Sekreti i Pierre Woodman Guri i perbashket per 3 ore! Pa kimikate! Skip to main content

Sekreti i Pierre Woodman Guri i perbashket per 3 ore! Pa kimikate!

Autor: Marko

¡Ckemi miq! Ju kujtohej dilema qe flitej para nje viti? Kohet e fundit (3-4 vitet e fundit) ka filluar te kete probleme te pashmangshme ne shtrat. Nese vajza ishte e pashme, me ngrihej per 3 minuta (dhe per me teper kisha pire ca gota), dhe nese nuk ishte me ngrihej keq/. Kam provuar nga te gjitha: ilace me efekt te perkohshem; komplekse vitaminash qe kushtonin shume pa efekt, dhe teknika dhe ushtrime te ndryshme pa rezultat.
Gjithashtu humba vetvleresimin. Nuk isha si ne rini, nuk ecja si i bukur me penisin e ngritur, me qellim per te qire cdo vajze qe kisha prane. Per kete, ashtu si shumica, fillova ti kushtoj me shume rendesi PORNOve. Dhe cfare? 1, 2 , 3 dhe gati. Ske pse kontrollon asgje, prishesh per 2 minuta, crendesi ka por ne te vertete ka.
Duke pare faqe porno, fillova te shikoj nje aktor qe quhej PIERRE WOODMAN. Eshte 60 vjec, tullac, barkmadh dhe i shkurter dhe megjithate, vajzat e duan atePlaku e ben per ore te tera. Dreqin, edhe une do doja te isha ashtu...
Me pas fillova te thellohesha... Dhe ne nje nder formuet profesionale gjeta zgjidhjen. Rezulton qe sekreti i plakut qendron ne nje krem mrekulli, i krijuar dhe patentuar nga biloge te certifikuar. Jo vetem produkti eshte i patentuar por edhe perberesit e tij, sikur eshte ndonje krijim i universit! Produkti quhet El-macho
Duke menduar qe ky produkt po ndihmon plakun qe po mbush 6 dekada, do ishte mekat mos ta provoja une!

Vendosa te blej El-macho!


Kur mora vesh per kete produkt gjeja e pare qe bera eshte qe shkova neper farmaci. Shiteset me shikonin te habitura por kur i shpjegoja qe El-macho ishte produkt per potencen, me ofronin Viagra ose dicka tjeter me te lire. Nje gjyshe ne farmaci bashkim te rrenjeve te xhinsenit, suplement natyraa. Duke pasur parasysh qe une nuk isha Woodman, qe ja sjellin kete produkt ne tabaka, u futa ne internet. Neper faqe te ndryshme ofronin tekstura te ndryshme, stil gjysheje, dhe te fabrikuara ne Kine, qe rezultati mund ti jepte fund te gjithave pernjehere.
Me ne fund e gjeta! Hapa faqen zyrtare dhe aty ishte ai, sekreti i Woodman, produkt per potencen El-macho! E mora.

Pershtypjet e para te El-macho

E bleva dhe pas ca ditesh pako me priste ne zyrat e postes. Kalova aty rruges per ne pune, mora paketen, anonimisht. E lehte per tu perdorur. Mire, gjithcka si ne figure.
Dhe ne fund te 3 diteve...
Me pare, gjate javes as nuk mund te mendoja per seksin. Kur vija ne shtepi kisha forca vetem per te pare televizor. Por tani jo! Tani ndihasha me energji, edhe pas pune kisha deshira per aventura. Fillova te telefonoj gjithe vajzat qe njihja, edhe pse kishin mbetur pak, ju e dini se pse.

Si ishte: seksi pas El-macho

Eshte BOTE TJETER. Mesova se pse kete e perdorin edhe te famshit qe kapin cdo vajze qe duan dhe kane nje tufe me para! Ajo nate krahasohej vetem me naten kur u ktheva nga sherbimi militar. U ktheva menjehere ne nje djali 19 vjecar, plot force dhe rezistence. Ishte thejsht e pabesueshme! U ndjeva nje burre i hekurt, zoterinj, kjo gje me beri me te mirin e historise dhe kjo gje me pelqeu shume!Nuk dua te hyj ne me shume detaje, por vetem ju them nje gje: tani ajo vajze me telefonon, me thote te rri, kur kohe me pare me duhej ta beja per vete dhe ti bleja dhurata. Keto kaluan ne plan te dyte, tani i interesoj vetem une. Eshte mirepritese, cfare mendon?

Eshte e qarte qe tani nuk do heq dore nga per asgje. Tani nuk dua te jem i pasigurt.
Djema, nese blogu im nuk ka qene ndonjehere i dobishem, te jeni te sigurt qe pas 4 vitesh si bloger, fale ketij postimi une jam blogeri me i dobishem qe ekziston!
Per me teper, efekti i preparatit zgjat 6 muaj, keshtu qe eshte edhe ekonomik. Edhe pse do paguaja nje tufe me lek sepse ku produkt eshte hyjnor!

Update: Pyesni ku blihet

E kam blere ne faqen zyrtare te autorizuar te ketij produkti. Dorezimi behet kudo. Shume thjesht dhe shume komod, jam shume i lumtur. Pagesa behet pasi flitet me recepsionin (COD). Gjithcka eshte anonime. Shkoni ne faqen zyrtare, aty eshte cdo informacion.
Mire, djema, ju rekomandoj te perdorni El-macho! Komentoni ju qe e keni provuar, si eshte efekti? Jeni te kenaqur si une? E keni eklipsuar Woodman?)) Paci fat! Kush e ka provuar te komentoje.
Komente

Flavio Shehu
Oh Marco, me ke lene pa fjale)) nuk e prisja nje postim keshtu)) e kam provuar kete produkt para nje viti, jam shume i lumtur. Orgazmat jane kozmike!)
Para 4 minutash | komento
1

Izrael Hysi
Faleminderit, Marco, para ca ditesh mora paketen, gjithcka mire. Kam 3 dite qe e marr. Me vjen nje deshire shume e madhe dhe energji, ohhhh do i jap sot nje te vogel!)
Para 6 minutash | komento
4

Valentino Kola
Vellai im jeton ne Alemania, thote qe atje ky produkt eshte shume popullor…Gjithe bota eshte i kenaqur mesa shoh…
Para 7 minutash | komento
7

Lediana Koci
Ckemi, Marco! Impresionante! Je nje fenomen! Do e porosis tani per burrin tim).
Para 9 minutash | komento
11

Muli Muco
Kam dy jave me El-macho. Sinqerisht nuk e prisja nje efekt te tille. Eshte nje RAST. Eshte foto e maces sime ;)
Para 11 minutash | komento
9

Xhoana Spahiu
Ckemi Маrco! Sa porosita El-macho per burrin tim, mezi po pres. Shpresoj qe ai te mos me keqkuptoje :)
Para 12 minutash | komento
5

Hasan Andoni
Prekes, Marco! Dua edhe une)
Para 15 minutash | komento
8

Sara Balla
Ckemi, Marco! Burri im ka 2 jave qe perdor El-macho. Super. Zgjat me shume dhe penisi i tij eshte me potent! Me ne fund, kam orgazma, sepse me pare shtiresha) Ja rekomandoj te gjitheve.
Para 16 minutash | komento
15

Lollipop
Gjithe Europa ka kohe qe eshte shume kenaqur nga ky produkt! Dhe ne industrine e pornos, kam lexuar qe gjithe aktoret jane te detyruar ta vendosin
Para 19 minutash | komento
0

Meri Zeneli
Ckemi, ja lexova burrit tim kete postim, e kuptoje ne menyre indirekte dhe e porositi El-macho. Me ka lene pa fjale! Mark, shume faleminderit! Kam orgazma te papershkrueshme!!!!! Dhe cfare penisi ka tani! Gjate kohes qe shkruaj kam nje deshire per seks!
Para 21 minutash | komento
17

Ibrahim Papa
Kam nje jave me El-macho. Porosita me shume per cdo rast ne te ardhmen), pa te nuk eshte kaq zbavitese akti))
Para 23 minutash | komento
21

Goni Luka
E bleva dhe me pelqeu! Me pare nuk kisha shume force ne shtrat dhe orgazmat ishin te pakta. Tani gjithcka ka ndryshuar per mire. Mark, faleminderit)
Para 25 minutash | komento
9

Alki Ruci
Edhe une e njoh El-macho, ma solli vellai nga jasht, kohe me pare. Funksionon. E rekomandoj. Tani qe e shesin ketu, bleva me shume...
Para 34 minutash | komento
5

Andone Kraja
Gruaja ime eshte ne qielli e shtate nga lumturia. Thote, cfare te ka ndodhur? Seksi zgjat 5 ore)))
Para 39 minutash | komento
18

Teodor Gjika
Edhe une kam provuar El-macho. Me te vertete funksionon. E mora nga kjo faqe dhe produkti me erdhi ne 8 dite. Me mire ngarkova dhe foto te gruas time))
Para 41 minutash | komento
158

Taulant Aliaj
Me lumturoj edhe mua. U shnderrova ne nje gjigand te lumtur seksi!
Para 44 minutash | komento
47

Meri Pano
Djema, shpresoj te keni te njejtin fat si une. Orgazmat e mia tani jane me te forta, dhe jo 10 here me shume por 100! Per partneren time gjithashtu! Si bertet!!! Jam thjesht ne shok. Mark, faleminderit per artikullin!
Para 49 minutash | komento
31

Herminda Lugo
Edhe une e njoh El-macho. Ka kaluar nje vit dhe burri im ende leviz si nje kale....
Para 50 minutash | komento
11

Olti Deda
Ckemi, El-macho eshte gjeniale, dhe me e rendesishmja eshte qe eshte e thjeshte. Tani e porosita. Pres paketen.
Para 51 minutash | komento
38

Myfti Osmani
El-macho eshte super, ma bleu nje shoqe. Ne fillim u merzita me te por pastaj e provova. Te dy e kemi vene re qe orgazmat jane bere te mbinatyrshme!
Para 54 minutash | komento
57

Demir Hasa
Ckemi. Gruaja ime pa diku ne internet lajmerimin dhe ma bleu. Natyrisht, e qortova, i thashe: Jam impotent gje, apo nuk te pelqen ndonje dicka? Por e mora, pas 2 javesh e provova dhe vura re qe ne perputhje me ate qe bej tani, me pare isha me te veretete impotent))
Para 1 orë | komento
3

Macho XXX
Tani nuk eshte lajm. El-macho eshte shume i famshem. Dhe nese ndokush nuk e njeh eshte sepse nuk duan te zgjerojne sensacionet dhe po ka kohe qe aktoret porno e perdorin gjithmone El-macho. Apo mendoje se i kane peniset ashtu nga natyra?
Para 1 orë | komento
5

Rigels Shtylla
Ajajajajaj. Gruaja ime eshte e gezuar))
hace una hora | komento
394

Rosana Kasa
Kjo mungonte! Kisha kohe qe e kisha lexuar kete artikull por nuk i kushtova rendesi, nje dite burri im e kishte blere dhe tani eshte thjesht WOW, kaq mund te them.
Para 2 orë | komento
16


Gjergji Berberi
Ne perendim ka kohe qe perdorin El-macho, gjithcka e ka natyrale, nuk permban aditiv kimik. Y per ne, si gjithmone, gjithcka vjen me vonese..
Para 2 orë | komento
21

FAQJA ZYRTARE

Comments