Jak wyglądać doskonale w sukni swoich marzeń Skip to main content

Jak wyglądać doskonale w sukni swoich marzeń

Witaj! Chcę Ci opowiedzieć moją historię "ślubu". Każda kobieta ma chyba jeden. Moja historia jest dalekie od romantyzmu, ale mam nadzieję, że będzie to przydatne dla praktycznych dziewczyn, które mają wyglądać pięknie i czuć się komfortowo w tym samym czasie.
Odkąd byłam małą dziewczynką, wiedziałam, jaką suknię noszę na mój ślub! Chciałem, żeby było strasznie, Bez ramiączek, bez pleców. Ale gdy przyszedł czas, nie mogłem znaleźć czegoś takiego w salonach ślubnych. Zdecydowałem się miećsukienka moich marzeń na miarę.
Wiedziałam dokładnie, czego chciałam, więc mogłam to szybko opisać krawcowi. Wybraliśmy tkaninę i stworzyła szkic sukienki. Wtedy wszystko, co musiałam zrobić, to przejść do sesji mierzenia.
Wszystko pójdzie dobrze, więc nie miałem wielu wyposażenia. Mój kształt ciała jest dość standardowy, Moje piersi są małe, ale nadal noszę biustonosz. Oczywiście zrozumiałem, że taka sukienka może być noszona bez biustonosza, ale spodziewałem się, że zajmie się nią w dniu wesela. Podczas sesji montażu nosiłam biustonosz. Sukienka wyglądała tak pięknie na mnie! Ale, jak można sobie wyobrazić, byłem w błędzie...
Na tydzień przed ślubem wzięłam sukienkę do domu i postanowiłem spróbować jeszcze raz, aby zobaczyć, jak to będzie wyglądało na imprezę. Nosiłam nowe buty, zdjąłem biustonosz, próbowałem sukienki i zobaczyłam coś strasznego:

Górna część sukni wyglądała obrzydliwie! Bez biustonosza, moja klatka była płaska i szeroka. Z tego powodu był ogromny GAP między górną częścią sukienki a moimi piersiami!
Z przerażeniem - jak miałem to naprawić? Nosiłem bez ramiączek biustonosz. Wyglądało to lepiej, ale sukienka była bezszelestna, więc biustonosz można było zobaczyć i nie da się ukryć! Oczywiście było już za późno, aby zmienić suknię i postanowiłem szukać pomysłów online. Na jednym z forów, powiedziano mi załóż na ramiona szal...
Płakałam przez całą noc, ponieważ owinięcie popsuło cały wygląd. Po pierwsze, obejmowałoby moje wspaniałe plecy; Po drugie, wesele miały się odbyć latem i było za gorąco, żeby zawijać! Ale nie mogłam nic zrobić. Następnego dnia pobiegłam do fryzjera, aby przygotować szał weselny.
Oczywiście byłam bardzo zdenerwowana. Nawet w dniu ślubu prawie nic nie mogło mnie uszczęśliwić. Przyszedł rano przyjaciel, aby mi pomóc ubierać się w strój, którego nienawidziłem tak bardzo ... Kiedy zobaczyła szal, była bardzo zaskoczona i zapytała, dlaczego potrzebuję tego. Mówiłam o tym ledwie powstrzymując łzyPopełniłam błąd i musiałam poświęcić zarówno wygląd, jak i komfort.
- Ale można to rozwiązać za dwa sekundy! - powiedziała i pobiegła do siebie. Przyniosła miDwa silikonowe kubki biustonoszowe połączone ze sobą to było Fly Bra, Genialny wynalazek dla kobiet, moim zdaniem!
Kiedy nosiłam to, zdałam sobie sprawę, że wszystkie moje problemy zostały rozwiązane! Sukienka pasowała teraz bardzo dobrze, a biustonosz był absolutnie niewidoczny: Bez pasów, bez osłony na plecach . Oprócz tego, Fly Bra Uniósł moje piersi , co czyni mnie bardziej atrakcyjną To był najlepszy pomysł na świecie, ponieważ suknia wyglądała idealnie!
Zastanawiałam się, dlaczego nigdy nie widziałam czegoś takiego w sklepach. Ale mój przyjaciel powiedział, że oryginał Fly Bra Nie był sprzedawany w sklepach i mógł być zamówiony tylko z oficjalnej strony internetowej. Kiedy postanowiła zamówić tańszy biustonosz z Chin. Wyglądało to tak samo jak Fly Bra, Ale w rzeczywistości to była tylko imitacja. Piersi potoczyły się mocno, ponieważ biustonosz nie oddychał, a poza tym biustonosz nawet nie przebywał na piersi.
imitacja

oryginalny
Musiała zamówić oryginał z oficjalnego sklepu internetowego. Nosiła to i poczuła różnicę! Zamówiła kolejną, ale nigdy jej nie nosiła, ponieważ pierwsza była w idealnym stanie. A przy okazji, ja w to wierzę!
Nieproduktywny, mój ślub był niesamowity, bo jej główna bohaterka (tzn. Ja) była w wielkim humorze. Tego dnia usłyszałam tak wiele komplementów nie tylko od pana młodego. nosiłam Fly Bra Przez prawie 12 godzin, i przez cały ten czas, Nie poczułem żadnego dyskomfortu (bez szarpnięcia, bez nacisku, nie boli). Niesamowite!
Następnego dnia weszłam na stronę internetową, gdzie ten niesamowity produkt jest sprzedawany i zamówiłam własne Fly Bra, na wszelki wypadek. Teraz noszę Fly Bra Ze wszystkimi ubraniami i nie rozumiem, jak nosiłem te niewygodne konwencjonalne biustonosz, z taśmami, klamrami i podszywkami. To była moja opowieść, panie. Nie powtarzaj moich błędów! Zamów Fly Bra i noś je ze wszystkimi ubraniami: Każdy strój będzie na tobie lepiej wyglądał, Zapewniam cię. Bądź piękna i uwodzicielska. PA pa!
Zofia Werner
 • Margo:
  17.08.2017
  Och, te suknie ślubne ... Marzysz o tym, a potem okazuje się, że wygląda na to okropnie. Musiałem zrezygnować z sukienki z moich marzeń, ponieważ nie wyglądało dobrze w okolicy klatki piersiowej. I nikt mi nie kazał nosić Fly Bra...
 • Oliwia Białek
  17.08.2017
  Prz okazji Fly Bra Jest stosunkowo nowym produktem. Podobne biustonosze, które zostały sprzedane przed trafieniem na rynek, były bezużyteczne. Witryna internetowa, o której wspomniała Sophia, sprzedaje oryginalny produkt. Nosiłem to z moją suknią balową - wyglądało to idealnie!
 • Lilka
  17.08.2017
  Czy jesteś pewny, że piersi nie będą się pocić, kiedy nosisz ten biustonosz?
 • Anna
  17.08.2017
  Piersi nie pocą się. Najwyraźniej jest wykonany z wysokiej jakości materiału. Bałem się tego Fly Bra Spadłby dlatego, że moje piersi są dość duże, ale nie, to pozostaje dokładnie tam, gdzie ma się być, jest nawet lepsze niż zwykłe biustonosz.
 • Ola
  17.08.2017
  Wow! Nigdy nie słyszałam o Fly Bra Ale właśnie to, czego potrzebuję bo kocham nosić bez ramiączek topy.
 • Maria97
  18.08.2017
  Wiem dokładnie, jak się czujesz, Zosia! Miałem podobną historię, ale nie była to suknia ślubna. Nadal jednak byłam rozczarowana. Spójrz na ten sam strój noszony bez Fly Bra i z
 • Nadzieja
  18.08.2017
  Wow, niesamowity efekt! Myślę o zamówieniu Fly Bra też
 • Beata
  18.08.2017
  Już zamówiłem, ale prawdopodobnie zamówię jeszcze jedną. Najbardziej podoba mi się to, że to takie łatwe do pielęgnacji - nie wymaga prania, itp.
 • Natalia
  18.08.2017
  Zgadzam sie z Zosią Fly Bra Jest genialnym wynalazkiem dla kobiet. Wielkie podziękowania dla jej projektantów, ze wszystkich pań!

Comments