Sõbrad, ma suitsetamisest vaid 1 kuu. Ma olen kindel, et see meetod aitab Skip to main content

Sõbrad, ma suitsetamisest vaid 1 kuu. Ma olen kindel, et see meetod aitab

Autor: Boris
Ma ei ole kunagi mõelnud, et ma kirjutan nii häbi ... kohutav, kuid ma ei saa vait olla enam. Ma sain lahti surmava harjumusi, siis on ka võimalus on terve elu ilma sigarette. Suitsetamisest 1 kuu ajal ei olnud või katkemise Jora
Nagu kõik "brosalschiki" Olen proovinud kõiki meetodeid : tahtejõudu, raamatud, kummi, plaastrid, elektroonilised sigaretid. Hiljem, palju tainast, võib öelda, et on visatud prügikasti. Kauem kui 2 nädalat ei ole toimunud, murdis ja jooksis kimp poest.

Sigaretid on haiglasse toodud voodi

Pärast järgmise loo Olen tagasi 20 kilogrammi , esimene lihtsalt asendada sigaretid toidu ja siis keha on toimunud rike. Alates stress hakkas on veelgi rohkem probleeme kopilis nagu lumepall. Tagasi valgustatud, kuid kaal on püsinud paigal. Ühel hommikul ei saanud voodist, tundis ta põletustunne ja raskustunne rinnus, tema naine nimega kiirabi. Mind viidi haiglasse infarkti. Pärast operatsiooni, et kirurg ütles, pead hoolitsema ise, olla kindel, et kaalus ja suitsetamisest. Sel hetkel, kõik elus lendas tema silme: vaata, ma mängin natuke minu isa, ma lähen esimest klassi, kooli, esimese sigareti, suitsetamine 13 aastat ... Siis ma mõistsin - sigaretid vaenlase minu tervis, minu palgamõrvar. Kindlalt olen otsustanud loobuda, mis mul on iga hinnaga.

Minu soov silmitsi sõltuvus sigaretid

Ausalt, ronida seina, nii et tahaks suitsu. Olin purustamine, ma vandus õed karjuti tema naine vihkas kogu maailmas. Ta oli valmis müüma oma hinge lihtsalt suitsu teise sigareti . Pärast veel tüli õde mulle eestkostetava läksin arsti. Hakkasin mõtlema, et kui jah, siis miks vanduda. Ma ütlesin talle, et ma ei suitseta 3 päeva ja nii paha, kui koer. Arst naeris (mida vihastas mind rohkem) ja hoitakse rohud.
- Võtke see, kas sa tahad, ma pean kuu aega ei suitseta ja ei tõmba - ütles Viktor Pavlovitš - Huvitav asi, täiesti eemaldab soov suitsetada. I arstina personaalselt uuris kompositsioon, see on täiesti ohutu ja isegi kasulik organismi. Spray 3 korda päevas, ta Überall isu ja aitab toime tulla stressi, sunnib mõtlema muutub kiiremaks. Ma garanteerin, et kuu aja pärast siis viska ise kontrollitud

Olen kaotanud 23 kg ja suitsetamisest

haiglast ja hakkasid pshikat spray, nagu soovitas arst, kuid toru oli minu jaoks piisavalt 3 päeva. Siis ta tuli otsida internetist selle Nicoin, leidsin hunnik häid kommentaare. Noh, üks foorum andis lingi ametlik tarnija Nicoin. Ma tellisin kogu kursuse! See on suur õnn, õnnelik nagu laps uusaasta. Jumal tänatud, et meil kiire kohalejõudmine, vaid 4 päeva. Nicoin-süsteemi ja töötab super - tahtsin suitsu popshikal spray ja kõik läks. Ta võttis arst soovitas, 3 korda päevas. Iha sigarettide on läbi käinud 7 päeva, aga ma jõin kogu kursuse konsolideerida mõju.
Märkasin, mida möödunud hingeldus, normaalrõhul on kaotanud 23 kg, hambad muutuvad valgemaks. Mu naine on pidevalt ronib suudelda, ütleb, et enne kui ma lõhnas vana tuhatoos, ja nüüd on. Üldiselt ma tunnen palju tervem ja energilisem kui enne. Mis siis, kui ma ei ole 37 ja 18! Ma arvan, et me peaksime öelda aitäh Nikoinu, ta mitte ainult mind päästis sigarette, kuid andis ka teine võimalus on terve elu
Kuna ma suitsetamisest viimase 2 aasta jooksul veel meeles tänuga arsti, kes andis ma Nicoin. Kui ei ole tema jaoks, ma olen leidnud ennast hauas enneaegselt. Kui sa liiga tahavad suitsetamisest loobuda, ei piina ennast! Drop lihtne ja tõestatud viis.
PS Nüüd lahutatud kamp imitatsioone Nicoin, ole ettevaatlik! See Nicoin müüakse ainult ametlikul koduleheküljel poole.
Order Nicoin

Comments