Vraťte své pleti mládí s Energy Beauty Bar Skip to main content

Vraťte své pleti mládí s Energy Beauty Bar

Dnes bych vám ráda pověděla o novém produktu, do kterého jsem se doslova zamilovala Energy Beauty Bar
27.08.2017

572

15
Nejsem si jistá, pro koho bude tento produkt nejvhodnější, možná pro lidi starší 30 let. Vím ale jistě, že je nepostradatelný pro mladé dívky, protože má spoustu funkcí. Začneme ale od začátku.
Za prvé se Energy Beauty Bar používá pro obnovu pleti. Jak to funguje a jak je možné, že to tento masážní strojek dokáže?
Faktem je, že Energy Beauty Bar není jen masážní strojek, ale také ionizér. Generuje mikroproud, který prochází horními vrstvami kůže a zlepšuje krevní oběh, čistí toxiny a odstraňuje z pleti přebytečné tekutiny. Díky tomu se zbavíte otoků, zpomalíte proces stárnutí a vyhladíte si vrásky. Mně se například podařilo zbavit se vrásek na tvářích a okolo nosu.
Co dalšího Energy Beauty Bar dokáže? Odstraňuje malé pupínky a stopy po nich. Nikdy jsem netrpěla vážnými problémy s pletí, ale měla jsem několik pupínků, kterých jsem se nemohla zbavit za žádnou cenu!!! Nic mi nepomohlo, ani ty nejdražší přípravky. Až Energy Beauty Bar mi pomohl během jednoho měsíce. Používala jsem ho 5 minut každý den a všechny pupínky zmizely. Později mi moje kosmetička řekla, že je to díky zlepšení krevního oběhu a že se mi pleť jednoduše "vyčistila."
To ale není všechno, co Energy Beauty Bar dokáže. Hlavním účelem tohoto zařízení je, abyste měli zdravou a pevnou pleť, takže vám ji dokonale vyčistí díky mikroproudům. Pouhým okem to sice téměř nezaznamenáte, ale pocit, který po použití budete mít, je naprosto úžasný. Žádný krém ani maska mi neposkytly tak skvělý pocit hydratované pleti!!!
Kromě toho Energy Beauty Bar fungoval skvěle i na bradě a na spodní straně lícních kostí. Dříve jsem si myslela, že mi pomůže pouze plastický zákrok, ale ukázalo se, že tento masážní strojek dokáže efektivně vykonturovat můj obličej a odstranit vše, co na něm nechci mít. Pokud tedy chcete mít štíhlejší obličej, Energy Beauty Bar je pro vás to pravé :))
Tento přístroj rozhodně vyvinuli lidé, kterým záleží na jejich klientech :) Je velmi lehký, kompaktní a snadno se používá. Nezabere vám téměř žádné místo a můžete si ho s sebou brát kamkoli jdete!
V instrukcích k použití, které obdržíte společně se strojkem je napsáno, že jej nemusíte používat pouze na obličej. Jsem si stoprocentně jistá, že bude stejně efektivní i na jiných částech těla. Plánuji si s ním omladit také dekolt a ruce. Na těchto částech těla ale nemám žádné výrazné problémy, takže budu ráda, když mi pošlete své zkušenosti (ideálně i s fotkami), pokud se vám podaří zlepšit pleť na rukou a v dekoltu! Podělte se o své dojmy!
Nakonec bych vás chtěla varovat. Nesnažte se najít Energy Beauty Bar v obchodech a v lékárnách, pravděpodobně narazíte jen na padělky. Originální masážní strojek si můžete objednat pouze z oficiálních webových stránek. Dám vám sem odkaz na tyto stránky. Přeji vám všem krásu a zdraví. Pečujte o sebe!
Používala jsem: 2 měsíce 
Hodnocení: 10 z 10

Comments