Неверојатно откритие! CNN ја откри тајната формула за ДНК на кожата што познатите ја користат за отстранување на брчките. Skip to main content

Неверојатно откритие! CNN ја откри тајната формула за ДНК на кожата што познатите ја користат за отстранување на брчките.

Актерки, манекенки, пејачки... Жената на најбогатиот холивудски продуцент... Сите тие со години ја криеле тајната за вечната младост.

Важно: кремовите Silver Vera están agotados en todas las tiendas del mundo; sin embargo, únicamente hoy 07.03.2017 todavía pueden adquirirse преку интернет.

Списанијата за славни долго време шират гласини за една 53-годишна актерка која станала постојан член на многу скапа клиника за пластична хирургија. Но, тајната за нејзиното подмладување е сосема различна: таен метод за подмладување на ДНК.
Најголемото злосторство што холивудските ѕвезди може да го направат е стареењето. Без разлика дали ѕвездата има 20, 50 или 70 години. Едноставно никој не сака да гледа брчки на црвениот тепих. Со нивното појавување, почнува нејзиниот пад и таа може да ѝ каже збогум на својата кариера. 
 Актерките со децении даваат изјави како оваа: "Вистина е дека не водам посебна грижа за себе, едноставно имам ДОБРИ ГЕНИ. "Дали тоа е вистина?
 Репортерката на CNN, Кејт Нелсон, тајно се придружи на избраниот круг во Беверли Хилс за да ја истражува оваа приказна. Првично, Кејт само сакаше да го открие идентитетот на пластичниот хирург на славните. Но, она што го откри беше многу поголемо изненадување.
Тајната зад вечната младост беше многу поразлична.Кејт откри дека славните користат тајна формула што ја подмладува ДНК на кожата и дека тајната ја криеле со години.

Откритијата на Кејт Нелсон (CNN):

Богатите и славни жени не се грижат за својата кожа. Се покажа дека повеќето славни жени ја кажуваат вистината кога велат дека не се грижат за кожата и дека се сончаат, пливаат во морето, пушат, пијат, одат на забави итн. Ако е така, што прават за да изгледаат толку младо и блескаво дури и одблиску?

Ботокс? Лифтинг? Ласерски операции? Или нешто уште поболно?

Не. Овие методи одамна не се во мода. Тие се опасни за кожата и за здравјето, а нивните ефекти се само привремени. По неколку месеци кожата ќе изгледа дури и полошо отколку на почетокот. Повеќето славни жени не ризикуваат да ги користат во денешно време.
Според статистиката од последниве 3 години, интересот за пластичните операции и инјекциите со ботокс се намалил за 78% во подрачјето на Лос Анџелес.
 Освен тоа, откако поминала осум месеци опкружена со познатите жени, репортерката на CNN дошла до заклучок дека славните не користат ниту еден од овие методи.

Па, како успеваат? Немој да ми речете дека сè се должи на „добрите гени“!

  • Како е можно да не се грижат за себе, а постојано да изгледаат како да имаат 30 години?
  • НЕ се подложуваат на операции, ниту на опасниот скалпел.
  • НЕ спијат 20 часа дневно.

Откривањето на тајната CNN ја чинеше помеѓу 1 и 10 милиони долари!

Новинарката Кејт Нелсон спроведе тајна истрага со лажен идентитет. Таа го искористи богатиот буџет што CNN ѝ го стави на располагање за да се претстави како жена на нафтен тајкун кој штотуку се доселил во Беверли Хилс. Точно благодарение на буџетот и нејзините социјални вештини, таа успеа да се здружи со актерки, манекенки, пејачки и жени на милионери. По 8 месеци, една од овие жени ѝ ја откри најдобро чуваната тајна формула за вечната младост.

Репортерката на CNN, Кејт Нелсон, пред и по употребата на Silver Vera.
Се онесвестив кога ми објаснија дека постои крем што содржи нано сребро, коешто може да ја регенерира ДНК на кожата. И сето ова за само 21 ден (Забелешка на уредникот: времето потребно за целосно подмладување на кожата). За само 21 ден, овој крем ви дава нов изглед на кожата што ве прави многу години помлади. На почеток, бев многу скептична околу ова откритие. Мислев дека е уште еден трик за да не признаат дека всушност се подложиле на операција. Меѓутоа, започнав да го користам и на 21-от ден се соочив со неверојатно откритие: конечно ја открив тајната на нивната вечна младост. Затоа, решив дека е време да го завршам моето истражување и исчезнав исто така ненадејно како и што се појавив пред 8 месеци.

За 21 ден, кремот може да ве подмлади за 15 или дури 20 години, благодарение на формулата за ДНК.


Кристи Лоренс, 59, изгледа многу подобро од повеќето жени кои се 20 години помлади од неа. Ако не е операција, тогаш која е тајната?
Групата богати жени кои го користат овој крем ја предводи Кристи Лоренс, 59, која е мажена за најбогатиот холивудски продуцент.
За време на истражувањето, Кејт Нелсон успеа да дознае што е она што го прави овој крем да биде толку ефикасен: нано среброто - случајно откриено од американските научници додека испитувале терапија за отстранување лузни.
„Нано среброто беше познато веќе некое време, како и неговите ефекти на подмладување. Но, она што е целосно ново е големината на новото нано сребро: до 200 пати помало од вообичаеното, што прави да биде возможно тоа да се апсорбира во подлабоките структури на кожата, регенерирајќи го нејзиниот колаген и подмладувајќи ја ДНК на кожата.
За да се разбере механизмот на младоста, најпрво треба да се разбере механизмот што го предизвикува стареењето. Што е она што прави клетките да стареат? Очигледно е дека не се работи за недостигот на вода, како што тврдеа големите козметички компании, туку нешто многу различно. Кожата едноставно заборава како самата да се подмладува. Поточно речено, заборава како да си ги обезбеди потребните хранливи состојки и како последица на тоа, почнува да „гладува“. Овој феномен сè уште не е целосно истражен. Сега, научниците откриле нов метод за синтеза на нано сребро, коешто ја „потсетува“ кожата да ја регенерира сопствената ДНК со негова помош.“ - вели репортерката на CNN.

Богатите и славните со години уживаат во тајната што сега им е достапна на сите.

Заборавете ги вообичаените приказни за „добрите гени“ и сите оние скапи, но бескорисни процедури. Нема ништо поефикасно од науката и овие сведоштва се доказ за тоа:

Овој производ ми ја спаси кариерата! 
За да ги проверите неверојатните ефекти на Silver Vera треба само да почекате 3 седмици, времето што ѝ е потребно на кожата за целосно да се регенерира. По само 3 седмици, ефектите од Silver Vera ќе бидат видливи и ќе може да потврдите дека кожата ви станала помлада и посјајна, а вие сте многу поубави. Толку е лесно! А јас сум најголемиот доказ дека ова е точно. Патем речено, повторно ми се јавија да ми понудат работа! 


- А.С.
48-годишна актерка која не сака да го открие својот идентитет

Silver Vera ме спаси од операција 
Мојата потемнета кожа беше еден од моите заштитни знаци, но сонцето и УВ-зраците засекогаш ја уништија мојата кожа. Бев многу загрижена и започнав да барам пластичен хирург кој би можел да го реши мојот проблем. За среќа, малку пред операцијата, мојот агент го откри овој крем. Silver Vera целосно ги отстрани брчките на краевите на очите, црнките, а дури и темните подочници. Сето тоа 100% природно! 


- Ј.М.,
позната 37-годишна актерка која сака да остане анонимна.

Сè уште изгледам убаво на екранот 
Нано среброто ми помогна да се ослободам од брчките на краевите на очите и двојната брада кога веќе не можеа да се сокријат со шминка. Им го препорачувам овој производ на сите жени. 


- Наташа Милер,
56-годишна актерка од телевизиската серија „Соништата на Невада“
Кејт Нелсон открива дека една од актерките во новиот филм со Џејмс Бонд
 успеала да се ослободи од сите нејзини брчки со помош на овој крем. Според продуцентите на филмот, оваа 50-годишна дама (и една од најубавите жени на светот) ќе изгледа неверојатно на екранот.

По извештајот на CNN следеше голем скандал...

По контроверзниот извештај на CNN, Кристи Лоренс, предводничката на тајното друштво на Беверли Хилс издаде соопштение со кое ја негираше вистинитоста на извештајот.
 Според непотврдени сведоштва, г-ѓа Лоренс подоцна го уништила автомобилот на нејзината најдобра пријателка со помош на палка за голф, сомневајќи се дека таа ја издала тајната, а потоа продолжила со отпуштање на сите вработени. Била хистерична и се заклучила во вилата.
 Сепак, Кристи Лоренс набрзо го совладала својот бес и одлучила да ја искористи ситуацијата патентирајќи ја тајната формула и добивајќи ги правата за нејзина дистрибуција ширум светот.

Оваа чудотворна терапија веќе не е ексклузивно право само на славните

Сега, благодарение на извештајот на CNN, Silver Vera може да се купи ширум светот. Кремот доживеа неверојатен успех во САД и Канада, а Комплетот за ревитализација со напредно двојно дејство на Silver Vera се пробива и на европскиот пазар, каде што се нуди по промотивна цена.Предупредување: понудава важи само 2 седмици или додека производот го има на залиха.
Вечна младост за сите нас! Нано среброто е достапно и во Македонија! Збогум на брчките и опуштената кожа!

За само 21 ден, ќе изгледате 15 или дури 20 години помлади!

Подмладете ја кожата и вратете ја младоста обезбедувајќи хранливи состојки за ДНК на кожата. Со овој крем, вашата кожа ќе си го поврати својот природен механизам за самообновување, а вие ќе станете помлади и поубави. Брчките ќе исчезнат без опасни операции или инјекции со ботокс.
Побрзајте! Проверете дали сè уште има пакувања со Silver Vera за продажба со кликнување тука:

Еве го нано среброто што ќе ве направи 20 години помлади за само 21 ден

Предупредување! Бројот на пакувањата по промотивна цена е ограничен, а ние добиваме многу нарачки.
НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ

Напиши коментар

Наталија Адамчевска Нано среброто го купив во Англија, но многу тешко се наоѓа. Може да се нарача само преку интернет. Резултатите се видливи по само една седмица. Најдоброто нешто што сум го купила во мојот живот.03.03.2017
Ана Паковска Го има во Шпанија како терапија во козметичките салони. Чини околу 40 евра. Го препорачувам, неговите ефекти се прекрасни!03.03.2017
Марија Димова Го пробал некој ова? Функционира кај жени под 30 години?04.03.2017
Елена Нешковска Марија, нано среброто функционира и кај помлади жени, прочитав неколку форуми и изгледа дека има многу следбеници низ светот. Јас ќе нарачам!05.03.2017
Викторија Стојковска Се борам против брчките со години и не сум видела нешто толку ефикасно. Потрошив многу пари на кремови, шминка и козметика, пробав сè. Но, го препорачувам овој крем бидејќи е многу поевтин од посета на козметички салон. Го купив еднаш и сега ќе го купам пак, овој пат ќе нарачам 2 пакувања за да го искористам попустот05.03.2017
Калина Георгиева Кремот почнав да го користам пред две седмици и кожата веќе ми е подмладена. Сестра ми вели дека изгледам 5 години помладо. Сите го велат тоа, дури и жените во продавница. Можеби јас не сум толку многу изненадена како другите, ама дефинитивно функционира многу подобро отколку што очекував. Брчките од краевите на очите исчезнаа. Нано среброто е неверојатно! Пишете ни за вашето искуство!05.03.2017
Елизабета Црвенковска Користете го овој крем ако навистина сакате да ги отстраните брчките05.03.2017
Г-дин Перев Го купив за роденденот на жена ми. Таа со години бараше нешто вакво што ќе ја направи да се чувствува подобро. Роденденот ѝ е следната седмица, се надевам дека нема да спијам на каучот! :)05.03.2017
Ева Симоновска Ја користам формулата со нано сребро Silver Vera веќе една седмица и се чувствувам фантастично. Изгледам фантастично исто така! Многу помалку брчки за евтина цена! Нарачав повторно за да го искористам попустот! Всушност, нарачав 2 пакувања на попуст :)06.03.2017
Мери Белевска Ова е прв производ против брчки што го исполнува она што го пишува на пакувањето. Се чувствувам млада и самоуверена!06.03.2017
Томе Трајковски Аман, вие жените верувате во сè! Не трудете се да изгледате добро, сите жени постари од 25 изгледаат ужасно!!! хахахаха06.03.2017
Дијана Христова Томе, престани!!! Никој не може да го спречи стареењето, ама може да старееме и истовремено да изгледаме добро!!! Овој крем прави чуда, барем во мојот случај.07.03.2017
Роберт Јанковски Јас и сопругата нарачавме еден. Се приближуваме до 50-тата и време е да почнеме да се грижиме за нашата кожа. Го користиме неколку дена, а ефектите се веќе видливи. Нема да поверувате! Се надевам дека мојот коментар ви помогна.07.03.2017
Сара Живкова Нарачавме по еден со другарка ми заради ПОПУСТОТ07.03.2017
Менче Младенова Вчера го употребив за првпат. Кожата ја прави свежа и цврста. Се надевам дека еден ден ќе видам вистинска разлика!07.03.2017
Стефанија Петрушевска Го користам секој втор ден и сè уште имам половина пакување. Ефектот е навистина прекрасен! Многу сум возбудена! Затоа го пишувам ова! Брчките ми се намалени и исполнети, а кожата ми изгледа помладо. Ќе го нарачам пак, овој пат ќе нарачам 2 ако сè уште има попуст!07.03.2017
Кате Ѓорѓиева Го добив синоќа и чувството е многу подобро од другите кремови, дури и после само една употреба! Дефинитивно го препорачувам. Многу се интересирам за козметика и ги знам сите производи против брчки на пазарот. Овој е многу подобар од останатите!07.03.2017
Ангела Перковска Јас и сестра ми го купивме пред 3 седмици, по 2 пакувања за секоја. Резултатите? Навистина функционира! Изгледаме 10 години помладо, а нашата кожа е многу освежена! Навистина е без конкуренција!07.03.2017
Марта Крстевска Неверојатен ефект... Дали навистина функционира?07.03.2017
Ленка Тошева Слушнав за овој третман со нано сребро во Америка. Не сум го пробала, ама ќерката на една пријателка го користи и таа ми кажа за него. Одлично што сега го имаме и тука за да може да изгледаме младо за малку пари.07.03.2017
Тереза Евтимова Порано одев во козметички салони, ама беа многу скапи и сега не можам да си ги дозволам. Овој крем е одлична вест! Веднаш ќе го нарачам и ќе ви кажам за резултатите!07.03.2017
Ели Илиевска Зошто никој не ми одговара? Сакате да нарачаме заедно? Испорачуваат во Битола?07.03.2017
Виолета Атанасовска Да! Испорачуваат низ цела Македонија, а испораката е бесплатна.07.03.2017
Бети Костовска Е па, тоа е тоа! Нарачав. Имаше попуст, па решив да го пробам. Ќе ви пишам за резултатите.07.03.2017
НАРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ

Comments