Światowej sławy aktor przyznał się do niektórych środków pomogła mu w walce z alkoholem. Skip to main content

Światowej sławy aktor przyznał się do niektórych środków pomogła mu w walce z alkoholem.

Aleksander Domogarow, 54 lata
Wiele osób z nas zderzają się z różnymi trudnościami w życiu. Ktoś może ich podołać samodzielnie, a komuś jest potrzebna pomoc ze strony. Głównie, nigdy nie opuszczać ręki, przecież wyjście jest zawsze. Nawet jeśli sprawa dotyczy problemów z alkoholem. Z taka sytuację życiową zderzył się znany na całym świecie artysta, piosenkarz i prezenter telewizyjny Aleksander Domogarow.
Aleksander, jak teraz rozwija się wasza kariera? Czy są jakieś nowe prace?
W maju 2017 roku odbyła się premiera filmu "Duży" o rosyjskim balecie. Tam gram byłego artysty. Również przedłużam brać udział w spektaklach w teatrze imienia "mosswieta".
Gratulujemy was z premierą! Film stał się prawdziwym odkryciem i w nim doskonale zagraliście. Już są plany na przyszłość?
Poczuwam się teraz pełnym sił, toż przygotowany do nowych propozycji po pracy. I już nad kilku idzie działalność.
Będę czekały nowych filmem z waszym uczestnictwem! Opowiedzcie trochę o swoim życiu teraz, kilku lat nie dawaliście wywiadowi. Wiele osób wiedzą o strasznych nieszczęściach, które stały się z waszymi bliskimi.
Jesteście prawe, mi dużo że zdarzyło się przeżyć. W 2008 roku zginął mój syn i z tego zaczął się napięty czas w moim życiu. Dosłownie opuściłem ręce. Wtedy ja zacząłem pić, czym mocno poderwał zdrowie.
...wtedy że zacząłem wypijać, czym mocno poderwał zdrowie
2 lata po temu u was pojęła jeszcze jedna okropna tragedia. Jak poczuwacie się teraz?
Ciężko o tym wspominać.Wiele osób znają że w 2015 roku umarła moja pokochana Łarysa. Dotychczas nie mogę pogodzić się z jej stratą. Po tyle poszukiwaniach swojej jedynej, myślałem że to dokładnie ona lecz los zadysponował po innemu. Chociaż mi i wstyd to mówić, wróciłem do tego od czego odchodził długie lata - znów znalazłem pociechę w alkoholu.
Teraz po was i nie powiesz że wy tyle wszystkiego przeżyły, doskonale wyglądacie!
Dziękuje, lecz to była długa droga. Gdzieś półtora lat po temu zrozumiałem, że mojej karierze, i że tam, mojemu zdrowiu może przyjść koniec!Należy było jakoś wydostawać się z tej jamy, lecz sam ja jak nie starał się nie mógł sprawić się z fatalną zależnością i wyleźć z depresji.
Jednak, jak potrafiliście sprawić się z położeniem, w którym znalazły się?
Bez pomocy innych nie jest wykonywana. Mnie uratowała moja bliska przyjaciółka. Ona przekonała spróbować jeden środek, zapewniając w tym że ono sto odsetków pomogą sprawić się z moją zależnością. Lecz skrajnie sceptyczny stosowałem do takiej propozycji, myślałem że już całkiem nic nie pomoże.
I dlaczego jednak odważyliście się spróbować ten środek? Сo was popchnęło?
Mój stan był na krawędzi, tak zmęczyłem się od takiego życia i chciałem zmienić do lepszego. Tym więcej przyjaciółka była bardzo uparta, powiedziała, że wielu jej znajomych narzędzie pomogło. Poznawszy składem u mnie już nie zostawało wątpliwości! W składzie jest serdecznik, który uspokaja nerwy, i kwas bursztynowy co usuwa przepicie. W ogóle całe naturalne.
Nie mogliście by podzielić się z naszymi czytaczami, jak nazywa się ten preparat?
Zwyczajnie, on nazywa się Alcobarrier.Jest ciekawe to że jego przyjmowałem zaledwie 2 tygodni, a mnie już od alkoholu przywróciło. Nie krople do ust nie chciało się brać. I to po tyle latach!
Oto efekt! Dotychczas nie pijecie czy czasami chce się?
Całkiem nie ciągnie do spirytusowego. Ja już rok nie piję. Poczuwam się dobrze ponieważ środek nie prosto sprząta cięgło do alkoholu ale i wyprowadza toksyny z organizmu. I psychologiczny stan normalizował się. Poczuwam się dobrze!
Dziękuje wam za wylewną rozmowę! Wasz przykład pomoże wielu czytaczom być może, coś im będziecie życzyły na przyszłość?
W życiu może stać się każde. Nie bójcie się zwracać się do swoich przyjaciół i rodziny, przecież oni wam mogą realnie pomóc. Jeśli was zaczepiła alkoholowa zależność to nie rozmyślajcie, próbujcie Alcobarrier. I jeśli wasze życie poszło po pochyłym, opadły ręce znów zachce się żyć! Dziękujemy Aleksandra Domogarowa za to że podzielił się z nami linkiem do oficjalnej strony leku Alcobarrier gdzie można go kupić z dostawą do kraju. Będzie ona aktywna w wymaganym czasie.

ZAMÓWIĆ NA OFICJALNEJ
STRONIE INTERNETOWEJ

Comments