Nespavost, parazité a jiné zvláštnosti rodinného života Skip to main content

Nespavost, parazité a jiné zvláštnosti rodinného života

Dobrý den, přátelé.
Obvykle se témata, jako je to dnešní zřídka předkládají k veřejné diskusi. Ale myslím, že není za co se stydět - všichni máme doma záchod, všichni si češeme vlasy (dobře, všichni kromě mého syna) a každý z nás trpí různými nemocemi.

A jsem ochotna se vsadit, že mnozí z vás měli (a někteří stále mají) červy.
No, řekla jsem hrozné slovo. 
 A teď vám řeknu hrozný příběh.
Před pár lety, když moje dcera dospívala, jsme koupili dům - tři ložnice, obývací pokoj, velká jídelna. Koupili jsme si nové auto, pořídili si psa - a já jsem se cítila jako opravdová dáma.

Ale s vědomím sebeúcty a pocitu pohody přicházejí nové obavy - začala jsem se bát nejen o svého manžela a děti, ale i o dům, o náš nový nábytek, o účet v bance. Prostě o všechno. Kromě toho, abychom uživili rodinu, oba jsme dřeli koně - účty chodily jeden po druhém, a děti nám rostly před očima. Skoro jsem nestíhala kupovat synovi nové boty.
Za půl roku jsem se změnila z klidné a šťastné matky na hysterickou krávu, která odpovídala na každou otázku hrubě a chodila spát nejdřív po třetí hodině ráno. Až potom, co jsem umyla nádobí, vyprala a pověsila prádlo, připravila zprávu do práce... Co vám budu povídat, vždyť to znáte sami.
Situace se nezměnila - přestala jsem se poznávat v zrcadle. Samozřejmě, že jsem si nepřestala dělat make-up, nebo si mýt vlasy. Vypadala jsem jako obvykle, ale cítila jsem se jako opravdový blázen. Chtěl jsem jen spát, křičela jsem na lidi, rozbíjela nádobí a plakala na záchodě. Dokonce jsem začala znovu kouřit - jednou denně, na cestě domů z práce jsem se zastavila za mostem a zapálila jsem si a dívala se na řeku.
Obtěžovalo mě to - bývala jsem normální, zdravá a silná, kam to všechno zmizelo? Proč je tak těžké ráno vstát, proč mám trvalé plačtivé nálady a žravou, jako kdybych měla PMS celý rok v kuse? Pleť jsem měla vysušenou, vlasy se mi lámaly, úplně jako stárnoucí dáma, a to mi ještě nebylo ani pětatřicet.

Samozřejmě, že první věc, kterou jsem udělala, bylo prolézt si a přečíst on-line fóra maminek, jako jsem já. Doporučovali tam zkontrolovat funkci štítné žlázy, užívat větší množství vitamínu C, chodit na procházky na čerstvém vzduchu a nezapomínat na cvičení. Prostě vynalezli kolo - kdo v naší době nepije vitamíny a nesportuje? Ze zdravotního hlediska jsem byla naprosto zdravá. Takže problém bylo třeba hledat jinde. 
 A našla jsem ho. V sobě!

ZJISTIT VÍCE O PARAZITECH

Nebudu vás nudit detaily, jen řeknu, že jeden z návštěvníků lékařského fóra kromě štítné žlázy a krevního cukru v krvi doporučoval nechat se vyšetřit na přítomnost červů. Tedy hlístů. Parazitů. Červů, kteří žijí uvnitř lidí. 
 Tak jsem to udělala.
Vy jste samozřejmě napadlo, že jsem je našel doma. Nevěřili byste, jaká hysterie mě popadla na nemocničním parkovišti? Tady je můj nový život, nový domov a nové auto - červi! Jako u bezdomovce a opilce!
Doktor mě ujistil, že všechno je léčitelné, že je možné se za týden zbavit všech druhů parazitů, předepsal mi haldu léků a poslal mě domů.
Ty léky jsem nebrala. Nevím, jestli jsem tvám to říkala, ale moje původní profese je chemik, takže první věc, kterou jsem udělala, je přečíst si složení. A v těch lécích, které mi doktor předepsal, byly těžké kovy, olovo a podivná zahušťovadla. Proč zahušťovadla, když je nutné zabít parazity?
Pomohlo mi totéž fórum - uživatelé tam sdílejí recepty a lektvary z bylin, které pomáhají vyhnat červy z těla. V našem sousedství roste jeden strom na kilometr, a bylo nemožné najít všechny potřebné ingredience na místním trhu - málem jsem se zcvokla, protože jsem věděla, že je ve mně spousta červů a zabít je tak, abych u toho nezemřela nebo se neotrávila i já, není dost dobře možné.

Už jsem skoro vůbec nespala - bylo nutné najít cestu ven. A našla jsem. Tobolky, které se rozpouštějí v žaludku. Obsahují všechny byliny a jiné ingredience, které mi doporučii lidé z fóra. Věřte mi, jako chemik - nic škodlivého, jedovatého ani smrtícího tam není. Jmenují seDetoxic a stojí doslova pár korun. Když je začnete používat a pak jdete na záchod - nedívejte se, co z vás vychází. Jen spláchněte a zapomeňte na celou věc jako na noční můru.
KOMENTÁŘE:
Mila Korecká:
 Byl jsem vyčerpaná těmito parazity, měla jsem vyrážku na kůži,a obecně jsem se cítila špatně. Antibiotika nepomáhala. Teď si objednám kapsle.
21.05.2017
Sabina Ilovská:
 Byla jsem překvapená, že lékaři předepisují antibiotika, která mají široké spektrum účinku, takže ani nemohou pomoci zbavit se parazitů. V tomto případě je zapotřebí lék, který má lokální účinek na hlísty a červy. Například přípravek Detoxic patří mezi tyto léky.
21.05.2017
Jana Jáchymová:
 Nevím, kde jsem ty parazity chytla. Kupovala jsem si na ně léky z lékárny, pak lidové metody, dýňová semínka, ale tak dobře jako Detoxicnefungovalo nic. Po několika dnech zánět přešel, zmizely křeče v břiše, a všechno se hojilo rychleji ve srovnání s jinými léky.
22.05.2017
Lída Hojdová:
 Dobrý den, asi bych to nenazvaola nejlepším lékem. Účinku jsem si všimla až po 2-3 dnech. A v takové nepříjemné situaci bych asi ráda okamžitý efekt. Mám ale radost, že v tom není chemie.
22.05.2017
Olinka Markovičová:
 Manžel pracuje jako programátor, různí lidé přinášejí své počítače do opravy, ruce má neustále plné mikrobů, už jsem mu dlaa spoustu antibakteriálních ubrousků, mýdel a sprejů. Ale nikdy na to nemá čas, pak týdny trpěl průjmem a migrénami. Určitě mu ten přípravek koupím, děkuji za radu. A děkuji Detoxic.
23.05.2017
Ven Ven:
 Řekněte, pomohlo vám to? Rozhodla jsem se objednat to pro matku a sobě jako prevenci, máme kočku a psa.
24.05.2017
Hana Macková: Byli jsme na dovolené v Tunisku. Celá rodina a tam jsme to asi chytli Nejdřív děti, pak manžel. 
Po příjezdu z dovolené začalo to nejhorší, průjem, zácpa, zvracení u dětí. Po návštěvě lékaře se potvrdily mé obavy - zjistil, že všichni máme červy. Zjiš´tovala jsem na internetu, co a jak se dá léčit a našla jsem recenze o Detoxic, v lékárně jsem to nikde nenašla, a proto jsem si objednala od výrobce
Tři dny po začátku přijímání kapslí byly všechny příznaky pryč, a nové testy potvrdily zotavení. Ale samozřejmě jsme kúru dokončili, jako prevenci.
25.05.2017
Vasil Boháček:
 Abyste neměli červy, myjte si ruce.
25.05.2017
Pavel Varadi:
 Nechápu, proč to tak chválíte. Pili jsme to s celou rodinou několik dní, a nulový efekt.
26.05.2017
Lenka Láníková:
 Ale jděte. Taky to pochválím. Právě před více než měsícem jsem si našla ve stolici podivné skvrny. Běžela jsem do nemocnice, nechala jsem si udělat testy - a byli to červi. Doktor mi předepsal spoustu prášků, letěla jsem do lékárny s receptem. Naštěstí byla lékárnice svědomitá žena, Bůh jí žehnej, a navrhla mi tento přípravek.
Absoolvovala jsem kúru a doktor potvrdit uzdravení. Ještě chci dodat, že má přírodní složení, je tam jen tráva, žádné chemikálie.
26.05.2017
Lidie Hlinská:
 Nemohla jsem přípravek najít v lékárnách, musela jsem objednat online. S donáškou do domu - pohodlné.
27.05.2017
Lidie Hlinská:
 Příliš často trpím červy, nemohu se jich zbavit. A stydím se jít znovu k doktorovi, je to noční můra.
27.05.2017
Natálie:
 Díky za radu. Musím se vyléčit definitivně. Nepohodlí už se nedá snášet, strašně to svědí! Burácí mi žaludek, bolí mě hlava... Nyní se pokusím objednat si od cizího člověka.
28.05.2017
Hana Křivanová:
 Po dobu jednoho týdne jsem si vyhnala parazity z těla úplně. A testy to potvrdily!
28.05.2017

Comments