Rozhodla som sa porozprávať vám svoj príbeh o boji so psoriázou Skip to main content

Rozhodla som sa porozprávať vám svoj príbeh o boji so psoriázou

Ahoj! Volám sa Linda Horáková a mám 36 rokov. Rozhodla som sa porozprávať vám svoj príbeh o boji so psoriázou. Táto téma je celkom citlivá, najmä pre ženy. Nie je jednoduché o nej hovoriť... Psoriáza je komplikovaný zdravotný problém, ktorý má tiež estetický dopad. Keď máte na pleti nevzhľadné škvrnky, život pre vás môže byť skutočným utrpením. Okrem svrbenia, opuchov a lúpania kože musíte tiež znášať všetkých ľudí, ktorí vás ohovárajú. Mnoho ľudí si tiež myslí, že je psoriáza nákazlivá. Preto ľudia, ktorí psoriázou trpia, často musia čeliť izolácii a nemôžu žiť normálnym životom... Ja som vo veku, keď už ma názory ostatných ľudí veľmi nerozhodia, ale ani pre mňa to nebolo vždy ľahké...
Tento príbeh sa začal zhruba pred piatimi rokmi. Bola som v sprche a zacítila somchrasty na koži okolo lakťa. Boli to prvé miesta na mojom tele, ktoré boli zápalom postihnuté. Vyzerali ako malé ružové škvrnky a boli na dotyk hrubé. Natrela som si ich kozmetickým krémom. Myslela som si, že mám len suchú kožu, pretože sa o ňu dostatočne nestarám. Nie že by som sa o seba nestarala, vždy som si starostlivo vyberala kozmetické produkty. Nikdy som na nič nemala alergiu.
Neobvyklé škvrnky sa mi zhruba po troch týždňoch začali rozrastať, takže som začala mať obavy. Išla som ihneď k dermatológovi. Po dôkladnej prehliadke mi lekár stanovil diagnózu: psoriáza. Bola som v šoku! Môj lekár mi predpísal klasickú liečbu - hormonálne lieky (masti a krémy) a homeopatické lieky (kúpeľ so soľami a bylinami). Táto liečba ale fungovala iba dočasne. Škvrny zosvetleli a zbavila som sa nepríjemných príznakov (svrbenie a zápalové reakcie). Keď som ale s touto intenzívnou starostlivosťou prestala, všetky moje problémy sa vrátili. Okrem toho sa zdalo, že po hormonálnej liečbe sa mi škvrny začali na pleti objavovať oveľa rýchlejšie. To celé trvalo približne 2,5 roka. Nakoniec sa mi psoriáza rozšírila na obe ruky. Keď som zistila, že mám škvrny tiež na nohách a na zadku, bola som v šoku! Skoro som zošalela. Moja situácia bola horšia práve preto, že som začala panikáriť. Keď som videla komentáre ostatných ľudí, ktorí trpia psoriázou, bola som ešte viac v strese. Niektorí sa nedokázali vyliečiť ani za 15-20 rokov. Iní s týmto problémom žijú celý život...
Stále som si kupovala všetky možné produkty na psoriázu v lekárňach. Krémy, kvapky, spreje, všetko možné... skúsila som aj alternatívne metódy liečby, ako sú rôzne špeciálne bahenné kúpele. Raz som dokonca skúšala svoju chorobu vykoreniť pomocou nejakého starého kúzla. Pochopiteľne som nedosiahla žiadne výsledky. Môj problém ovplyvňoval celý môj osobný i pracovný život a stále sa zhoršoval. Hanbila som sa za seba a za svoj vzhľad, takže som bola podráždená, agresívna a precitlivená. A nezdalo sa, že by mi mohlo niečo pomôcť...
O lieku Psorilax som sa dozvedela od kamarátky, ktorá má rada prírodné metódy liečby, ktoré neobsahujú žiadne "ťažké látky", ako sú napríklad hormóny. Po všetkých mojich experimentoch s liekmi jej netrvalo dlho ma presvedčiť. Kúpila som siPsorilax ešte v ten deň z webovej stránky výrobcu a začala som sa liečiť. Nemala som čo stratiť, teda okrem času a energie... aby som bola úprimná, po toľkých neúspešných pokusoch som už ani nedúfala, že dosiahnem pozitívny výsledok. Podľa môjho lekára sú v prípade, keď nepomôžu hormóny, všetky prírodné lieky zbytočné.
Po 10 dňoch liečby s Psorilax som si zrazu všimla, že už ma koža toľko nesvrbí a nepáli. Niekedy som dokonca aj zabudla na to, že mám psoriázu... Moje pleť aj začala vyzerať inak. Škvrny začali blednúť a zápaly sa postupne vytrácali. Pleť už sa mi toľko nelúpala a bola opäť jemná! Nemohla som tomu uveriť! Nanášala som si Psorilax na nové škvrny a tie zo začiatku prestali rásť a potom úplne zmizli! Úspech mojej liečby s prípravkom Psorilax ma ohromil a veľmi som sa tešila, až budem mať liečbu za sebou. Po mesiaci nebolo po mojom probléme ani stopy! Moja pleť vyzerala rovnako, ako predtým. Nemala som žiadne škvrny, chrasty, ani iné príznaky psoriázy. Nič!
Po asi troch mesiacoch som nemala žiadne nové škvrny, staré škvrny mi zmizli a zostali po nich len tmavé miestečka, ktoré nie sú vôbec viditeľné. Po nejakej dobe zmizli aj tieto škvrnky. Teraz používam Psorilax aktívne, raz za dva mesiace. Možno to už nie je ani nutné. Každopádne Psorilax nemá žiadne kontraindikácie ani vedľajšie účinky, takže ho môžete používať aj po dlhodobo. Nemôžem ani popísať, aká som šťastná. Chcela by som vďaka svojim skúsenostiam pomôcť všetkým, ktorí hľadajú nejakú špeciálnu liečbu a chcú začať nový zdravý život, ktorý neobmedzuje psoriáza!
Teraz sa s vami podelím o informácie o zložení tohto produktu. Psorilax obsahuje tieto základné ingrediencie.
 • Výťažky z kokosového oleja
  Má upokojujúce účinky a pomáha proti svrbeniu. Tiež má mierny analgetický účinok na pleť a kĺby.
 • Urea
  Má antibakteriálne vlastnosti a pomáha hojiť rany. Ide o hlavnú ingredienciu, ktorá pomáha ostatným aktívnym látkam dostať sa do hlbších vrstiev kože.
 • Mandľový olej
  Znižuje zápaly a reguluje funkciu mazových žliaz. Tiež má upokojujúce účinky.
 • Výťažok z ovsa
  Zachováva v pleti vlhkosť a pomáha obmedzovať lúpanie kože. Tiež pomáha odlupovanie mŕtvej kože na postihnutých miestach. Má antioxidačné účinky a obohacuje pleť o vitamíny a minerály.
 • Výťažok z harmančeka
  Stimuluje pleť a zlepšuje regeneratívne funkcie kože. Eliminuje pocit pálenia a svrbenia a pomáha odstraňovať mŕtve kožné bunky.
Glycerín, kyselina mliečna, vitamín E a iné látky hydratujúce a zmäkčujúce pokožku. Tieto látky čistia pleť a chránia telo pred infekčnými chorobami. Regulujú metabolické procesy v hlbších vrstvách kože, zlepšujú krvný obeh a spomaľujú proces abnormálneho delenia buniek.
Je dôležité si uvedomiť, že autentické zloženie produktu Psorilax vytvára jedinečný liek. Psorilax možno objednať len z oficiálnych webových stránok výrobcu! Inak riskujete, že si objednáte falošný produkt, ktorý by mohol vašu chorobu zhoršiť.
Špeciálny obsah produktu Psorilax vám umožní používať ho v akejkoľvek fáze ochorenia. Keď ho skombinujete s tradičnými metódami liečby, môžete tiež dosiahnuť dobré výsledky. Mimochodom môjho lekára tiež prekvapili účinky produktu Psorilax. Teraz ho používa ako hlavný produkt alebo na doplnkovú liečbu psoriázy pre všetkých svojich pacientov.
Našťastie vám moje skúsenosti môžu pomôcť dostať vaše zdravie pod kontrolu. Veľmi rada by som odpovedala všetky vaše otázky!

Komentáre

Helena

28.05.2017
Ďakujem za tieto informácie! Určite to vyskúšam!

Viktória

28.05.2017
V mojom prípade sa psoriáza objavila pred 9 rokmi... Skúsila som toho už toľko!!! Prečo mi môj lekár neponúkol tento produkt? Je nový?

Linda

29.05.2017
Produkt Psorilax je nový liek. Možno o ňom váš lekár ešte nepočul.

Eva, 33

29.05.2017
Áno, je naozaj dôležité používať len originálny Psorilax! Ja som si raz bohužiaľ kúpila falzifikát a moja choroba sa zhoršila! Tento produkt v lekárni nezoženiete...

Linda

30.05.2017
Je nevyhnutné používať originálny produkt, inak liečba nebude úspešná. Psorilax v lekárni nezoženiete. Nevyrába sa vo veľkom. Je teda najlepšie objednať si ho z oficiálnej webovej stránky výrobcu. Keď si ho kúpite touto cestou, budete ho mať rýchlo a spoľahlivo!

Michal

30.05.2017
Linda, k týmto druhom liekov pristupujem skepticky. Neverím tomu, že zmes olejov a "chemických" antiseptík môže vyliečiť psoriázu! Buď ste mala len miernu formu tejto choroby, alebo ste ju nemala vôbec!

Linda

30.05.2017
Michal, diagnózu mi stanovil skúsený a spoľahlivý lekár. Môžem potvrdiť, že som svoju chorobu neprehliadala. Išla som k lekárovi hneď, ako som si všimla prvé príznaky. Na druhej strane ale poznám aj situácie, kedy Psorilax pomohol mnohým ľuďom, ktorí trpeli psoriázou aj viac ako 10 rokov.

Mária

31.05.2017
Tiež trpím prvým štádiom tejto choroby. Rozhodne to vyskúšam! Nechcem svoje zdravie zanedbávať.

Andrej

31.05.2017
Súhlasím s Lindou! Psorilax môže pomôcť každému, bez ohľadu na to, v akej fáze choroby sa nachádza. Tiež som si to skúsil. Liečil som sa 7 rokov. Po tom, čo som vyskúšal Psorilax , sa môj stav zlepšil za jeden mesiac! Rozhodne vám môžem poradiť, aby ste ho tiež skúsili!

Valeria

31.05.2017
Musím povedať, že Psorilax zlepšil psoriázu môjho muža za 2-3 mesiace. Jeho choroba bola v pokročilom štádiu. Nemohol brať hormóny a trpel alergiami na masti. Psorilax bol pre neho bol ideálny!

Anna

01.06.2017
Ďakujem vám, že ste sa s nami podelila o svoje skúsenosti! Trpela som depresiami rovnako ako vy... Moje choroba sa stále zhoršuje a tradičná liečba mi vôbec nepomáha.

Linda

01.06.2017
Nevzdávajte to, Anna! Všetko bude v poriadku! Verím, že aj vám tento liek pomôže!

Alex

01.06.2017
Môžem používať Psorilax, keď mám alergiu na mandle?

Linda

02.06.2017
Radšej by som sa poradila s lekárom. Nepamätám si žiadny prípad, kedy by Psorilax niekomu spôsobil alergickú reakciu. Mnoho ľudí, ktorí Psorilax používajú, sú alergickí a tu sa to neprejavuje.

Katarína

02.06.2017
Ako môžu tieto oleje vyliečiť túto chorobu? Škvrny na koži sú iba jej prejavom...

Linda

02.06.2017
Oleje vás nevyliečia. Iba pomôžu vášmu telu tento problém vyriešiť. Upraví metabolické procesy v koži, dodajú vám vitamíny a minerály, zlepší krvný obeh, atď. Celkovo zlepší váš zdravotný stav.

Honza

03.06.2017
Vyzerá to dobre, skúsim to! Svrbenie ma otravuje a žiť s touto chorobou je nepríjemné!

Alice

03.06.2017
Môžem potvrdiť, že Psorilax pomohol aj mne, ale nie tak rýchlo, ako vo vašom prípade. Ja som ale trpela psoriázou oveľa dlhšie, zhruba 10 rokov.

Ján

04.06.2017
Moja liečba produktom Psorilax trvala 6 mesiacov. Rozhodne to neľutujem. Je to jediný produkt, ktorý mi skutočne uľahčil život. Žiadny iný produkt mi tak nepomohol, dokonca ani po roku liečby.

Ágnes

04.06.2017
Váš príbeh mi veľmi pomohol. Začnem sa liečiť s týmto produktom a čoskoro budem znova zdravá!

Simona

05.06.2017
Prečo používate Psorilax aj po vyliečení? Je to nutné? Nemôže to byť návykové?

Linda

05.06.2017
Samozrejme to nie je nutné! Návykové to ale tiež nie je. V mojom prípade som mala škvrny na veľkej časti tela. Zostali mi po nich stopy. Povedala by som, že som asi príliš opatrná, aj keď mi lekár povedal, že už sa nemám čoho báť.

Katka

06.06.2017
Ďakujem za váš príbeh !!! Zrazu som začala veriť, že sa môžem zbaviť psoriázy! Čoskoro vám napíšem svoje dojmy z liečby s produktom Psorilax !

Juraj

06.06.2017
Skúsil som Psorilax minulý rok a veľmi mi pomohol. Môžem ho všetkým odporučiť.

Jakub

06.06.2017
Moja mama tento liek používala mesiac. Je z neho nadšená! Nemá žiadne nové škvrny a tie staré postupne miznú. Dúfam, že sa psoriázy zbaví raz a navždy.

Comments