Brasiilia telesarja "Kloon-i" saladus on paljastatud: Jade ütles naistele, kuidas NOORENA PÜSIDA! Skip to main content

Brasiilia telesarja "Kloon-i" saladus on paljastatud: Jade ütles naistele, kuidas NOORENA PÜSIDA!

Pärast sarja "Kloon" väljalaskmist on sarja peosatäitjat Jade-i (Giovanna Antonelli) peetudmaailma kõige ilusamaks naiseks. Teda on õiglaselt kutsutud iluduse modelliks. 38-aastasena on ta veelgi kõige ilusamate filminäitlejate nimekirja tipus. Kolme lapse ema on tihti igasuguste filmivõtetega hõivatud.
Исповедь арабской женщины
"Kloon" telesarjast on möödunud 13 aastat, kuid Jade-i osatäitja Giovanna, näeb ikka samasugune välja.
Kuidas on ta suutnud nooruse säilitada? Kindlasti arvate, et tänu plastilisele kirurgiale ja teistele kallitele protseduuridele? Vale! Täna hävitame selle müüdi ja toome päevavalgele, mis on tegelikult seda näitlejannat aidanud oma laitmatu ilu säilitamisel!
- Giovanna, see aasta pälvisid sa Brasiilia kõige ilusama naise tiitli! Sarja "Kloon" aegadest ei ole sa karvavõrdki muutunud! Kuidas oled sa oma ilu suutnud säilitada? 
- Näitleja ja modelli amet on tõesti üks suur stressi, kiirustamise ja unepuuduse hunnik. Usu mind, mitte ükski abivahend, isegi mitte kõige kallimad, ei aita sul lahti saada väsimusest ja vanadusmärkidest.
Mul on väga tihe graafik, kas filmivõtted, intervjuud või fotosessioonid. Mul ei ole palju aega, et enda eest hoolitseda. Kui aus olla, siis kõik need kreemid, toonikud, nahapuhastusvõid ja teised kosmeetilised nahahooldusvahendid tekitavad minus õudust. Nende kasutamiseks läheks mul vähemalt tund! Ja sul ei ole ikkagi mingit garantiid, et kõik need abinõud osutuvad tõhusaks.
Õnneks leidsin ma ainulaadse toote, mis töötab paremini kui kõik need ühesugused kosmeetika tooted kokkupandult. Ja tulemused, no neid võite näha minu näolt!
Исповедь арабской женщины
Giovanna säilitab oma ilu Goji Cream-i abil
- Kas võiksite natuke lähemalt rääkida? 
- "Kloon-i" võtete ajal olid meil väga ebasoodsad tingimused. Kõrb, talumatu kuumus, kuiv õhk. Me veetsime 13-14 tundi laval. Võite ainult ettekujutada, mis mu nahaga juhtus. Pidev kuivus, vedeliku puudus, meigi poolsed negatiivsed mõjud.
Mõne kuuga tekkisid mu näole kortsud ja pigmendilaigud, mida oli raske peita. Ma tõdesin, et kui ma kohe midagi ei muuda, siis ei ole mul hiljem enam võimalik oma ilu taastada.
Mulle hakkasid huvi pakkuma kohalikud vanarahva ilunipid, ma rääkisin paljude kohalike inimestega. Neil ei olnud nii palju ligipääsu kosmeetikale, kui lääne naistel, aga siiski nägid need naised välja väga noored. Isegi need, kes olid oma 50-dates.
Tuli välja, et looduslik kosmeetika oli nende hulgas väga levinud. Muidugi ei tehta tänapäeval taimeekstrakte kodus, aga nahahooldus tooteid valides, vaatavad naised kõigepealt selle koostist. Üks kõige populaarsemaid tooteid on Goji Cream. See koosneb ainult looduslikest koostisosadest, ei mingeid kemikaale.
- Kuidas Goji Cream töötab? 
- Seda kantakse puhtale meigivabale näole ringjate liigutustega, just nagu igat teist kreemi. See imendub väga kiiresti, ei ole kleepuv ja ei ummista poore. See toidab ja toonib nahka nii hästi, et teisi lisavahendeid ei ole vaja.
Kasulikud koostisosad tungivad naharakkudesse küllastades neid hapniku ja kollageeniga. See mõjutab rakkude funktsiooni ja aitab neil aeglaselt muutuda nooremaks ja ära hoida kortsude, tumedate laikude ja tumedate kottide teget silma all.
Pärast kreemi peale kandmist on tulemused märgatavad peaaegu koheselt- nahk muutub niiusutanumaks ja ka naha värv muutub ühtlasemaks. Sellel efektil on 24 tunnine toime, ning kui kasutada igapäevaselt, hakkate tähelepanema ka teisi muutusi- kortsud kaovad, naha elastsus kasvab.
Исповедь арабской женщины
Kõigest mõni päev Goji Cream kasutamist ja kõik teie vananemismärgid on kadunud.
Kui ma alustasin Goji Creami kasutamist, ei uskunud ma selle edukusse ja tulemustesse. Aga pärast seda hakkasin ma otsima informatsiooni selle kreemi kohta ja leidsin teadusliku artikkli, kus kõigest oli detailselt räägitud. Nii olid ka minu ebakindlused kustutatud. Pärast esimest kasutuskorda minu särav nahk taastus! Minu nahk ei olnud enam kuiv ja ka kortsud silenesid.
Minu kosmeetik märkas kohe tulemusi. Meiki oli nüüd kergem peale panna ja see sobis mulle paremini. Sellest kreemist sai minu tõeline päästja! Ma olen seda sellest ajast peale regulaarselt kasutanud ja ma ei vahetaks seda millegi vastu! Goji Cream aitab mul minu ilu ja noorust säilitada. Ma loobusin igasugusest muust kosmeetikast.
- Ma usun, et paljud naised järgivad sinu nõu. 
Ma soovitan Goji Creami kõigile, kes soovivad oma nahka hoida tervena ja noorena nii kaua kui võimalik. Mitte nii hiljuti oli veel palju inimesi, kes sellest ei teadnud, aga nüüd teb see kreem imesid! Ma mäletan aegu kui pidin küsima oma sõbrannadelt, kes elasid välismaal, et mulle seda kreemi tellida.
Aga nüüd on Goji Cream kuulsust kogunund ülemaailma ja seda saab kergelt osta ka läbi interneti tootja ametlikult kodulehelt. Olge õnnelikud ja ilusad!

Kommentaarid

com
kuu aega tagasi
Ma jumaldan teda! Ta on nii ilus! Ta tõesti muutub aastatega ainult nooremaks!
com
kuu aega tagasi
Imeilus naine! Kust ma leian selle imekreemi? Kindlasti maksab terve varanduse!
com
kuu
Ainulaadne! Ma tellisine endale hiljuti ja see maksis vähem kui minu tavalised nahahooldustooted. See ei ole Chanel või mõni teine firma, kus tuleb maksda lisa ka firmamärgi eest. See on tavaline kreem, aga väga hea koostisosaga. Neid on saadaval küll, aga lihtsalt raske leida kõigi nende ülespuhutud pasa kreemide seast!
com
kuu aega tagasi
Minu emal on see kreem. Ta on 55-aastane, aga näeb välja nagu 40. Ma olen ta üle nii uhke!
com
kolm nädalat tagasi
Ma unistan plastilisest kirurgiast. Ma olen 43-aastane ja iga päev panen tähele märke vanadusest. Sooviksin tagasi oma noorust ja ilu! Mõtlesin, et prooviksin ka seda kreemi ning leidsin tootja ametliku kodulehe, kust saab osta ka ilma ette maksmata. Nii paistab küll usaldusväärne.
com
kaks nädalat tagasi
Tüdrukud, mina kasutan Goji Creami! Ma olen väga rahul! Viskasin ära kõik teised kosmeetika purgid ja topsid-neid ei anna võrreldagi!
com
nädala aega tagasi
Väga lahe! Lõpuks ometi müüakse seda ka Eestis. Kunagi kui ma reisisin, ostsisn selle täiesti juhuslikult. Tulemused shokeerisid mind kohe ja tahtsin ennast näpistada, et ma rohkem ei ostnud. Suur tänu lingi eest, tellisin ilma kahtlemata!
com
nädala aega tagasi
Ma tellisin selle kreemi kaks päeva tagasi. Väga sõbralik ja abivalmis tüdruk helistas mulle kohe tagasi ja seletas kõike üksikasjalikult. Ootan juba kannatamatult selle kohale jõudmist. Netis on ka selle kohta palju positiivseid arvustusi!
com
nädala aega tagasi
Ma olen selle kreemiga väga rahul! See imendub nii kiirsti ja lõhn on väga pehme ja meeldiv. Niisutus, toiteained ja noorendus- kõik ühes tuubis! Sellisele laisale perenaisele kui mina, on see elupäästja!
com
kolm päeva tagasi
Ma ei usu et aega saaks tegelikult peatada. Aga kortsude teget saab kindlasti peatada. Ma arvan, et peamine asi on enda eest hoolitsema hakata juba enne vanadusmärkide tekkimist. Seega arvan ma, et kui sa oled 25, peaksid sa juba selle kreemi ostma, et tulevikus kortse vältida!
com
kolm päeva tagasi
Ma sain sellest tootest teada just õigel ajal! Ma käisin paar korda oma kosmetoloogi juures, küsisin isegi näo lõikuse kohta infot. Nüüd mõtlen küll sellele õudusega! Taastusravi aeg on väga pikk ja kunagi ei saa kindel olla, et tulemustega rahul oled. Nüüd on aga mu nägu noorem ning see muutub iga päevaga nooremaks.
com
kaks päeva tagasi
Täpselt nii ongi! Nii mitmed minu tuttavada on lõikuse tõttu hoopis teist nägu. Nad tahtsid ainult väikest muutust, aga nagu alati, just ssiis lähevad asjad aia taha. Mitte mingit tavalist rohtu selle vastu pole! Meditsiini pealt ja arstide koolitamise pealt hoitakse kokku ja siis oleme ikkagi meie need, kes kannatavad selle all ning hinnaks on meie kaotatud ilu!
com
kaks päeva tagasi
Imeline kreem! See ei ole kallis, aga on efektiivne! Ma olen palju erinevaid tooteid proovinud, aga Goji Cream on nendest kõigist parim!
com
eile
Ma tahaksin proovida! Ma olen 22-aastane ja mul ei ole veel kortse, aga minu otsa esisel on paar peenet joont, mis mind närvi ajavad!!! Kui ma nüüd nendest ei vabane, siis muutuvad need aastatega ainult sügavamaks! Ma ostsin apteegist ja kosmeetikapoest mõned erinevad kreemid (telekast tuntud märgid)- ilma tulemuseta! Mis sest et minu probleem nii väike on. Seega, mis puudutab minust vanemaid naisi, siis see kraam mis mina ostsin, teid ei aita! Olen kindel!

Comments