Kā es notievēju par 34 kilogramiem Mana stāstā nav nekā īpašā Skip to main content

Kā es notievēju par 34 kilogramiem Mana stāstā nav nekā īpašā

 Autors: inga

Sveiki! Inga atkal kopā ar jums! Gribu padalīties ar savu mazu uzvaru cīņā ar kompleksiem u lieko svaru. Mana stāstā nav nekā īpašā – slimība, šķiršanās ar mīlēto vīru un šo grūtību veiksmīga pārvarēšana.

Gribētos uzsākt ar to, ka pēc spontānā aborta pārdzīvoju spēcīgu stresu. Stresa fonā man ir sākusies problēmas ar hormoniem, kā arī depresija. Depresijas laikā ēdu divās reizes vairāk nekā parasti. Tā kā man ir nosliece uz lieko svaru, uzreiz sāku strauti pieņemties svarā. Rezultāts visnotaļ bēdīgs – 92 kilogrami. No sākuma mans vīrs centējās mani atbalstīt, mēģinājis glābt mani no depresijas, bet vēlāk vienkārši uzspļauj uz mani.
Vienā dienā vīrs teicis, ka viņam nav vajadzīga tik nepilnvērtīga sieva, kura nav spējīga bērnu iznēsāt, kā arī kļuvusī līdzīgā resnai govs. Jūs nevārāt iedomāties, kas par triecienu tas bija priekš manis: tuvs un mīļš cilvēks mani pazemojis, spiedis just sevi vēl sliktāk, bet vēlāk vienkārši iesniedzis dokumentus uz šķiršanos.
Es pat domāju par pašnāvību, jo nevarēju iedomāties savu dzīvi bez mīļota un bez bērniem. Draudzene atvedusi mani pie ārsta, un viņš ieteicis man notievēt, lai normalizētu hormonālu fonu un iznēsāt veselo bēbīti...

Ir atnācis laiks saņemties un savest sevi kārtībā!


Bijušā vīra vārdi par man nepilnvērtību sāpīgi mani ievainojusi. Kārtējo reizi stāvot spoguļa priekšā un skatoties uz savu riebīgo ķermeni, esmu nolēmusi mainīt sevi un kļūst par ideālu sievieti.
Esmu uzreiz sākusi sava ķermeņa pilnveidošanu: izmēģinājusi visādus vingrinājumus, jogu tievēšanai, tabletes, 25 kadri, dārgus krēmus, pretcelulīta masāžu un vēl visu kaut ko. TAS VISS GALĪGI NESTRĀDĀ. Nepalīdz. Bezjēdzīgi.
Es pat gribēju samierināties, svars stāvējies uz vietas – uz atzīmes 92 kg… Gribējās raudāt no sava bezspēcīguma.
Tādejādi es gandrīz aizmirsusi par šo ideju un atlikusi to tālākajā nostūrī .

Tievēšana īsā laikā ir iespējama?!

Kādreiz, sērfojot interneta plašumos, ‘’uzduros’’ uz blogu, kur meitene kaut kāda brīnumainā kārtā notievējusi MĀJAS APSTĀKĻOS par 22 kg mēneša laikā lietojot kaut kādu (One-Two Slim) Protams, esmu uzreiz ieinteresējos un visu sīkumos izpētīju.
Sākumā ne īpaši noticēju efektam – esmu taču jau izmēģinājusi dažādas tabletes. Tika daudz, ko reklamē televīzijā, bet nav nekāda rezultāta… Bet meitene interneta plašumos diezgan zināma, turklāt viņa parādīja šokējošas bildes "pirms/pēc", un es nolēmu uzticēties viņam padomam.
Es pasūtīju šo kompleksu (One-Two Slim), pēc dažām dienām saņemu sūtījumu pa pastu ar pēcapmaksu. Atvēru iepakojumu, izlasīju instrukciju, un ķeros klāt pie aktīvās lietošanas.

Kāds rezultāts?

Lietoju ļoti vienkārši – no rītiem un vakaros. Godīgi runājot, uztveru šo preparātu bez lieka entuziasma, un ne uzskatīju to par efektīvu. Lēnām sāku pamanīt, ka iepriekšējas ķermeņa aprises sākušas zust .
Es nolēmu pagaidīt vienu nedēļu, un pēc tām kapu uz svariem un… gandrīz noģību no pārsteiguma! SVARS SAMAZĪNĀJAS PAR 6 KILOGRAMIEM!!! 7 dienu laikā! Jūs varat tam noticēt??? Es nevarēju noticēt savām acīm, un kapu uz svariem vēlreiz - 7 kilogrami 200 grami aizgājuši ,viss pareizi! Es nemaldos un sajūku prātā! Nevaru aprakstīt savu prieku. Pēdējo reizi pārdzīvoju tādu laimi, laikam, pirms 20 gadiem:)
Es turpināju regulāri lietot šo kompleksu 2 mēnešu laikā, un kad es kārtējo reizi kapu uz svariem, rezultāts bija apbrīnojams - 34 kilogrami 2 mēnešu laikā!!! Es pat vairākkārt pārbaudīju – svaru bulta neatlaidīgi radīja 58 KG!
Protams, ka darbā visi kolēģi uzreiz pamanījuši manu strauju svara samazināšanu, un sākuši jautāt par manu notievēšanu. Mans ļoti simpātisks neprecēts kolēģis sācis mani aplidot. Viņš teicis, ka vienmēr apskaudis manam vīram, jo esmu vienmēr bijusi gudra un interesanta, bet tagad arī vēl simpātiska:)
Pēc tik straujas notievēšanas mana dzīves izmainījās. Apkārt ir tikai vienīgie vīrieši, dzirdu daudz komplimentu no visām iespējamām pusēm. UN saņemt tos, protams, ir ļoti patīkami .
Ziniet, es drīzumā precēšos. Jā, apprecēšos ar savi simpātisko kolēģi. Papildus tām esmu stāvoklī:) Pateicoties nomestajam svaram, mans organisms veiksmīgi pārvarējis hormonālus traucējumus, un tagad es gatavojos kļūt par pilnvērtīgo sievu un mammu kopā ar laimīgu un stipru ģimeni, kur visi mīl un ciena viens otru!
Tā lūk arī notiek: pateicoties savam bijušam vīram, kurš kādreiz mani pazemoja un pameta, es pārvarēju slimību, depresiju un liekus kilogramus, un tagad esmu vislaimīgākā, visslaidākā un visskaistākā!!!
Ļoti priecājos, kas viss noticis tā, kā noticis. Vienlaikus ar notievēšanu es saprotu, ka daudziem no mums parastas lietas nešķita mums efektīvas. Bet sarežģītākas lietas, piemēram, operācijas ir gan. Tas nav tā. Nomest lieko svaru īsā laika periodā iespējams ar dabisku, ātru un drošu metodi, bez diētām un vingrinājumiem. Pārbaudīts! Meitenes, svars kopš tiem laikiem nav palielinājās, apjomi paliek veci:)

Kam ir interesē – pasūtījumu noformēju šeit. Tas ir vienīgais sertificēts uzņēmumsBaltijas valstīs, kura pārdod One-Two Slim. Runājot par piegādi, sūtījums atnācis ar pēcapmaksu ar pasta pakalpojumiem. Turklāt
Cena uz One-Two Slim līdzvērtīgā 2 kino biļetēm. Domājiet paši – vai tas ir daudz. Mans viedoklis – tāda efektīva preparāta cena jābūt 2 reizes lielākai!
Lūk, ceru, ka šī informācija noderēs arī Jums un Jūs beidzot iegūsiet sen lolotu izmēru un svaru visīsākā laikā! Veiksmīgi!

Comments