Klausimas, kurį vyrai TURI IŠKELTI, patobulintų erekcija namuose Skip to main content

Klausimas, kurį vyrai TURI IŠKELTI, patobulintų erekcija namuose

Sutikite, kiekvienas iš mūsų kada nors aptiko mintį, kad vyrų "autoritetas" gali vieną dieną susvyruoti? Ar esi tikras, kad galėsi to išvengti? Ar nori žinoti, kaip visada išlikti viršuje, nebijoti, kad "nepasisektų" netinkamiausiu momentu? Jei taip, vadinasi šis straipsnis yraturi BŪTINAS TAU PERSKAITYTI.
Parašyti šį straipsnį paskatino vieno mūsų skaitytojo, Andriaus, pasakojimas
"Dar jaunystėje pradėjau pastebėti, kad kartais mano draugas veikia tuščiąja eiga. Pirmą kartą tu nekreipiesi dėmesio. Antrą kartą – stebiesi. Bet po poros savaičių pradėji nerimauti. Žinoma – mano jėgų pakanka tik minutei, o po to teko naudotis tiesiogine prasme „parankinėmis“ priemonėmis“. Ir tai, žinoma, visai netiko."
Perskaitę jo laišką, susimąstėme, ar apskritai pasaulyje egzistuoja priemonė, padedanti vyrams išvengti tokio nemalonaus reiškinio? Paprastai tokiose situacijose vyrai griebiasi pigios laikraščių reklamos, kur reiklamuojami nepigūs preparatai ir biologiškai aktyvūs priedai.
Eugenijus A. mums smulkiai paaiškino, kodėl juos pirkti, švelniai sakant, neverta
”4 viagros tabletės man kainavo net 50 eurų, bet kuo nepaaukoti dėl seniai prarastos galimybės pamaloninti save ir žmoną! Viena suvartota tabletė garantavo iškart visų problemų sprendimą : pergalėti impotenciją, pratęsti orgazmą iki 12 sekundžių, o lytinį aktą – iki 180 minučių, padidinti bybį 3 cm mėnesiui ir net pergalėti senatvę. Aiškus daiktas, reikia pirkti, aš nusprendžiau! Kaip pasakyta instrukcijoje, tabletę man teko suvartoti prieš 4 valandas iki „to paties“, dar kai buvau darbe. Iš karto pajutau, kad padidėjo jėgos, supratau, kad iki dienos pabaigos neturiu atsikelti nuo stalo, nes nelaimės mastais galiu išgąsdinti kolegas.
Bet tai dar nebuvo baisiausias daiktas – po 15 minučių panorėjau į tualetą, ir taip, kad galėjau jau ten bėgti, net prisidengęs tuo stalu! Neprisimenu, kaip išsėdėjau šią dieną darbe, bet jausmas buvo toks, neva buvau veikiamas trankvilizatorių: galva ūžė kaip garvežys, viskas, kas buvo žemiau diržo, buvo tvirtas kaip akmuo, liepsnojo nuo kraujo priplūdimo, bet tuo pačiu metu nieko nesijutau...
Užspėjusi mane tokioje būsenoje, žmona tikrai įsijaudino. Tik ne dėl didžiulio noro sudraskyti mane nuo aistros kaip laikinoji katė, o dėl ją apėmusios paniškos baimės už mano gyvenimą. Toliau atsimenu neryškiai: greitoji, ligoninės palata...″
—Paprastai vyrų nesėkmės kilo pirmiausia dėl tokių banalių buitinių faktorių, kaip sukauptas nuovargis ir nuolatiniai stresai, siaubinga ekologija aplink mus, neteisingas maitinimasis.
Suprantama, kiek nori „stebuklingų tablečių“ suvartok, lovoje galvok apie ką nori, bet PRADINĖS PRIEŽASTIES AKIVAIZDŽIAI NEPAŠALINSI .—
Bet visai neseniai visame pasaulyje sužinojo: Amerikos mokslininkai užpatentavo naują efektyvią priemonę, sukurtą naujausių mokslo žinių derinio pagrindu.
Preparato pavadinimas — Erogan. Su šia priemone atliko dešimtis klinikinių tyrimų ir buvo įrodytas jos efektyvumas net pačiais beviltiškais atvejais. Unikali preparato sudėtis veikia pačią priežastį, dėl kurios atsiranda problema, natūraliu būdu reguliuoja organizmo gaminamą pagrindinį vyrų hormoną testosteroną ir normalizuoja kraujotaką lytinių organų srityje .
Nepriklausomi tyrinėtojai patvirtino, kad vyrams, kurie dešimt dienų vartojo potencijai skirtą preparatą "Erogan":
  • 93% atvejų buvo pastebimas lytinio akto trukmės padidėjimas;
  • 96% vyrų, turėjusių periodišką ar nuolatinę disfunkcija, viskas, kaip sakoma, grįžo į savo vietas;
  • 85% vyrų patvirtino, kad padidėjo lytinės varpos jautrumas, orgazmai tapo ryškesni ir juntamesni;
  • dėl pagreitintos kraujotakos 9 kartų sumažėjo androloginių susirgimų atsiradimo riziką;
  • 92% vyrų pastebėjo, kad lytinės varpos matmenys padidėjo;
  • padidėjusį darbingumą ir patvarumą pastebėjo 83% bandomų asmenų;
  • testosterono lygi o padidėjimas užfiksuotas 99,9% vyrų.
Įspudingai, ar ne?
Bet visdėlto nusprendėme išgirsti nepriklausomą nuomonę, todėl kreipėmės į Rusijos Medicinos mokslų akademijos Urologijos mokslinių tyrimų instituto vyriausiąjį specialistą, medicinos mokslų daktarą Dmitrijų Sysojevą.
Eksperto nuomonė:
„Šis preparatas yra tikra pralauža androloginių ir urologinių susirgimų gydymo ir profilaktikos srityje. Preparato „Erogan“ taikymas praktikoje rodo išskirtinai teigiamus rezultatus didinant libido, pratęsiant lyginio akto trukmę. Be to, daugiau nei 90% mano pacientų pastebi, kad lytinės varpos erekcija pagerėjo jau po dviejų savaičių , kai jie vartojo preparatą. Aktyvių komponentų veikimas kreiptas, pirmiausia, į seksualinio aktyvumo padidėjimą, lytinio akto pratęsimą, erekcijos sustiprėjimą. Preparatas yra unikali natūrali priemonė, kuri plačiai naudojama mūsų srityje. Jo unikalumas, visų pirmiausia, sietinas su tuo, kad jis neturi šalutinių efektų, o tai reiškia, kad jį galima paskirti pacientams, turintiems įvairias patologijas “.
Su autoriteto nuomone nesiginčijome, tačiau nusprendėme atlikti šio, jeigu tikėti atsiliepimais, tiesiog stebuklingo potencijai skirto preparato išbandymą ! Bandytoju buvo išrinktas mūsų redaktorius Vytautas L.:
“Pagal charakterį esu skeptikas, iš tikrųjų nustebinti mane mažai kuo gaunasi, todėl aš netikėjausi kokiu nors pastebimu rezultatu suvartojus šį preparatą. Mano dienotvarkė yra pakankamai įtempta: atsikeliu su gaidžiais, dirbu 10-12 valandas, paskui treniruoklių salė, namo atvažiuoju dažniausia visiškai pavargęs, ir tiesiog nuo slenksčio krintu miegoti. O seksas su žmona yra kone pagal tvarkaraštį, atostogose ar savaitgalį, ji jau yra pripratusi ir net nepriekaištauja. Bet jau antrą dieną pajutau, kad per neilgas miego 6 valandas esu puikiai išsimiegojęs ir pirmą kartą už ilgą laiką pajutau nenugalimą norą. Ir jėgą! Pažadino žmoną glamonėmis, sugebėjau pavodanoti mums abiems tokį rytą, kokio neturėjome jau dešimt metų! Bet nuostabiausia, kad vakare, atėjęs namo ir pamatęs šypsojančią žmoną, padariau dar dvi „prieigas“! Kaip ji buvo šokiruota ir nustebinta, negaliu žodžiais perduoti!
Pabaigai duodu tokį verdiktą: nežinau, ar tai inovacijos, placebo ar stebuklų stebuklas, bet faktas lieka faktu – per 2 savaites, kai vartojau preparatą ”Erogan” mano energija buvo iš tikrųjų didžiulė! Jėgų atsarga neribota, savijauta pagerėjo daug kartų, o svarbiausia – mano ištikimo draugo matmenys pastebimai padidėjo! O šis degantis žmonos žvilgsnis, kai ateinu iš darbo... mmm.. pagaliau aš žinau, KĄ REIŠKIA BŪTI TIKRU VYRU!!″
Taigi, “Erogan“ išbandė test-drive, ir aš džiaugiuosi, kad jam tai nebuvo crush-test, nes dabar kiekvienas vyras turi galimybę kokybiškai pagerinti savo seksualinį gyvenimą. Manau, dabar naudosiuosi reguliariai!″
Mūsų redakcija, savo ruožtu, primygtinai rekomenduoja: preparatą potencijai stiprinti ”Erogan” užsakykite tik TIEKĖJO OFICIALIOJE SVETAINĖJE! Taip išvengsite padirbinių ir sugebėsite pakeisti savo gyvenimą į gerą!
Komentarai


,kaip pagerinti erekcija, erekcijos gerinimas ,erekcijos sutrikimai ,erekcijos stiprinimas ,varpos didinimas ,penio didinimas ,maisto papildai ,vaistai erekcijai be recepto ,kaip padidinti peni ,vaistai erekcijai sukelti ,erekcijos sutrikimas ,erekciją gerinantys vaistai ,penio didinimo pratimai ,erekcija ,penio didinimo budai ,penio apimtis ,vaistazoles potencijai gerinti ,kaip padidinti peni namu salygomis ,vaistai potencijai didinti ,prieslaikine ejakuliacija ,penio implantai ,kaip prailginti erekcija ,maisto papildai sportui ,varpos didinimo operacija ,vaistai erekcijai gerinti kaina ,varpos ligos ,prostatitas gydymas ,kaip padidinti erekcija ,vaistai potencijai atstatyti ,

Comments