Nepříjemný zápach z úst kvůli PARAZITŮM. Hlavní infekční lékař pověděl obyvatelům Prahy, jak zachránit sebe a své blízké. Skip to main content

Nepříjemný zápach z úst kvůli PARAZITŮM. Hlavní infekční lékař pověděl obyvatelům Prahy, jak zachránit sebe a své blízké.

Redakce: Doktoři objevili novou příčinu, proč vzniká nepříjemný zápach z úst: nákaza parazity. Nedávné výzkumy poukazují na to, že fekálie parazitů jsou toxické a vytvářejí v žaludku příznivé prostředí pro rozvoj hnilobné bakterie. Přesně proto u lidí, kteří jsou nakažené parazity lze si všimnout nepříjemého zápachu z úst.
—Dneska, promluvíme o tom s vedoucím Instiutu Parazitologii p. Vladimírem Rampichem.
—p. Rampichu, dobrý den! Začnu hlavní otázkou, je to pravda, že Praha je lídr, co se týče nákaze obyvatel parazity?
«— Ano. Praha je na prvních místech v žebřičku nákazy parazity. Vinou je špatné ekologické prostředí, pasivita vlády a lajdácké chování vůči lidem.»
—p. Rampichu, nakolik jsou pravdivé výsledky výzkumů ohledně souvislosti nákazy parazity a nepříjemnému zápachu z úst?
—Ještě před pár lety, medicína považovala, že nepříjemný zápach z úst vzniká přímo v dutině ústní. Avšak, poslední výzkumy prokázaly, že jinou závažnou příčinou je problém s žaludkem (který je vždy při nákaze parazity). Vědci také sdělili to, že ignorovat takový jakoby "obyčejný symptom" se vůbec nesmí. Nákaza parazity vede ke vzniku skoro všech závažných onemocnění.

Nepříjemný zápach z úst – je zjevný příznak přítomnosti parazitů v organismu a vede k fatalním následkům

Já osobně důvěřuji výzkumu a mohu říct, že to potvrzuje výzkumy našeho institutu. Banální "nepříjemný zápach" z úst se mění v závažnou nemoc. Vůbec kolem 92% lidských úmrtí jsou vyvolané nákazou parazitů. A nejsou to jen smrti kvůli nemoci. Většina tzv. "přírozených úmrtí" – to je následkem činnosti parazitů vevnitř organismu.
—Obvykle pojmem parazity si myslí banální hlísti, jak můžou vést ke vzniku zápachu z úst a ještě i k úmrtí člověka?
—Opravdu, je to mytus, považovat, že parazity člověka – že jsou hlísti. Existují hodně různorodých parazitů, které žijí v různých orgánech. A které vedou k různým následkům. Ano i hlísti, a přesně škrkavky – jsou nebezpečné. Doslova ničí střeva, vedou k zahnívání a ve výsledku – k smrtlenýmu konci. A ještě, i škrkavky je celkem obtížné najít a odstranit. 

Stejné jako ony existují tisíce parazitů, které můžou žít v játrách, mozku, plícech, krvi, žaludku, střevách. A skoro všechny- jsou smrtelné. Část z nich začínají hned účinkovat agresivně a ničí organismus. Část – do nějaké doby účinkují nezjevně, dokud se jich nestane tolik, že organismus už nevydží a umírá.

Při tom, můžu říct s jistotou, že parazity jsou nakažené skoro všichni. Jen většinu z nich je složité najít. A když vznikají následky nákazy parazity, tak lékaři se snáží léčit přímo je. I při pitvě jsou potřeba speciální odběry. Alespoň pro většinu z nich.
"Existuje tisíce parazitů, které můžou žít ve vaších játrách, mozku, plícech, krvi, žaludku. A skoro všechny jsou – smrtelné. A všechno začíná obvykle z prostého nepříjemného zápachu z úst. "
—Můžete dát nějaké konkrétní příklady nákazy parazity?

—Můžu povědět stovky případů. Ale se zastavím u těch, které nejvíc poukázují na nebezpečí parazitů. 

Zaprvé, jak se zjistilo, že některé tasemnice vedou k rakovině. Přičemž, formálně se nákazí ne sám člověk, ale přímo tasemnice. Ale jejich nebezpečné buňky se rozšířují v celém organismu, a tím nákazí člověka. Tohle se stává, když larvy tasemnic se přesunou ze střev do mízních uzlin člověka. Nakonec se to mění do rakovinného nádoru, který infikuje člověka. Smrt přichází během pár měsíců. Opravdu tenhle týden byl další případ úmrtí člověka kvůli podobným nádorům

V centru této fotky: buňky nebezpečného nádoru, který se přenesl člověku od červe-parazitu
Ještě jeden případ – nákaza parazity mozku člověka. Tohle vede k neuróze, rychlé unavě, přílišné vznětlivosti a náhlém změnám nálad. A v pozdní stadii, poté co se mozek zaplní parazity, se rozvíjí vážnější nemoci, které vedou k úmrtí.
«Vedeme fotoarchív z pitev, kde byly parazity v orgánech. Nemůžu vám ukázat fotky, jsou hrozné.»
Třetí příklad – nákaza parazity lidského srce. Myslí se, že tohle je málo rozšířená nemoc. Ale popravdě, nějaké množství červů jsou u 23% lidí. To znamená, že faktický u každého 4. Na ranní stadii jsou úplně nezjevné, a jejích vliv na organismus je nulový. Ale časem je víc viditelná činnost červů v srdci člověka. Přímo ony jsou první příčinou srdečních onemocnění, a když se říká o náhlé úmrtí kvůli zastavení srdce, tak skoro 100% takových případů je kvůli parazitům.
—Proč je ještě nebezpečné nákaza parazity?
«U mužů parazity vyvolávají: prostatu, impotenci a dále – adenoma, cystitida, písek a kameny v ledvinách, v močovém měchýře. 
U žen: bolesti a zánět váječníků. Rozvíjí se myom,fibrocystická nemoc prsu, zánět nadledvinů, močového měchýře a ledvin. A samozřejmě předčasné stárnutí kůže.»
—Jak zabránit sebe od parazitů? Existují nějaké odběry, léky?
—Bohužel, lze říct, že dneska nejsou žádné přesné metody pro diagnózu parazitů vevnitř člověka. Zčásti to souvisí s velkým množstvím druhů parazitů (tisíce variantů), a zčásti s příliš vysokou úrovni obtížnosti je najít. Procedura celkové analýzy na parazity v Česku jsou k dispozici jen v pár místech a stojí to velké peníze.
První příznaky, podle kterých lze říct, že máte v organismu parazity jsou:
  • Nepříjemný zápach z úst
  • Alergie(vyrážka, slzící oči, rýma)
  • Časté nachlazení, angína,ucpaný nos
  • Chronikcá unava(Rychle se unavujete, i když děláte cokoliv)
  • Časté bolesti hlavy, zácpa nebo průjem
  • Bolesti v kloubech a svalech
  • Nervozita, porucha spánku a chuťi
  • Tmavé kruhy, váčky pod očima
Když jsou alespoň 2 symptomy z vyjmenováných – určitě v organismu máte parazity. 

Pokud budeme mluvit o lékách, tak je to problémové. Dneska existuje jen jeden výrobek, který pomůže se zbavit parazitů. Který je vyrobený v Česku.
—Co to je za výrobek a kdo je výrobcem – můžete o tom říct podrobněji?

—Je to protiparazitový prostředek "Bactefort", který je vyroben s účastí našeho institutu Parazitologii ČR a skupiny nezávislých mladých vědců. Souběžně jsme se věnovali práci dvou desítek prostředků proti parazitům. A v procesu výroby bylo rozhodnuto se zastavit přimo na "Bactefort", jako na maximálně efektivní variantě. 

Bactefort je unikátní slitina medvědí žluči, ferula songarica, šťava plodů škumpy a ještě 20 dalších složek. V procesu výroby a výzkumů, tenhle prostředek byl jako nejvíc efektivní. Dnes, to je opravdu účinný výrobek. A pokud by šla řeč jen o penízích, tak na export byl šel všechen objem výrobků. Na Západu jsou připravené kupovat Bactefort skoro za jakoukoliv cenu. Ale máme nařízení vlády, podle kterých většina objemu výrobků musí zůstávat vevnitř státu a prodávat se obyvatelům ČR. 

Navíc – exportní přirážka pro západní zákazníky ( Bactefort se prodává do zahraničí několikrát dražší než je jeho cena), dovoluje nám prodávat vevnitř státu za ceny, které jsou o hodně nižší původní ceny.
—Proc je tak dobrý Bactefort? Něčím se líší od jiných variantů čištění organismu proti parazitům?

—Jak jsem již řekl, dneska je to vůbec jediný účinný prostředek čištění organismu proti parazitům existující ve světě. Přesně proto se za tím honí mezinárodní lékárnické sítě a farmaceutické firmy. Na rozdíl od jiných protiparazitových prostředků, tenhle účinkuje hned proti celému spektru parazitů, kterými mohou být lidé nazakažené. Vzhledem k tomu, že je problém s diagnostikou, tohle dovoluje čistit celý organismus. Už jsem říkal, že skoro není možné pochopit, jakými přesně parazity je nakažen člověk. A Bactefort odstraňuje z organismu parazity, které žijí kdekoliv – od mozku a srdce do ledvin a střev. Na tohle není schopen už ani jeden výrobek, které jsou dnes. 

Navíc, není to chemický lék, ale úplně přírodní produkt, který vylučuje alergickou reakci, poruchu rovnováhy střev a jiné problémy, které mohou vzniknout v době léčby klasickými tablety, které mimo výsledku ještě i zatěžují organismus a nutí přepracovávat různé chemické látky.
—Myslím si,že pro naše čtenáře bude zajímavé slyšet, kde je možné si pořídit Bactefort?

—Dneska Bactefort je k dispozici jen na objednání na webu projektu. Hodně krát jsme zkoušeli se dostat do sítě lékaren, ale ty chtějí dát nejvyšší cenu a prodávat několikrát dražší, než toho chceme my. Rozumíte, Institut Parazitologie – není komerční struktura. A nemám za cíl vydělat. Jen chceme opatřit tímhle prostředkem celé obyvatelstvo. Proto prodáváme to na škodu sobě, kompenzuje rozdíl díky exportu. A hlavní cíl lékaren – vydělat. Proto máme úplně rozlišné názory na cenu. 

Doufám, že časem se domluvíme, a Bactefort se bude prodávat za stejnou cenu i v lékárnách. Zatím ho lze objednat jen online. Snažili jsme se udělat vše pohodlně a jednoduše – prostředek přijde poštou nebo kurýrem, a platba se provádí jen po obdržení a proveření. Žádné jiné pohyby se dělat nemusí.
—Možná, chcete něco řict naším čtenářům předtím, než skončí rozhovor?

—Jediné, co bych chtěl říct – chraňte svůj život a zdraví. Můžete i netušit o tom, že vevnitř sebe s pravděpodobnosti kolem 97-98% žijí parazity. Můžou být kdekoliv – v krvi, střevách, plícech, srdci, mozku. Parazity doslova žerou vás zevnitř a zároveň otravuji organismus. Nakonec, vznikají různé problémy se zdravím, které zkracují život o 15-25 let. To je když nebudeme říkat o problému náhlých úmrtí, které také obvykle souvisí s aktivitou parazitů v organismu člověka.
P.S.: Poprosili jsme p.Rampicha udělat slevu navíc pro naše čtenáře. Ten s tím souhlasil a teď každý si může pořídit Bactefort se slevou navíc 75%.
Kristýna Kopecká
foto z veřejných zdrojů


Comments