„Nutukimą nuo anoreksijos skiria tik vienas žingsnis“ Skip to main content

„Nutukimą nuo anoreksijos skiria tik vienas žingsnis“

Neringa Barnotavičiūtė: Sveiki, mielieji ir mielosios! Šiandien kalbėsimės apie antsvorį ir pasekmes, su kuriomis susiduriame su juo kovodami.
Neringa Barnotavičiūtė: Neseniai kalbėjomės su dietologijos profesoriumi Arvydu Astaška apie naujuosius liekninančius Eco Slim lašus. Deja, dauguma žiūrovų duotais patarimais naudojosi netinkamai ir tai atvedė prie neigiamų rezultatų. Šiandienos laidoje aptarsime būtent šį klausimą.
Neringa Barnotavičiūtė: Kaip ko gero numanėte, šiandienos tema: kaip išvengti anoreksijos vartojant Eco Slim lašus. Vitoldas Biekša, dietologas ir medicinos mokslų daktaras, šiandien mums padės išsiaiškinti viso to esmę.
Dr. V. Biekša: Kaip taisyklė, anoreksijos tarp jaunuolių, beviltiškai bandančių sulieknėti, priežastis yra alinančių dietų laikymasis. Tačiau pasirodo, jog tai – ne vienintelė priežastis.
Neringa Barnotavičiūtė: Kokia gali būti kita šios šiurpios diagnozės priežastis?
Dr. V. Biekša: Kaip žinote, porą mėnesių po mūsų pirmosios laidos apie Eco Slimlašus, pradėjome gauti daugybę skundų iš moterų, kurios taip įsijautė į lieknėjimą, kad nebežinojo ką dabar daryti su savo kaulėtais, išsekintais kūnais.
Merginos, kuri į mūsų laidą kreipėsi patarimo jau po pirmosios laidos apie Eco Slim, nuotrauka.
Dr. V. Biekša: Dalykas tas, kad Eco Slim yra pats galingiausias natūralus riebalų degintojas iš visų šiuo metu egzistuojančių dietologijos priemonių.
Esminis reiškinys yra tas, kad moterys, kurios save nuvarė iki anoreksijos vartodamos per daug Eco Slim papildo, tuo pat metu laikėsi ir dietos manydamos, kaip taip išgaus maksimalią naudą. Galima sakyti, kad jos neklydo, nes efektas patrigubėjo, ko rezultatas: moterys, svėrusios 100-120 kilogramų, per 60 dienų virto vos 30 kilogramų tesveriančiomis anoreksikėmis!
Neringa Barnotavičiūtė: Labai gaila, kad moterys šią veiksmingą priemonę pavertė savo priešu. Tačiau aš noriu sužinoti tiksliai, kaip pasiekiamas toks įspūdingas rezultatas?
Dr. V. Biekša: Labai geras klausimas. Šiek tiek pristabdykime ir leiskite tai paaiškinti išsamiai. Toks momentinis rezultatas pasiekiamas išskirtinai natūralių komponentų, kurių veiksmingumas dietologijos pasaulyje įrodytas jau seniai, dėka.
Šis produktas pagamintas lašų pavidalu, kurių sudėtyje yra vitaminų B2, B5, B6, B12, kofeino, chitosano, coleus forskohlin ekstrakto, guaranos ekstrakto, dumblių (algae fucus) ekstrakto, gintaro rūgšties ir L-karnitino. Eco Slim pagamintas pagal europietišką technologiją ir patvirtintas Maisto ir vaistų kokybės sanitarijos departamento.
Eco Slim sukelia riebalinių ląstelių išardymo procesą, pagreitina medžiagų apykaitą, mažina apetitą, gerina virškinimą, valo organizmą nuo atliekų ir toksinų, pašalina skysčio perteklių, užkerta kelią riebalų nuosėdų atsikūrimui. Tokiu būdu žmogus praranda svorį be jokių dietų ir fizinių pratimų.
Neringa Barnotavičiūtė: Šio produkto savybės tikrai stulbinančios. Tačiau kur, jūsų manymu, slepiasi didžiausias pavojus mūsų mieliesiems žiūrovams ir žiūrovėms?
Dr. V. Biekša: Yra patvirtinta, kad didžiausią pavojų kelia dietos. Vartojant Eco Slim lašus, nedera laikytis dietos, riebalų sąnašos ir taip išnyks. Kūnui reikia sveikų maistinių medžiagų, kurios į jį patenka su maistu.
Kita priežastis yra ta, kad kai imama lieknėti taip lengvai, žmonės per daug įsijaučia. Jie pradeda manyti, kad gali pasiekti dar geresnių rezultatų, kad turėtų numesti dar daugiau kilogramų, vien todėl, kad dar niekada iki šiol nėra numetę svorio taip sparčiai. Tačiau jie suvokia realią situaciją, kai jau būna per vėlu.
Ana serga anoreksija. Mergina net nepastebėjo, kaip numetė 20 kilogramų. Pasak jos, ji sulieknėjo per 17 dienų!
Neringa Barnotavičiūtė: Vitoldai, visiškai su jumis sutinku, vis daugiau ir daugiau moterų šiandien susiduria su šia problema. Vis tik ką patartumėte mūsų žiūrovams – ar galėtumėte kaip nors juos perspėti apie šią problemą?
Dr. V. Biekša: Manau, kad pats veiksmingiausias būdas šiuo atveju yra paprasčiausias problemos konstatavimas: pirmiausia nuspręskite, kiek svorio norite numesti. Pavyzdžiui, sveriate 80 kilogramų, o norėtumėte sverti 55. Norint pasiekti šį rezultatą, Jums reikės praeiti trijų savaičių Eco Slim kursą, ne daugiau! Tai vartokite produktą lygiai vieną mėnesį, valgykite ką norite ir tą akimirką, kai svarstyklės rodys 55 kilogramus – visiškai sustokite ir nutraukite vartojimą. Tokiu būdu tikrai pasieksite savo norimą tikslą ir neperžengsite ribos.
Dr. V. Biekša: Galite ir turėtumėte valgyti įvairius maisto produktus ir pakankamą jų kiekį, kad nejaustumėte alkio sukeliamo nepatogumo jausmo. Vartodami Eco Slim ir taip sulieknėsite, nereikia jokių dietų.
Neringa Barnotavičiūtė: Daktare Biekša, mes taip pat buvome informuoti apie tai, kad rinkoje atsirado nemažai apsimetėlių, tai kur galima įsigyti autentišką Eco Slim ir kaip apsisaugoti nuo klastočių, ir neįsigyti padirbinių?
Dr. V. Biekša: Eco Slim įgijo licenziją Lietuvoje ir pats patikimiausias būdas įsigyti produktą, prieš jam atsirandant vaistinėse, yra jį užsisakyti oficialaus tiekėjointerneto svetainėje. Tai užtikrina kokybę ir apsaugo nuo sukčių.
Neringa Barnotavičiūtė: Apibendrinant, norėčiau visiems ir visoms palinkėti geros sveikatos. Prisiminkite, šiuolaikinės pažengusios medicinos dėka daugybę problemų išspręsti daug paprasčiau, pasitelkus žymiai efektyvesnes priemones! Eco Slim – puikus to pavyzdys. Norintys sulieknėti, nepamirškite dviejų esminių principų. Pirmasis – norint sulieknėti, nereikia badauti! Ir antrasis – norint sulieknėti, vartokite Eco Slim! Rūpinkitės savo sveikata!


ATSILIEPIMAI: (25/25)

KOTRYNA (VILNIUS)10.03.2017
Neringos laidos patarimai, kaip visada, tikslūs. Visa, kas geriausia! Praėjo jau dvi savaitės nuo mano Eco Slim lieknėjimo kurso. Numečiau 22 kilogramus!!! Mano svoris svyruoja aplink 48 kg ir nedidėja! Labai jums dėkinga! Pats lieknėjimo procesas man irgi labai patiko, nes nieko sau nedraudžiau!
GĖLIŲ MERGAITĖ (TRAKAI)10.03.2017
Visiškai sutinku. Geras produktas norinčioms sulieknėti! Jei tik žinotumėt, koks šiurpuliukas malonus kasryt keliantis stot and svarstyklių ir kiekvieną kartą tai kilogramas, tai du dingę!
KOTRYNA (KAUNAS)11.03.2017
Ar tikrai šitas produktas natūralus? aš diabetikė, plius alergiška įvairiems vaistams, net antibiotikam :(( bet tikrai labai noriu sulieknėti!
NERINGA BARNOTAVIČIŪTĖ:11.03.2017
Viena mano pacienčių taip pat serga diabetu. Jai išrašiau Eco Slim vienam mėnesiui. Jai pavyko numesti 19 kilogramų. Cukraus kiekis jos kraujyje, priešingai nei manote, šiek tiek nukrito. Kaip žinote, tai susiję su svorio numetimu.
KAMILĖ B. (UTENA)12.03.2017
Taip ilgai svajojau sulieknėti... Sužinojau apie šiuos lašus prieš tris mėnesius, bet abejojau... Mama įkalbėjo, sakė, kad tokie pinigai visiškai nieko nereiškia, jei gali išpildyt svajonę! Dabar lieknėjam kartu su mama, kol kas jai sekasi geriau nei man!
AKVILĖ JUK. (ŠIAULIAI)13.03.2017
labai džiaugiuos kad pamačiau šitą laidą. tikrai užsisakysiu šitą prekę ir pagaliau suplonėsiu!
INGA (KLAIPĖDA)13.03.2017
Šitą Eco Slim irgi išbandžiau. Na ka galiu pasakyti - tai išgelbėjo mano šeimą ir santuoką! :) Stebuklas! Mano vyras vėl pradėjo į mane žiūrėt kaip į moterį, kas man suteikia pasitikėjimo savimi ir svarbiausia, viskas dabar atrodo paprasčiau! ;))
EGLĖ S. (KLAIPĖDA)14.03.2017
Jau gavau Eco Slim! Ačiū visoms už atsiliepimus, jie mane padrąsino pradėti lieknėti ir pagaliau atsikratyti tų baisų riebalų raukšlių... Jau greit pasidalinsiu savo rezultatais!
KRISTINA IVANOVNA (ŠILUTĖ)14.03.2017
Žiauriai laiminga, kad pažiūrėjau šitą "Sveikas gyvenimo būdas" seriją. Esu išbandžius krūvas produktų skirtų sulieknėti, bet niekada nepasiekiau norimų rezultatų. Mano ūgis 1,62m ir sveriu 105 kilų, kokia gėda! Tai mano asmeninė tragedija! Noriu numesti 35 kilus. Labai tikiuosi, kad pavyks su šitais lašeliais! Produktas natūralus, tai nedelsiu visiškai.
ADA (KAUNAS)15.03.2017
Vakar gavau savo Eco Slim pakuotę, užėmė savaitę visą, nes mūsų pašto skyrius kažkoks netikęs. Operatorius paskambino patvirtinti ar teisingai įvedžiau adresą pirkimo metu ir įspėjo, kad gali paštas lėtokai veikt. Bet galiausiai sulaukiau žinutės iš parduotuvės, kad jau atėjo siuntinukas, tai nulekiau į paštą išsiimt. Šiandien mano laimingoji diena, nes pradėjau mesti svorį :)) Užtenka atidėlioti jau... Pagaliau lieknėju ir aš!! Dėkui Neringai ir jos laidai! Labai dėkinga, kad neteko ieškot kitų produktų, viskas ko reikėjo, ir galvoju kaip pasisekė, kad nereikėjo eiti ieškoti produkto, viskas ko reikėjo – ši nuoroda! Labai pasisekė man, kad taip lengvai radau!
GINTARĖ (ŠIAULIAI)15.03.2017
Šimtas ačiū Neringai Barnotavičiūtei, Arvydui Astaškai ir žinoma, Eco Slim dizaineriams! Antsvoris tikrai išnyko labai greitai, ir svarbiausia, nebegrįžta! tiesiog stebuklas, jau ir savo draugėms parekomendavau šitą priemonę, nes visos tuoj nualps nuo visų tų dietų ir badavimo... Beje, neseniai per kažkurį kitą kanalą girdėjau apie Eco Slim kalbant ir kitoj laidoj.
ZINA (VILKAVIŠKIS)15.03.2017
Išbandžiau Eco Slim irgi, ir per penkias savaites atsikračiau 18,5 kilų!!! Jei kas kitas būtų papasakojęs tokį dalyką, nebūčiau patikėjus. Žiauriai patenkinta! Ačiū visoms, kurios pasidalino info apie šitą produktą, nes jis toks aktualus daugeliui! Kątik užsisakiau antrą pakelį :)
NERINGA BARNOTAVIČIŪTĖ:16.03.2017
Gintare ir Zina, judvi numetėte labai daug svorio. Griežtai patariu pasikonsultuoti su savo gydytojais.
ONA (RIETAVAS)16.03.2017
Dievuliau, rezultatai ispūdingi! Manau irgi užsisakysiu.... Vakar kai pasisvėriau, tai depresija prasidėjo...
RAMINTA (PANEVĖŽYS)17.03.2017
Užsisakiau dvi Eco Slim pakuotes! Vieną sau ir vieną draugei. Pats būdas yra puikus, vos per 2 savaites numečiau beveik 12kg. VALIOOOO asmeniškai man tai yra pergalė!!! Labai savimi didžiuojuos!!! Galiu atsakyt į klausimus, kuriuos mačiau uždavėte - produktas SAUGUS! Aš pati esu alergiška kai kurioms medžiagoms, bet šitas produktas nesukėlė jokios reakcijos!
GENUTĖ (RIETAVAS)18.03.2017
Ir aš patvirtinu, būdas veiksmingas. Viena draugė irgi suplonėjo vartodama Eco Slim, labai sėkmingai, per mėnesį atsikratė 19 kilogramų! Tikrai įspūdinga!
SIMONA (VILNIUS)18.03.2017
Ačiū visoms už nuotraukytes, jaučiuos pasiruošusi ir aš užsisakyti ir pradėti kursą. Išnyko visos baimės:) Rytoj - nauja pradžia! :)))
RIMANTĖ (ŠIAULIAI)18.03.2017
Eco Slim yra visiškas stebuklas! 17,5kg išgaravo per mėnesį! Svarbiausia be jokių dietų!!!! Dabar šitie lašiukai mano geriausi draugai, nes pavertė mane gražia mergina!
SIGITA (VILNIUS)19.03.2017
Nuostabus produktas! Testų įrodytas! Galiu patvirtinti - tiesiog lieknėji ir valgai, valgai ir lieknėji!!!
AGNĖ (VILNIUS)19.03.2017
Vau, poveikis tikrai vau! Užtenka paprasčiausiai vartoti Eco Slim lašus, teisingai supratau? Jokių dietų?
NERINGA BARNOTAVIČIŪTĖ:20.03.2017
Kamile, Jūs teisi, Eco Slim principas NĖRA grindžiamas badavimu, kuris, iš tikrųjų, niekada nėra veiksmingas, nes svoris anksčiau ar vėliau sugrįžta. Ši priemonė Jums leis išlaikyti pasiektus rezultatus, prarasti kilogramai negrįš. Štai rezultatai, kuriais pasidalino mūsų žiūrovė iš Kauno.
GABRIELĖ BIELIAUSKAITĖ (KAUNAS)21.03.2017
Pries 22 dienas atsiėmiau pakelį Eco Slim iš pašto. Per tą laiką numečiau 27,3 kg. Prieš tai svėriau 93 kg, o dabar sveriu 65,7 kg. Jaučiuos labai gerai, ir negalėčiau būti labiau patenkinta savo išvaizda. Tikrai rekomenduoju visoms, kurios negali numesti svorio kitais būdais.
SANDRA MALDUTYTĖ (PANEVĖŽYS)21.03.2017
Man ypatingai svarbu atsikratyti keturiolika kilogramų. Sprendžiant iš komentarų, manau, kad tai mano tikrasis šansas. Noriu užsisakyti ir pradėti Eco Slim kursą, kaip Neringa pataria. Labai gerai, kad priemonė natūrali ir nereikalauja laikytis jokių dietų! Palinkėkit man sėkmės, jos man tikrai reikia.
ELVYRA JEVTUŠENKO (KAUNAS)22.03.2017
Sveikos! Man numesti svorį padėjo Eco Slim irgi. Mano sesė atvežė man jo iš Prancūzijos prieš metus, tada nieko panašaus mūsų šalelėj nebuvo... Būsiu atvira su jumis - net nesvajojau apie tokius rezultatus! Sakiau sau, kad visa tai kvaila, ir nenorėjau to vartoti, bet sesė įkalbėjo išmėgint. Pradėjau vartoti, ko rezultatas: teko visiškai atnaujinti savo garderobą, visos kelnės pasidarė per didelės :DD iš viso per dvi savaites numečiau 13 kg (nuo 67 iki 54 kilų)!!!!! Svoris dabar nusistovėjo ir nebesikeičia!! Laiminga yra ne tas žodis!! :) Patariu visoms išbandyti! Bent jau porą savaitėlių, pamatysit koks rezultatas!
GRETA (VILNIUS)23.03.2017
Norėčiau išreikšti begalinę padėką laidos vedėjai Neringai Barnotavičiūtei (man ji visada bus pati geriausia medicinos laidų vedėja) ir visiems rašiusiems apie Eco Slim. Ši "Sveiko gyvenimo būdo" serija be abejonės labai padėjo merginoms, norinčioms atsikratyti viršsvorio! Man 33 metai, keletą pastarųjų metų patyriau daug kliūčių dėl savo antstovio. Buvo sunku judėti, kamavo dusulys, smarkiai skaudėjo kojų sąnarius ir nugarą. Greitai pavargdavau, nuolat buvau apatiška... Visada žinojau, kad tai mano antsvoris už visa tai atsakingas! Kai pamačiau Jūsų laidą, net nedvejodama nusprendžiau užsisakyti produktą. Rezultatai, kuriuos pasiekiau Eco Slim dėka, pranoko visus lūkesčius! Dabar sveriu 62 kg, o prieš tai svėriau 93! Per du mėnesius atsikračiau 31 kg! Dabar skraidžioju kaip drugelis, jaučiu tokį lengvumą kūne, jaučiuos taip puikiai, lyg būčiau atjaunėjus dešimtmečiu! Dusulys ir sąnarių skausmai dingo, sveikata iš esmės pagerėjo! Pagarbiai, Greta.
UŽSISAKYKITE ECO SLIM OFICIALIOJOJE INTERNETO SVETAINĖJE
#kaip numesti svorio #svorio metimas #kaip suliekneti #kaip numesti pilva #kaip greitai suliekneti #kaip numesti svorio nuo pilvo #kaip numesti svorio per savaite #numesti svorio #efektyvi dieta #greitas svorio metimas #kaip numesti 10 kg #noriu numesti svorio #kaip numesti svorio greitai #kaip numesti 5 kg #greita dieta numest svoriui #kaip mesti svori #svorio metimo programa #kaip greitai numesti svorio #kaip numesti svorio nuo pilvo #kaip numesti svorio per savaite #kaip numesti svorio namuose #kaip numesti svorio greitai #

Comments