Hvězda Eurovize: Polina Gagarina ztratila 40 kilo! «Zhubnout 40 kg může být i se špatným dědičnosti. Vím, že pro sebe!» — Polina Gagarina. Skip to main content

Hvězda Eurovize: Polina Gagarina ztratila 40 kilo! «Zhubnout 40 kg může být i se špatným dědičnosti. Vím, že pro sebe!» — Polina Gagarina.

Полина Гагарина
Polina Gagarina. Před a po snížení hmotnosti

Polina Gagarina - jedna z nejjasnějších mladých hvězd ruského šoubyznysu.Vítězem televizního projektu FABRIKA ZVEZD-2. Vícenásobná laureátka ročního hudebního festivalu píseň roku, vlastníčka ceny "MUZ-TV" v kategorii " Průlom roku". V poslední době zpěvačka doslova ohromila její fanoušky, když se jí podařilo zhubnout až o 40 kg!
V exkluzivním rozhovoru s naším časopisem, zpěvačka se rozhodla sdílet své tajemství.

– Polina teď vypadáš prostě oslňující! Ale nebylo to vždycky?

– Jak jsem se podívam a můj hlas, dlužím mé babičce. Byla to žena velká a hlučná. A když se podíváte na moje foto v mém mládí, uvidíte kompletní dívku. Nicméně, tato dívka hlučný. Díky hlas v mé šestnáct rok byla pozvána do televizní show FABRIKA ZVEZD 2, který režíroval Max Fadeev a byla jsem schopen stát vítězem tam.
Полина Гагарина
Polina Gagarina před narozením svého syna (Foto: osobní archivu)

– Polina, ale pokud si porovnat vaši fotografie v 15 a 20 letech jste nebyli baculatá ...

– Byla jsem kolo bobule! (Smích - Poznámka editora).Vyplývá to z narození Andreje. Byla jsem mimořádně tlustý. Předtím jsem měla, řekněme, 10 kilogramů navíc, to bylo více než 30!
Полина Гагарина
Polina Gagarina před narozením svého syna (Foto: osobní archivu)

– Samozřejmě, že jste se snažili zhubnout?

– Oh, jen jsem se snažila! Dieta podle krevní skupiny, diety bez sacharidů, samostatný napájeníe, mono-dieta, bílkoviný a kefírní diety, hladovění, všechny druhy čajů hubnutí. Zkoušela jsem všechno!
Jediná věc, která odmítála úplně - to byli thajské tablety a podobně: před mýma očima byly příklady lidí z showbyznysu, kdo opravdu utrpěli těmito "zázraku" prostředky.

– A jaké byly úspěchy?

– Jak se říká v našem showbyznysu, to nebyl úspěch, a píšťalka. To je hodně povyku a hluku, a nulové výsledky. Zpočátku, 4 nebo 5 kg, péče, samozřejmě, ale pak se vrátí, někdy s přídavkem v horní části. A to, samozřejmě, velkým zklamáním, protože když se omezovat na jídlo, to je doslova svět kolem se stává nenávistný, a jako výsledek - dosáhnout nuly…
Tato dieta a špatné, a já jim nevěřím. Ani nulový, a negativní výsledek. Možná proto, že rostoucí úplnosti, možná proto, že trvalé nervu jsme se rozloučili se svým prvním manželem Péťa Kislov. Skandály v mé rodině se pak skoro každý den…
Полина Гагарина
Se svým prvním manželem, Petrem Kiselevem

–Fitness a tělocvična?

– Víte, všechny tyto fitness a trenéři dobré pro svobodných a bohatých žen, které nepotřebují přemýšlet o penězích. Pro ně, vždy vše zaplatil. A já mám koncerty a představení v nadcházejících měsících plánu. Mám závazky vůči producentům s ne slabými sankcí. Jaké jsou tyto podmínky, cvičení v posilovně? Je to prostě nepasuje do mého nabitý časový plán!
Полина Гагарина

– Bohužel, v tomto nejste sami…

– Ano, miliony našich žen žije v takovém rytmu. Oni, stejně jako jsem třeba způsob, jak zhubnout, což by umožnilo více a žít plnohodnotný život - být manželkou, matkou a profesionální!

– A jste nalezli tuto způsob?

– Ano, a on mi pomohl v tomto můj druhý manžel, Dima Iskhakov. Jakmile přijde domů, on mi dal žlutou láhev a řekl: "Tady máš, zhubnout."

– A to bylo dost zhubnout na 40 kg?!

– Představte si! Snadné lék, který mi dal Dima, byl velmi efektivní!

– A jaké jsou prostředky? Odhalte tajemství!

– To byl sprej pro spalování tuků Fito Spray, FitoSpray, který začal být vyráběn v rámci licence od slavné švýcarské firmy Hofmann LR, která se specializuje na hubnutí. Ve svém přirozeném složení (v Evropě nyní s touto je přísně) zahrnují: výtažky z manga, Acai bobule, Goji bobule, Сambogia Garcinia a zelené kávy * (viz část).
Ale možná nejdůležitější složkou spreje na hubnutí - je L-karnitin. To je sportovci používají v období sušení, a jeho účinnost v boji proti tuku, málokdo by popíral. Snižuje hladinu cholesterolu v krvi a podporuje zvýšenou metabolismus tuků.
Полина Гагарина
Se svým manželem, Dmitrij Iskhakov

– Je to pravda, že jsi zhubla díky některým spreje na hubnutí? Vzhledem k tomu, co způsobuje tento efekt?

– Vážně, absolutně! Kromě tohoto spreje je nic víc jsem se! (Směje se). Fito Spray použití podporuje aktivní rozvoj žaludeční šťávy, což je důvod, proč trávicí systém začne tvrdě pracovat. V důsledku toho, aktivní stimulaci metabolismu. To znamená, že tělo se stává zařízení pro zpracování tuku! Všechny fyziologické nuance Já nevím, ale já jsem důležité, že jsem se začal hubnout, a podrobnosti lze nalézt na internetových stránkách výrobce.
Fito Spray
Fito Spray

– Podle návodu, co musíte udělat jeden pšik po jídle! A samozřejmě, s chlebem v noci se nedoporučuje.
Nebudete tomu věřit, ale PO POUHÝCH TŘECH DNECH hmotnost začala klesat. Cítila jsem se mnohem lépe, pocit těžkosti po jídle zmizel a oblečení se ukázalo, že centimetrů jít! Skočila jsem na váhu, a tam - méně než 5 kg! Nemohla jsem uvěřit svým očím a mé štěstí! A to navzdory tomu, že jsem začala na turné na podporu své nové CD. A právě na silnici většinu váhy a zisku - nepravidelné stravování, neustále v pohybu, že chuť k jídlu dobré dohánět!
Полина Гагарина
Polina Gagarina

– Tak se zdá, že hmotnost odcházely za tři dny?

– Ano. Pak další 3kg rychle odešel. Byla jsem doslova unešený! Zdá se, že tento sprej pronikl do mého těla a rozpustil přebytečné kilogramy. Zdálo se mi, že každé ráno můj odraz v zrcadle byl ztenčuje!

– Kolik kilogramů jste ztratil na váze na konci?

– V průměru, jeden týden jsem tratila 4-5 kilogramů! S oblečením problémy začaly po měsíci. Můj módní návrhář, a já velice vděčná mu, podařil se nějak rychle reagovat na deflaci mé velikosti a právě včas, aby šít koncertní šaty a obleky. Jako výsledek, 2 měsíc jsem ztratila více než 40 kg! A bylo to nejjednodušší a rychlý úbytek hmotnosti v mém životě!
Полина Гагарина
Polina Gagarina

– Chtěli byste přát něco k našim čtenářům?

– Za prvé, dám radu. Fito Spray - lék na hubnutí nové generace. Nejde jen o směs různých složek. Je to složky byly extrahovány ze zařízení zvláštním způsobem a také jako zvláštním způsobem byly promíchání. Takže ne treba kupovat padělky/ Je důležité si koupit Fito Spray od certifikovaného dodavatele, který prošel všechny kontroly Roskomnadzor. Vždycky jsem kupuji to na oficiálních stránkách výrobce. To je 100% záruka, že se jedná o účinný nástroj, není žádný potravinový doplněk.
A já chci popřát všem, aby se ocitnou, se uniknout z této hrozné zajetí nadváhy! Vy všichni musí uspět, hlavně věřit! Nejlepší odměna - to je nový pocit, to je radost od odrazu v zrcadle. Spokojenost od sebe - mohl byste to udělat, máte vyhráno!
Opravdu doufám, že někdo přijde vhod v mých zkušeností, a to budou motivováni k dosažení vašeho cíle! Upřímně přeji vám všem hodně štěstí při hubnutí!
Moskva, 2015.
«Голос. Дети»: мальчику, упавшему в обморок на сцене, улыбнулась удачаTV program "Hlas. Děti ": chlapec, který omdlel na pódium, dostal štěstí Видео: как Алсу записывала главную песню к фильму «Золушка»Video: Jak se Alsou zaznamenala ústřední melodii 
KOMENTÁŘE:
 • АватарMarta Love 13 03 2015 | 20:30
  Polina Gagarina je geniálna! Mám ráda její písničky! A jak se stala krásna! To je co to znamená zhubnout!
  odpovědět
 • АватарMarcela R. 13 03 2015 | 21:03
  Marta, souhlasím na 100%. Mimochodem, a objednal jsem si pár lahví spreje! Děkuji vám Pauline za linku!
  odpovědět
 • АватарVěra 13 03 2015 | 21:27
  Také jsem ztratila na váze s pomocí Fito Spray! Je hezké, že jsem se, spolu s Polina Gagarina vybrali stejný výrobek! Mimochodem, mohu ukázat výsledky. Výsledky po 2 měsících a já jsem stále v procesu ... :)


  odpovědět
 • АватарMashyta 14 03 2015 | 08:49
  Nataša, omračování! Jednoduše super! Také jsem objednala Fito sprej ještě dnes! Už se nemůžu dočkat váš pozemek! Doufám, že se brzo nebudu zjistit! :)
  odpovědět
 • АватарKlára 14 03 2015 | 10:23
  Také jsem si objednala, a já doufám, že výsledek bude
  odpovědět
 • АватарDanuše 14 03 2015 | 13:31
  Klára, jistě! Ztratila jsem 10 kg za pouhý měsíc! Foto nebudou zobrazovat, jsem nedosáhl výsledky, které mohu ukázat pro veřejnost!
  odpovědět
 • АватарSimona 14 03 2015 | 15:44
  Ale moje výsledky. Také jsem pšika a hubnu)))

  odpovědět
 • АватарBlažena 14 03 2015 | 17:55
  To má za následek jen jeden měsíc! Nepřestávám hubnout)) Koupila ho na stejném místě jako Pauline.

  odpovědět
 • АватарEva Součková 14 03 2015 | 19:36
  Můj kolega vždy pšika sprej v odpoledních hodinách. Opravdu velmi tenká. Již patře oficé okouna na nich. A včetně mě, kdy ž jsem hmotnost není zvlášť velký, ale můžete hodit pár kilogramů. Proto jsem tady pšika za pár dní! )
  odpovědět
 • АватарTerezie 14 03 2015 | 21:00
  to je dobré, když lidé zvyknout na hubnutí. Náš kolega naučila všechny na placičky se zelím, které prodávají za rohem. Obecně že je nutné nyní pro všechny office spreje nákupu. Mimochodem, já sám už objednala, žádná sranda!
  odpovědět
 • АватарSimona 15 03 2015 | 09:21
  Pšikám Fito Spray 2,5 měsíce. Začala jsem hubnout od 100 kg! Dnes, tam jsou 79 na váhy! Pořád jsem vypada špatně, přinesla sáma sebe do extrému. Stydím se podívat do zrcadla! Ale já doporučuji, protože to opravdu funguje!
  odpovědět
 • АватарSimona 15 03 2015 | 11:47
  Rozhodl jsem se po tom všem se přidat obrázky, nebylo! Možná, že motivace pro někoho být! Tam je ještě hodně klesl kilogramů. Jsem si jistý!

  odpovědět
 • АватарJitka 15 03 2015 | 12:01
  Simona, to je skvělý výsledek! Jednoduše super! Děkuji za neváhejte přidat fotografie. Vskutku, máte dobrou motivaci! Máte už dobře vypadá! Tak hodně štěstí k vám v budoucnu hubnutí. Já používám spreje pár týdnů. Ale nějak jsem se zhubnout tak rychle. Jsem pro celý čas zhubla pouze 4 kg .. (((
  odpovědět
 • АватарOlga 15 03 2015 | 14:16
  Ztratila jsem 10 kg!Přítelka 12 kg!
  odpovědět
 • АватарOlga 15 03 2015 | 14:22
  *po měsíce
  odpovědět
 • АватарDagmar 15 03 2015 | 16:20
  Je těžké uvěřit, že nějaký druh spreje může tak jednat! Ale my chceme věřit na pohádky. Objednála jsem a pro sebe
  odpovědět
 • АватарKateřina Plšková 15 03 2015 | 17:59
  Polina Gagarina se stala stejně jako všechny hvězdy! Skinny...
  odpovědět
 • АватарJana F 15 03 2015 | 18:15
  Fitosprey opravdu pomáhá. Objevil jsem ho před šesti měsíci. Teď mám problém s nadváhou není, a před tím jsem vážil 79 kg)), Jsem podpořil doporučení autora. Pro ty, kteří jsou již unaveni z kil, a kteří chtějí konečně zhubnout, nejlepší prostředky k nalezení.
  Což jsem byl, a to je to, co jsem začal


  odpovědět
 • АватарAgáta 15 03 2015 | 20:11
  Super! Děkuji vám)
  odpovědět
 • АватарMichaela 15 03 2015 | 21:01
  Podobně jako Polina, jsem zhubla postaru na dlouhou dobu - hladověla, tempo sáma vykonáva. Ale po přečtení tohoto článku, a přijala těžké dělostřelectvo - Fito Spray. Během prvního týdne jsem byl schopen přijít o pouhých 5 kg. Upřímně řečeno, bylo to úžasné a neobvyklé)) Nebudu se tam zastavit a pokračuje zhubnout na! Nyní je mínus 35 kg! Díky za radu!

  odpovědět
 • АватарPetra 15 03 2015 | 21:44
  Článek výborný. Hubnutí bez napětí. Děkuji Polina Gagarina pro tuto příležitost !!! Bylinné Spray navždy !!
  odpovědět
 • АватарJarmila77 15 03 2015 | 21:58
  Fitosprey - Super prostředek! Nic podobného nikdy nesetkala, ačkoli jsem se snažila zhubnout má asi za 5 let. Kilogramy zmizeji i když ne rychle, ale vytrvale a bez jakýchkoliv následků. Ztratila jsem 1,5 měsíc téměř 20 kg!
  Důkazy přilogam


  odpovědět
 • АватарNatalie 15 03 2015 | 23:12
  To je nejvíce nádherný nástroj !!! Děvčata tlustý krásky - přidejte se !!! Budete mít úspěch!
  odpovědět
 • АватарVališová 15 03 2015 | 23:27
  Polina Gagarina dobrá práce !! FitoSprey jest je něco !!!
  odpovědět
 • АватарSimona 16 03 2015 | 00:08
  To je skvělá strava si dokážete představit. Polina díky! Ztrácím váhu na pár měsíců, a spadla 27kg jistý!. Si objednám FitoSprey tady na těchto stránkách


  Mám v plánu, jak zhubnout, jako Pauline, a nosit nádherný šaty))) Сeloživotní sen) Kdo nebyl tlustý, nerozumě.
  odpovědět

Comments