha ,prasky na hubnuti ,na hubnutí ,jak zhubnout 10 kg ,nejúčinnější dieta ,jak zhubnout stehna ,jak rychle zhubnout břicho ,jak zhubnout za týden ,koktejly na hubnutí ,jak zhubnout 5 kg ,dieta jídelníček ,nejrychlejší dieta ,jak rychle a účinně zhubnout ,čaje na hubnutí ,pilulky na hubnutí ,chci zhubnout 10 kg ,jak účinně zhubnout ,nejrychlejší hubnutí ,jídelníček hubnutí ,efektivní hubnutí ,účinné hubnutí ,hubnutí jídelníček ,prostředky na hubnutí ,rychlé hubnutí břicha ,zhubnout břicho ,účinné diety ,zdravé hubnutí ,bílkovinová dieta ,jak zhubnout boky ,proteinová dieta ,jak zdravě zhubnout ,jak rychle a efektivně zhubnout ,hubnutí rychle ,jak rychle zhubnout 5 kg ,jak efektivně zhubnout ,přípravky na hubnutí ,zhubnout rychle ,jak shodit břicho ,

Comments