15 milionów ludzi umiera co roku z powodu zarażenia pasożytami! 97% populacji jest zarażona! Jak ocalić życie. Wywiad z wiodącym parazytologiem w kraju! Skip to main content

15 milionów ludzi umiera co roku z powodu zarażenia pasożytami! 97% populacji jest zarażona! Jak ocalić życie. Wywiad z wiodącym parazytologiem w kraju!

Parazytolog Wywiad z ekspertem
Słowo od Redaktora: Słowo od Redakcji: Według danych Światowej Organizacji Zdrowia, pasożyty obecne w ludzkich organizmach stanowią główną przyczynę chorób śmiertelnych. Od zapalenia wątroby, przez wrzody żołądka, aż po guzy nowotworowe. Co roku 15 milionów ludzi umiera z powodu zarażenia pasożytami. Ogromna skala przypadków zarażeń wskazuje, że pasożyty żyją niemal w każdej osobie.
- Dziś omówimy ten problem z Martyną Skrzypczak, wiodącą badaczką z laboratorium Higieny i Zdrowia Publicznego
- Dzień dobry, dr Skrzypczak. Czy możemy mieć zaufanie do informacji, jakie podaje Światowa Organizacja Zdrowia w zakresie zarażenia pasożytami? 
 - Kilka lat temu, w środowisku specjalistów panowało przekonanie, że pasożyty mogą najwyżej osłabić układ immunologiczny. Uważano, że nie są główną przyczyną chorób. Obecnie stale gromadzimy dane statystyczne w tym zakresie oraz wyniki badań w tym obszarze i coraz wyraźniej widać, że zarażenie pasożytami wywołuje większość poważnych chorób.
Osobiście ufam statystykom Światowej Organizacji Zdrowia i mogę powiedzieć, że badania, które prowadzimy w naszym laboratorium je potwierdzają. Około 92% zgonów jest wynikiem żerowania pasożytów. To nie tylko zgody, których przyczyną były choroby. Przeważająca większość tak zwanych „śmierci z przyczyn naturalnych“ jest bezpośrednim wynikiem działalności pasożytów w organizmie.
- Zazwyczaj, gdy myślimy o pasożytach, mamy na myśli zwykle robaki jelitowe. Jak to możliwe, że mogą być przyczyną śmierci?

- Błędem jest uważać, że robaki jelitowe to jedyne pasożyty żerujące w organizmach ludzkich. Ogromna ilość przeróżnych gatunków pasożytów może zamieszkiwać różne organy ciała ludzkiego, co może mieć wielorakie następstwa. Robaki jelitowe, a mówiąc precyzyjniej helminty – są bardzo groźne. Dosłownie niszczą jelita, sprawiając że gniją i w rezultacie człowiek umiera. A przy okazji helminty są trudne do wykrycia i wyplenienia.
Oprócz nich istnieją tysiące pasożytów, które zamieszkują wątrobę, mózg, płuca, bytują we krwi i w żołądku. I niemal wszystkie są śmiercionośne. Niektóre z nich już od samego początku zaczynają niszczyć ciało ludzkie. Inne działają potajemnie aż osiągną taką liczebność, że ciało nie jest już w stanie tolerować ich obecności i pacjent umiera.
Jednocześnie mogę z całą pewnością powiedzieć, że niemal każdy jest zarażony pasożytami. Większość pasożytów bardzo trudno wykryć. Kiedy pojawiają się pierwsze objawy zarażenia pasożytami, specjaliści próbują leczyć właśnie same objawy. Nawet w trakcie autopsji obecność pasożytów trzeba potwierdzić specjalnymi testami. A przynajmniej, by wykryć większość z nich.
„Istnieją tysiące pasożytów, które zamieszkują wątrobę, mózg, płuca, bytują we krwi i w żołądku. I niemal wszystkie są śmiercionośne.“
- Czy mogłaby Pani podać kilka konkretnych przykładów zarażenia pasożytami?

– Mogłabym opowiedzieć o tysiącach przypadków. Ale chciałabym omówić przede wszystkim te, które najlepiej obrazują, jak groźne może być zarażenie pasożytami.
Po pierwsze stało się jasne, że niektóre tasiemce mogą wywoływać raka.Właściwie to tasiemce w pierwszej kolejności mają raka. Nie nosiciel. Jednak ich chore komórki rozprzestrzeniają się po organizmie, zarażając człowieka. Dzieje się tak w momencie, gdy larwy robaków dostają się z jelit do węzłów chłonnych. W rezultacie tworzą się nowotwory, które szybko wywołują negatywne skutki w organizmie. W ciągu kilku miesięcy dochodzi do zgonu. Tydzień temu byłam świadkiem śmierci spowodowanej takim guzem.
W centralnej części zdjęcia: komórki złośliwego guza wywołanego pasożytniczą działalnością tasiemców.
Innym częstym przypadkiem jest zarażenie mózgu pasożytami. Efektem jest psychoza, szybkie zmęczenie, niepokój pojawiający się bez przyczyny oraz nagłe zmiany nastroju. A w bardziej zaawansowanych stadiach, gdy mózg wypełniają pasożyty, pojawiają się poważniejsze choroby, które ostatecznie prowadzą do śmierci.
Oto zdjęcia pacjentów, u których stwierdzono obecność pasożytów w mózgu (w obu przypadkach pacjentów nie udało się uratować):
Trzeci przykład: ludzkie serce zarażone pasożytami. Uważa się, że są to rzadkie przypadki. Jednakże różne ilości robaków sercowych żerują w organizmach około 23% ludzi. W zasadzie co czwarta osoba jest nosicielem. W początkowym stadium są one całkowicie niedostrzegalne i mają zerowy wpływ na organizm. Jednak wraz z upływem czasu, ich oddziaływanie na serce jest coraz bardziej zauważalne. Stają się główną przyczyną różnych chorób serca i odpowiadają za blisko 100% nagłych zgonów w wyniku zatrzymania akcji serca.
- Jak chronić się przed pasożytami? Czy istnieją testy lub leki?

- Niestety obecnie nie istnieją właściwe narzędzia diagnostyczne, pozwalające wykryć obecność pasożytów w organizmie ludzkim. Do pewnego stopnia przyczyną jest ogromna liczba gatunków pasożytów (tysiące odmian), a także duży stopień skomplikowania procesów, które umożliwiałyby ich wykrycie. Kompleksowa diagnostyka nie jest dostępna w całym kraju i może być kosztowna.
Specjalista rodzinny nie zleci testów na obecność pasożytów, ponieważ placówki nie dysponują odpowiednim sprzętem i wystarczającą wiedzą. Taki stan rzeczy obserwujemy w większości miast.
Pierwsze objawy, które mogą wskazywać na obecność pasożytów w organizmie to:
  • Alergie (wysypki, łzawiące oczy i katar);
  • Częste przeziębienia, bóle gardła i zatkany nos;
  • Chroniczne zmęczenie (szybko się męczysz bez względu na to, co robisz);
  • Częste bóle głowy, zaparcia i biegunki;
  • Bóle mięśni i stawów;
  • Nerwowość oraz zaburzenia snu i apetytu;
  • Ciemne kręgi oraz worki pod oczami;
Jeśli doświadczasz 2 tego typu objawów na raz, jest to ewidentny znak, że w Twoim organizmie żerują pasożyty.
Jeśli chodzi o leki, to są z tym pewne trudności. Obecnie na rynku istnieje tylko jeden środek, który jest w stanie oczyścić ciało z pasożytów.
- Co to za lek i kto go opracował? Czy mogłaby Pani opowiedzieć o nim więcej?

- Jest to produkt zwalczający pasożyty „ Detoxic “, który opracowała grupa niezależnych naukowców we współpracy z naszym laboratorium. Pracowaliśmy nad około 20 potencjalnymi lekami na pasożyty jednocześnie. W trakcie procesu projektowania leków, postanowiliśmy skupić się na „ Detoxic “, ponieważ oferował najbardziej obiecujące wyniki.
Detoxic to wyjątkowe połączenie krwawnika pospolitego, goździków, centurii zwyczajnej oraz 20 składników pomocniczych. Podczas prac wytwórczych oraz prób, produkt wykazał się wyjątkową skutecznością. Obecnie jest to jedyny środek, który opracowano z powodzeniem. Gdyby głównym celem tych działań było nastawienie na zysk, możliwe byłoby sprzedawanie leku Detoxic w aptekach w całym kraju po wysokich cenach. Jednakże my jesteśmy organizacją non-profit i uważamy, że zdrowie naszego narodu jest warte dużo więcej niż wszelkie zyski, które moglibyśmy wypracować sprzedając ten lek. Jest on dostępny w cenach netto.
Dlatego też nie trzeba wydawać zbyt dużych sum pieniędzy na leczenie.
Dlaczego Detoxic jest tak skuteczny i czym rożni się od innych opcji leczenia zarażenia pasożytami?

- Jak już wspomniałam, obecnie jest to jedyny skuteczny środek, który pozwala oczyścić ciało z pasożytów, który istnieje na świecie. Firmy i sieci farmaceutyczne są żywo zainteresowane lekiem Detoxic i bardzo chciałyby go dystrybuować. Ponieważ Detoxic natychmiast zwalcza szeroką gamę pasożytów, jakimi może być zarażony człowiek. Mając na uwadze problemy z wykryciem ich obecności, lek ten pozwala skutecznie oczyścić całe ciało. Jak już mówiłam, praktycznie nie ma możliwości sprawdzenia, jakie pasożyty bytują w danej osobie. Detoxic zwalcza i usuwa pasożyty żerujące w dowolnym zakamarku organizmu, od mózgu, przez serce i wątrobę, aż do jelit. Żaden inny istniejący lek nie jest w stanie tego dokonać.
Ponadto Detoxic to nie środek chemiczny, ale produkt całkowicie naturalny, który nie wywołuje reakcji alergicznych, zaburzeń funkcjonowania jelit, ani innych problemów, które mogą pojawić się podczas leczenia farmakologicznego. Takie tabletki, oprócz tego że leczą, pomagają organizmowi trawić wiele różnych związków chemicznych.
Myślę, że nasi czytelnicy chcieliby wiedzieć, gdzie można kupić Detoxic ?

- Na dzień dzisiejszy Detoxic można zamówić wyłącznie na stronie internetowej projektu badawczego. Produkt nie jest obecnie dostępny w aptekach, ponieważ uczestniczą one w negocjacjach z przedstawicielami państwowymi, dotyczącymi cen i programów sponsorowania. Nasz laboratorium nie chce angażować się w biurokrację. Naszym celem nie jest zarabianie pieniędzy. Chcemy jedynie dać ludziom dobry produkt. W przeciwieństwie do aptek, które liczą tylko na zyski.
Miejmy nadzieję, że pewnego dnia dojdziemy do porozumienia i Detoxic będzie dostępny także w aptekach. Obecnie można go zamówić jedynie online. Staraliśmy się, by wszystko było proste i wygodne dla kupujących. Detoxic dostarczany jest kurierem lub pocztą. Płatności dokonujemy przy odbiorze. To bardzo proste.
- Czy chciałaby Pani coś jeszcze powiedzieć naszym czytelnikom, zanim zakończymy wywiad?

- Jedyne co chciałabym powiedzieć, to – uważajcie na swoje życie i zdrowie. Możecie nawet tego nie podejrzewać, ale istnieje 97-98% szansa, że pasożyty żyją w waszych organizmach. Mogą być wszędzie. We krwi, płucach, sercu czy mózgu. Pasożyty praktycznie zżerają was od środka, jednocześnie zatruwając organizm. W efekcie pojawia się mnóstwo problemów zdrowotnych, a życie skraca o 15-25 lat. Nie wspominając już o problemie nagłych zgonów, za nie również odpowiada wpływ pasożytów na organizm ludzki.
Poprosiliśmy dr Skrzypczak o dodatkowy rabat dla naszych czytelników. Zgodziła się i teraz każdy może zamówić Detoxic w promocyjnej cenie obniżonej o 50%.
                                                 Zamów Detoxic z 50% zniżką.

Wywiad przeprowadzony przez Dorotę Czajkę 

Zdjęcia pochodzą ze źródeł publicznyc
h
Komentarze
Andrzej – 07.04.2017
Zamówiłem ten środek. Sądziłem, że przez ostatnie 5 lat cierpiałem na depresję. Jak się okazało, moje ciało było wypełnione robakami. Teraz czuję, że mogę latać :)
Danuta – 07.04.2017
Gdy zaczęłam brać Detoxic , nie mogłam uwierzyć w efekt, jaki wywołał. Ból brzucha zniknął (wygląda na to, że miałam coś w jelitach), zadyszka też. Teraz mam 53 lata i czuję się lepiej niż wielu 30-latków. Bardzo dziękuję, że otwieracie ludziom oczy, mówiąc o problemie. Od specjalisty zazwyczaj nie słyszy się takich rzeczy.
Eliza – 07.04.2017
Zamówiłam Detoxic i przyszedł kurierem po dwóch dniach. Zaczęłam go brać i tyle ze mnie wylazło... Nigdy nie sądziłam, że tyle żyjątek może zamieszkiwać moje jelita. Przeraża mnie myśl, że żyłam z tym czymś wewnątrz mnie.
Karolina – 08.04.2017
Dzięki za artykuł! Też zamówiłam ten produkt.
Irek – 08.04.2017
Ja też zamówiłem. Czekam na przesyłkę w przyszłym tygodniu. Nie mogę się doczekać!
Aneta – 09.04.2017
Też brałam Detoxic . Efekt jest po prostu niesamowity. Czuję się młoda i zdrowa. Mój układ odpornościowy zdecydowanie lepiej funkcjonuje i nie chorowałam od dwóch miesięcy po zakończeniu kuracji. Wcześniej mogłam o tym jedynie pomarzyć. Polecam ten środek każdemu.
Czarek – 10.04.2017
Ostatnio widziałem program w telewizji o pasożytach ludzkich. To okropne! Bardzo się cieszę, że jest Detoxic .
Justyna – 10.04.2017
Ja zamawiam ten produkt regularnie. Bierzemy go całą rodziną, by oczyścić organizmy. Detoxic bardzo pomógł mojemu synowi.
Tomek – 11.04.2017
Od bardzo dawna cierpiałem na bóle głowy. Brałem Detoxic przez kilka tygodni i zniknęły. Teraz wydaje mi się, że coś tam żyło...
Kaja – 11.04.2017
Wywiad był bardzo ciekawy. Otwieracie ludziom oczy!
Baśka – 11.04.2017
Przyłączam się i też polecam. Gdy zaczęłam brać ten lek, zobaczyłam okropne rzeczy wyłażące z mojego ciała. Spanikowałam i poleciałam do szpitala pokazać to parazytologowi. Spojrzał i powiedział, że to pasożyty wątroby. Zabiłyby mnie w 2-3 lata, gdybym nie zastosowała Detoxic Dziękuję!
Ada – 11.04.2017
Czy to oszustwo? Czemu sprzedają to tylko online?
Zosia – 11.04.2017
Ada, czytałaś artykuł? Sprzedają to online, bo apteki prowadzą negocjacje z rządem, żeby zabezpieczyć swój interes i zedrzeć z nas kasę. To nie może być oszustwo, skoro płatność jest przy odbiorze. Ja zamówiłam i moje opakowanie przyszło kurierem. Sprawdziłam przesyłkę i dopiero wtedy zapłaciłam. To samo się tyczy poczty. Płatność przy odbiorze. Teraz wszystko sprzedają online. Od ciuchów i butów po sprzęt AGD i meble.
Ada – 11.04.2017
Sorry. Wcześniej nie zauważyłam tej informacji o płatności przy odbiorze. No to w porządku. W takim razie zamawiam.
Beata – 11.04.2017
To wspaniały produkt! Obydwoje z mężem to braliśmy i oboje odczuliśmy znaczną poprawę stanu zdrowia. Czułam, że naprawdę odmłodnieliśmy i zyskaliśmy dużo więcej energii oraz chęci do życia. Pasożyty z pewnością ograniczają człowieka. Kiedy się od nich uwolnisz, jest zupełnie inaczej.
Roman – 11.04.2017
Dzięki za radę! Opłaca się przejść kurację. Przynajmniej raz w życiu. Nigdy tego nie robiłem wcześniej, ale i tak uważam, że warto :) Jestem pewien, że mam jakieś pasożyty. Zawsze coś można złapać przez całe życie.
Natalia – 11.04.2017
Czytam komentarze i uświadamiam sobie, że muszę to kupić :) Składam zamówienie.
                                        Zamów Detoxic z 50% zniżką.

Comments