"Ainult üks samm eraldab liigset ülekaalulisust anoreksiast" Skip to main content

"Ainult üks samm eraldab liigset ülekaalulisust anoreksiast"

Helen Aus: Tsau, armsad! Täna räägin ma ülekaalulisusest ning selle tagajärgedest.

Helen Aus: Mõni aeg tagasi rääkisime professor Peeter Haasaga uuest salanemisvalemist Eco Slim. Kahjuks ei kasutanud mitmed meie vaatajad nippe, mis andsime õigel moel ning selle tagajärjed on negatiivsed. Meie tänases osas arutleme just selle üle.
Helen Aus: Nagu võite järeldada on meie tänane teema sellest, kuidas vältida anoreksiat, kui kasutate Eco Slim. Mihkel Halling, meditsiinilise teaduse dietoloog ja arst, on meile täna abiks, et selle tuumani jõuda.
Dr. Halling: Peamiseks anoreksia põhjuseks on dieedid, mis piinavad tüdrukuid, kes proovivad lootusetult kaalulangetada. Kuid nagu välja tuli, pole see ainus põhjus.
Helen Aus: Mis võib veel olla selle jubeda haiguse põhjuseks?
Dr. Halling: Paar kuud pärast meie Eco Slim saateosa, hakkasime saama palju kaebusi naistelt, kes sattusid salenemis protsessiga hoogu ja ei teadnud enam, mida edasi teha oma luiste, väsinud kehadega.
Pilt tüdrukust, kes kontakteerus abi saamiseks meie programmiga pärast esimest Eco Slim episoodi.
Dr. Halling: Asi on selles, et Eco Slim on kõige tõhusam looduslik rasvapõletajakõigi teiste seas, mis hetkel dietoloogias saadaval on.
Peamine nähtus selle juures on naised, kes on ennast ajanud anoreksia äärele, sellega, et võtsid liiga palju Eco Slim tilkasid samaaegselt olles ise dieedil. Neil oli õigus, selle effekt kolmekordistus. Tulemuseks, naised, kes kaalusid 100-120kg, muutusid 60 päeva möödudes sõna otseses mõttes 30 kilosteks anoreksikuteks!
Helen Aus: Kahju, et naised keeravad selle efektiivse ravimi enda vastu. Kuid siiski, kuidas on selline uskumatu tagajärg võimalik?
Dr. Halling: See on väga hea küsimus. Teeme siin kohal pausi ja ma seletan seda detailselt. Selline kohene effekt saavutatakse tänu ainult looduslikele komponentidele, mis olid osutunud tõhusaks dietoloogia maailmas juba mõnda aega tagasi.
See toode on toodetud tilkade näol, mis sisaldavad B2, B5, B6, B12 vitamiine, kofeiini, tsitosaani, kirinõgese ekstrakti, guaran ekstrakti, vetikate ekstrakti, suktsiinhappeid ja L-karnitiiniEco Slim on toodetud Euroopa tehnoloogia poolt ja heakskiidetud Toidu ja Ravimite Kvaliteedi Osakonna poolt.
Eco Slim päästab valla rasvarakkude lõhenemise protsessi, kiirendab ainevahetust, parandab seedivust, puhastab keha mürkidest ja toksiinidest, eemaldab üleliigse vee ja võitleb rasva ladestumise vastu. Seega, kaotab inimene kaalud ilma dieetide ja füüsiliste harjutusteta.
Helen Aus: Selle toote omadused on tõeliselt vapustavad. Aga kus on teie arvates peidetud suurim oht meie vaatajatele?
Dr. Halling: On kinnitatud, et suurim oht peitub dieetides. Kasutades Eco Slim, ei tohiks te olla dieedil, rasvarakud kaovad sellest hoolimata. Kehal on vaja tervislikke toitaineid, mida saadakse toidust.
Teine põhjus on selles, et kui kõhnenemine tuleb nii ruttu, satuvad inimesed hämmingust hoogu. Nad arvavad, et suudavad paremat ja soovivad veel kilosid langetada, sest pole kunagi enne nii kiiresti kaalus alla võtnud. Kahjuks jõuab olukorra tõsisus nendeni liiga hilja.
Natalia kannatab anoreksia all. Ta isegi ei märganud, kuidas ta 20 kilo kaotas. Tema sõnul salenes ta nii kiiresti kõigest 17 päevaga!
Helen Aus: Mihkel, ma nõustun sinuga täielikult, üha rohkem naisi peavad tänapäeval selle probleemiga silmitsi seisma. Mida sa soovitaksid meie vaatajatele? Kas on midagi, mille vastu sa neid hoiataksid?
Dr. Halling: Ma arvan, et kõige mõjuvam meetod siinkohal oleks lihtne probleemi seletus: kõigepealt otsusta palju sa tahad kaalis alla võtta, näiteks kaalud hetkel 80 kg ja sinu arvates oleks 55 kilo täiesti sobilik. Et saavutada selline tulemus, läheb sul vaja 3-nädalast Eco Slim kuuri, mitte rohkem kui see! Seega, manusta toodet ühe kuus jooksul, söö mida tahad ja hetkel kui kaal jõuab 55 kiloni, lõpeta toote manustamine koheselt. Niimoodi saavutad kindlasti oma eesmärgi ilma, et läheksid piirist üle.
Dr. Halling: Sa võid ja isegi peaksid sööma toitu sellistes kogustes, et sul ei jääks näljatunnet. Eco Slim kasutades kaotad kaalus niikuiniigi, üleliigseid dieete pole vaja.
Helen Aus: Dr. Halling, meile jõudis ka informatsioon, et toodet müüakse ka petukaubana, seega kust saab inimene osta ehtsa Eco Slim toote ja olla kindel, et tegemist pole immitatsioonkaubaga?
Dr. Halling: Eco Slim on läbinud sertifikaadi Eestis ja kõige usaldusväärseim viis kaupa osta (seniks kui seda veel apteekides ei müüda), on tellides seda läbi maaletootja veebilehe. See garanteerib kvaliteedi ja turvalisuse pettuste eest.
Helen Aus: Kokkuvõtteks, tahan soovida kõigile head tervist. Ja pidage meeles, et tänu modernsele meditsiinile on võimalik lahendada paljusid probleeme lihtsamalt ja efektiivsemalt! Eco Slim on selle musternäidis. Nendele, kes soovivad kaalulangetada, pidage meeles kahte olulist asja. Esiteks- et kaalu kaotada, ei pea te nälgima! Teiseks- et kaalu kaotada, võtke Eco Slim! Hoolitsege oma tervise eest!

KOMMENTAARID: (47/47)

SAARA (TALLINN)24.04.2017
Näpunäited Heleni programmis, nagu alati, on väga täpsed. Parim nõuanne! Minu kõhnumise protseduurist Eco Slim on möödas 2 nädalat. Kaotasin 22 kilo!!! Mu kaal on pidama jäänud 48 kg peal ja see ei suurene! Ma olen nii tänulik teile! Samuti oli kõhnumisprotsess nii kerge, kuna ei pidanud loobuma toidust, mis mulle meeldib!
TÜDRUK MOOTORSAEGA (VILJANDI)24.04.2017
Mina ka nõustun. Tõhus toode kaalulangetamiseks! Kui te vaid teaksite kui lahe on hommikuti tõusta ja kaalul näha -1-2 kilo iga päev!
SANDRA T. (VÕRU)25.04.2017
Kas see toode on looduslik? Küsin kuna mul on suhkruhaigus ja allergia erinevatele ravimitele, isegi antibiootikumidele (aga ma tõesti tahan kaalust alla võtta!)
HELEN AUS, SAATEJUHT (TALLINN)25.04.2017
Üks minu patsientidest on ka suhkruhaige. Ma kirjutasin talle Eco Slim üheks kuuks. Ta suutis kaalus alla võtta 19 kilo. Tema veresuhkru tase isegi langes natuke, kuna see oli otseselt seotud kaalukaotusega.
EMIILIA (PAIDE)26.04.2017
Olen unistanud kõhnenemisest nii kaua...ma kuulsin esimest korda nendest tilkadest 3 kuud tagasi, aga ma kõhklesin. Mu ema aga veenis mind, et selline hind ei ole midagi võrreldes unistuste täitumisega! Nüüd saleneme koos. Tal läheb natuke paremini, kui mul!
JANE ROHU (TARTU)27.04.2017
Olen õnnelik, et vaatan seda programmi. Kindlasti tellin selle toote ja lõpuks alustan ka salenemisega!
KATI (HARJUMAA)27.04.2017
Ma proovisin ka Eco Slim. Mida ma oskan öelda- see päästis mu pere ja abielu! Tõeline ime! Mu abikaasa vaatab mind jälle nagu naine, keda ta ihkab ja see annab mulle kindlustunnet ning kõik paistab kohe parem! :)
PÄIKSELINE BIRGIT (RAKKE)28.04.2017
Sain just paki Eco Slim! Tänud toote arvustustest, need motiveerisid mind salenema ja lahti saama nendest jubedatest voltidest. Luban, et jagan oma tulemusi!!!
VEROONIKA SULANJA (JÕGEVA)28.04.2017
Ma olen nii õnnelik, et otsustasin vaadata seda "Tervisliku Eluviisi" osa. Ma olen proovinud mitmeid viise kaalu langetada, aga tulemused on alati olnud tulutud. Olen 1.62 cm pikk ja kaalun 105 kg, ma tean, see on jube! Tõeline tragöödia isegi! Tahan kaotada vähemalt 35 kilo. Loodan väga, et need tilgad aitavad mul seda teha! Toode on looduslik, seega annab mulle lootust.
ANDRA (KUNDA)29.04.2017
Sain paki Eco Slim eile, nädal möödus, mulle ei ole kunagi meeldinud, kuidas meie post töötab! Operaator, kes helistas, et kinnitada minu tellimuse aadressi hoiatas mind, et post võib olla väga aeglane. Aga lõpuks pakk tuli ja sain poest smsi. Nii et ma tormasin pakiautomaati ja täna on minu õnnepäev, ma alustan kaalu langetamisega. Aitab selle ignoreerimisest...Lõpuks ometi salenen! Tänud Helenile ja tema programmile! Ma olen nii tänulik, et ma ei pea minema otsima õiget toode, kõik, mida ma vajasin oli see link! Ma olen nii õnnelik, et ihtsalt juhtusin leidma selle nii lihtsalt!
ANNIKA (TARTU)29.04.2017
Tuhat tänu Helen Ausile, Peeter Haasale ja muidugi Eco Slim loojatele! Üleliigsed kilod kadusid tõesti ruttu ja mis veel parem, need ei tule tagasi! See on lihtsalt ime, olen seda juba oma sõbrannadele soovitanud, muidu nad lihtsalt hakkasid nälgimisest varsti minestama. Muideks, hiljuti näitas ka üks teine kanal programmi Eco Slim.
NIINA (TALLINN)29.04.2017
Ma proovisin Eco Slim, minu tulemus 5 nädalaga on 18,5 kilo!!! Ma ei usuks sellesse kunagi, kui see poleks minuga juhtunud. See on tõesti hämmastav! Tänud kõigile, kes informeerivad inimesi selle olemasolust. See on nii päevakohane paljudele! Tellisin just ühe paki veel.
HELEN AUS, SAATEJUHT (TALLINN)30.04.2017
Annika ja Niina, teie kaalukaotus on tõesti väga suur. Soovitan teil oma arstiga konsulteerida.
GREETE (KURESSAARE)30.04.2017
Wow, tulemused on uskumatud! Ma vist tellin ka...eile astusin kaalule ja olin masenduses...
LAINE (PÄRNU)01.05.2017
Tellisin kaks pakki Eco Slim! Üks mulle ja üks sõbrannale. Selel toime on hämmastav, kõigest 2 nädalaga olen kaotanud pea 12 kilo. JUHUU, see on minu isiklik rekord!!! Ma olen nii uhke enda üle!!! Vastates eelnevatele küsimustele- toode on OHUTU! Mul endal on allergia mõningate lisandidte vastu, aga sellega pole probleeme olnud!
NATALIA (KIVIÕLI)02.05.2017
Mina ka kinnitan, et see toimib. Ka minu sõber salenes Eco Slim kasutades ja minu arvates oli see suur võit, kuna ta vabanes 19 kilost ühe kuuga! See on väga muljetavaldav!
ELIISABET (LÄÄNEMAA)02.05.2017
Tänud kõikide piltide eest, usun, et olen nüüd ka valmis tellima ja salenemiskuuriga alustama. Kõik mu kahtlused haihtusid õhku. Alustan sellega homme!
JANELI (VÄIKE-MAARJA)02.05.2017
Eco Slim on tõeline ime! Miinu 17, 5 kilo ühe kuuga! Ilma dieedita!!!! Nüüd on see mu parim sõber! Tunnen tõesti, et see muutis mu ilusaks!
VIKTOORIA (TALLINN)03.05.2017
Tõhus toode! Järele proovitud! Kinnitan, et sa vaid salened ja sööd, sööd ja salened!!!
MARI (TARTU)03.05.2017
Wow, selle effekt on lihtsalt wow! Kas sain õigesti aru, et kasutad vaid Eco Slim? Ei mingeid dieete?
HELEN AUS, SAATEJUHT (TALLINN)04.05.2017
Emiilia, teil on õigus, Eco Slim põhimõte ei põhine nälja režiimil, mis muide ei tööta kunagi, sest varem või hiljem tuleb kehakaal tagasi. Selle tootega on võimalik säilitada tulemusi, mida on saavutatud, kaotatud kilogrammid ei naase. Siin on tulemus, mis meie vaataja Eestist on saatnud:
MARTA SOONIK (VALGA)05.05.2017
Möödas on 22 päeva, mil postkontorisse saabus minu saadetis Eco Slim. Salenesin 27,3 kg. Minu esialgne kaal oli 93 kilo, nüüd aga 65.7 kg. Ma tunnen ennast hästi ja ei saakski paremini tunda. Ma soovitan kõigile, kes pole teiste meetoditega kaalu kaotanud seda proovida.
DIANA SAMMAL (TARTU)05.05.2017
Mulle on äärmiselt oluline, et ma langetaksin 14 üleliigset kilo. Kommentaare vaadates, arvan ma, et see on minu reaalne võimalus. Soovin Eco Slim tellida ning selle kasutamisega alustada nagu Helen soovitab. On tore, et toode on looduslik ja salenemine toimub ilma dieedita! Palun, soovige mulle edu, seda läheb vaja.
SANDRA KULLAMÄE (TARTU)06.05.2017
Tere kõigile! Mina kaotasin ka kaalust tänu Eco Slim. Minu õde tõi selle mulle Prantsusmaalt aasta tagasi, sel ajal ei olnud meil midagi sellist meie riigis... ma olen aus - ma isegi ei julgenud unistada sellisest tulemusest! Ma lihtsalt mõtlesin, et see kõik on loll ja ma ei taha seda teha, aga minu õde veenis mind seda proovima. Ma hakkasin seda kasutama ja selle tulemusena pidin muutma kogu oma garderoobi, mu püksid olid minu jaoks liiga suured :)))) Kokku õnnestus mul allavõtta 13 kg 2 nädalaga (67-54 kg)!!! Nüüd mu kaal on stabiliseerunud ja see ei muutu enam!!! Mul ei ole sõnu!!! :) Ma soovitan kõigil proovida! Vähemalt paar nädalat, näete tulemusi ise!
LIILIA TALU (KAASIKU)07.05.2017
Sooviksin väljendada oma lõputut tänulikkust programmi saatejuhile Helen Ausile (minu jaoks jääb ta alati parimaks meditsiini programmi saatejuhiks) kui ka kõiki teisi inimesi, kes kirjutasid Eco Slim. See episood 'Tervisliku eluviisi" kohta osutus kahtlemata suureks abiks tüdrukutele, kes soovivad vabaneda liigsetest kilodest! Ma olen 33-aastane, viimase paari aasta jooksul olen kogenud palju raskusi minu ülekaalulisuse pärast. Mul oli raske liikuda, kannatasin pidevalt õhupuuduse all, minu jala liigesed ja selg valutasid kogu aeg. Ma väsisin väga kiiresti ja olin pidevalt väga ükskõikne... Ma teadsin alati, et see oli minu ülekaalulisuse tagajärg! Kui ma nägin seda telesaadet, otsustasin kõhklemata tellida. Tulemused, mis Eco Slim saavutasin, ületasid kõik minu ootused! Nüüd on mu kaal on 62 kilo ja minu endine kaal oli 93! Kahe kuuga langes see 31 kg! Nüüd ma lendan nagu liblikas, mu kehas on justkui kergus, tunnen et ma olen 10 aastat noorem! Õhupuudus ja liigesevalu on läinud, minu üldine tervis on paranenud! Tervitades, Liilia

,kuidas kaalust alla võtta ,kiiresti kaalust alla ,kiirelt kaalust alla ,kaalust alla kiiresti ,kuidas saada kaalust alla ,kuidas kaalust alla saada ,kaalust alla ,toit koju ,kaalust alla retseptid ,tervislik toitumine ,tervislik toitumine ,kaalust alla nädalaga ,kaalust alla toitumine ,kaalust alla toitumine ecoslim,kaalust alla võtmine ,kuidas kiiresti kaalust alla võtta ,kuidas kaalust alla võtta kiiresti ,kuidas kiiresti kaalust alla saada ,kaalu langetamine kiiresti ,kuidas kaalu kaotada ,kaalust alla nipid ,kaalust alla blogid ,kaalu langetamine ,õunaäädikas kaalust alla ,kiiresti saledaks ,kaalust alla menüü ,kaalust alla toidud ,kuidas kaalust juurde võtta ,kuidas kaalu langetada ,kaalust alla toitumiskava ,kuidas langetada kaalu ,toitumiskava kaalu langetamiseks ,tselluliit ,tervislikud retseptid ,kaalulangetamine ,kuidas kiiresti alla võtta ,nädalaga kaalust alla ,toitumine ,

Comments