Po dvejų metų kančių atrado lieknėjimo receptą Kaip aš sulieknėjau 36 kg per 6 mėnesius Skip to main content

Po dvejų metų kančių atrado lieknėjimo receptą Kaip aš sulieknėjau 36 kg per 6 mėnesius

Autorė: Marija

Apie 3 savaites truko mano lieknėjimo procesas. Pirmiausia, prieš pradedama lieknėti, žinoma, aš pasižiūrėjau į internetą, į įvairias grupes, kur perskaičiau, kas kaip lieknėjo, ką vartojo, žiūrėjau apie rezultatus. Jie ten turi aibę albumų šioje grupėje. Ir netikėtina, aš praleidau 3 valandų prie noutbuko ir supratau, kad aš jau sunaikinau pusę dėžės mėgstamiausių šokoladinių saldainių, du puodelius kavos ir jogurtą. Bet jokios išvados, kaip numesti svorį greitai ir be jokių sekinančių dietų, taip ir neradau . Kažkas prarado svorį valgydamas agurkus ir grikius, kažkas - obuolius, o kažkas užsiėmė salėje ir per pusmetį neteko tiktai apie 5 kg. Bet aš norėjau rezultatą minusas 10-12 kg maksimumas per du mėnesius.

Taigi,  Birželio 1svoris 83 kg, ūgis 175 cm

Nusprendžiau savaitę pasėdėti ant grikių ir vištienos krūtinėlių. Perskaičiau, kad toks derinys mažina svorį. Galų gale, tai truko tik 2 dienas. Tai yra baisu! Nulis įvairovės! Tik nervai, be to, taip neskanu be padažų ir pagardų. Ir taip norėjosi valgyti, kai aš vaikščiojau iš darbo namo pro parduotuvių su skaniu, įvairiu, viliojančiu maistu ... Supratau, kad neišlaikysiu savaitės su grikiais ir vištiena. Ieškau toliau.

Birželio 3:


Bet reikia kažką daryti!!! Kažkodėl priaugau svorio dar 2 kg, nervuoju, psichuoju. Todėl valgau dar daugiau, ir visai ne grikius. Nusprendžiau pereiti į obuolius, avižius ir virtus kiaušinius. Uff. Nu ką pasakyt, pusryčiams pradėjau valgyt avižius su bananu, bet pietams stengiausi valgyt daržovių salotas ir virtus kiaušinius. Du vienetus. Daugiau suvalgyti kiaušinių negaliu.

Birželio 6:

Per 3 dienas tokio skurdaus raciono pradėjo sausti oda, plaukai nustojo blizgėti. Nuotaikos nebuvo, burnoje atsirado siaubingas prieskonis. Be to, perskaičiau, kad virtuose kiaušiniuose yra daug kenksmingo cholesterolio, kuris apskritai yra žalingas organizmui! Kaip galima juos valgyti tokiais kiekiais 

Birželio 8:

Štai ką aš nesitikėjau. Viena draugė pakvietė į vestuves! O vestuvės po mėnesio! Tuo tarpu svoris jau yra 85 kg, Jaučiuosi negraži, nereikalinga ir net atstumianti dručkė"!Reikia skubiai kažką daryti!!!
Per dienas, kurias praleidau prie nouto internete lieknėjimui skirtose svetainėse ir grupėse, atvedė mane prie paprastos išvados: dietos tai ne mano. Visur rašoma, kad po jų svoris grįžtą atgal. Sportas - taip pat: per mėnesį noriu sulieknėti bent 12 kg, bet kasdieninis darbas nuo 9 iki 8, deja, neleidžia tai padaryti. Aš jau norėjau atsisakyti kvietimo, bet tada draugė, kuri išteks, pati paskambino ir aš ašarose papasakojau jai apie savo dalykus.


Beje, aš mačiau, kad Onutė labai sulieknėjo, ji visada buvo kūninga, o dabar nešioja aprangą 44 dydžio! Išklausiusi mano aimanavimus, ji man papasakojo apie savo patirtį. Išeina, numesti perteklius jai padėjo kompleksas OneTwoSlim , kurį jai nupirko mama. Nors aš abejojau dėl efekto, tačiau, prisimenant kaip ši draugė atrodė dar prieš pusmetį, siaubas kaip panorėjau pabandyti! Beje, Onos vestuvės jau liepos 2 d. ir aš turiu tik tris savaites, kad įlipčiau į 44 dydžio suknelę ir atrodyčiau joje gerai. Tą pačią dieną internete radau svetainę, kur galima be problemų užsisakyti kompleksą OneTwoSlim, be jokių receptų. Ir kreiptis į vaistinę nereikia! Užsisakiau pagal šią nuorodą.

Birželio 12:

Siuntą su OneTwoSlim skubiai pasiėmiau ryte pašte. Atidariau ją darbe, kol niekas nemato. Mažoje dėžutėje buvo išsami vartojimo instrukcija. Paaiškėjo, kad šiai priemonei nereikia recepto, ji neturi kontraindikacijų ir yra visiškai saugi sveikatai. Iš pradžių, man buvo vistiek - svarbiausia, kad būtų efektas, bet ši informacija mane labai sudžiugino! Tą pačią dieną pradėjau mano lieknėjimo terapiją! 
Iš aprašymo matyti, kad OneTwoSlim padeda gamybai hormonų, atsakingų už riebalų skaldymąsi, o visą kitą daro pats mūsų organizmas. Išveda riebalų perteklių, aktyvina medžiagų apykaitos procesus ir atveda prie labai aktyvaus lieknėjimo. Na, gerai, pradedam!

Birželio 17:

Kaip manote, kokie rezultatai? Po penkių dienų - minusas 3,5 kg ! Kaip taip? Per laiką, kai aš vartoju kompleksą, valgau kaip įprasta, tačiau apetitas žymiai sumažėjo, todėl išeina vistiek mažiau nei įprasta. Dar stengiuosi vakare sukti lanką, žiūrėdama savo mėgstamą serialą, tačiau išeina ne kaskart.

Birželio 25:

Jau dar minusas 6 kg ! Beveik 10 kg! Daug kas jau sako, kad aš labai sulieknėjau ir apskritai daug geriau atrodau. Vietoj dručkės su dviem pasmakrėmis, aš pagaliau pradėjau jaustis kaip patraukli mergina ! Gal tai įsitikinėjimas, bet taip pat pajutau, kad mano sveikata pagerėjo, aš pradėjau geriau miegoti, nuotaikos svyravimai nustojo, manyje daug energijos ir teigiamų emocijų.

 

Liepos 2: svoris 68 kg, ūgis 17 cm

Pradėsiu švęsti šią diena kaip savo gimtadienį))) Minusas 15 kg - tai dar daugiau nei aš svajojau "! Aš negaliu žodžiais aprašyti savo džiaugsmo, ir negaliu ateiti nuo veidrodžio - pagaliau aš sau labai patinku)))

Liepos 24:

Jau nebevartoju komplekso, praėjo jau 3 savaites, bet svoris negrįžta, o įprotis valgyti mažai įsitvirtino ir išsisaugojo. Paliksiu čia nuorodą į kompleksą OneTwoSlim visokiam atvejui, kad nepamirščiau. Gal panorėsiu numesti svorio iki 42 dydžio, nes nėra ribos tobulėjimui!#kaip numesti svorio #svorio metimas #kaip suliekneti #kaip numesti pilva #kaip greitai suliekneti #kaip numesti svorio nuo pilvo #kaip numesti svorio per savaite #numesti svorio #efektyvi dieta #greitas svorio metimas #kaip numesti 10 kg #,noriu numesti svorio #kaip numesti svorio greitai #kaip numesti 5 kg #greita dieta numest svoriui #,kaip mesti svori #svorio metimo programa #kaip greitai numesti svorio #kaip numesti svorio nuo pilvo #kaip numesti svorio per savaite #kaip numesti svorio namuose #kaip numesti svorio greitai ,greita dieta numest svoriui,greita dieta numest svoriui ,kaip numesti svorio per menesi ,greitai numesti svorio ,kaip numesti svorio nuo slaunu ,kaip lengvai numesti svorio ,kaip numesti riebalus nuo pilvo ,kaip numesti svorio be dietu ,mitybos planas svorio metimui ,svorio metimas greitai ,ka valgyti kad numesti svorio ,efektyvus svorio metimas ,mitybos planas metant svori ,svorio metimas nuo pilvo ,kaip atsikratyti svorio ,

9

Comments