Priemonė sąnarių gydymui ir tarptautinė farmacijos mafija Skip to main content

Priemonė sąnarių gydymui ir tarptautinė farmacijos mafija
Išskirtinės naujienos: kaip baigėsi skandalas tarp Andriaus Lobovo ir Kęstučio Pūko ir kur įsigyti populiariausią priemonę sąnarių ligų gydymui
Krivickas: Pasiruoškite tikrai bombai! Skandalas, kilęs dėl priemonės sąnariams gydyti pasiekė kulminaciją! Išsiaiškinkime, kas teisus ir kas yra farmacijos mafija! Pokalbis su Andriumi Lobovu ir Kęstučiu Pūku. Rodome tiesioginį išskirtinį interviu!
KOVĄ PRADEDAME!
Lobovas: MANE IŠVARĖ! NORĖJAU PAPASAKOTI TEISYBĘ! Ši pigi priemonė sąnariams viską pakeičia!
Pūkas: Nesu egoistas! Tačiau kanalui reikia finansavimo. Kas jūs kad teistumėte. Aš atstovauju valdžiai!
Krivickas: Rėkiate, prakaituojate, mojuojate kumščiais. Kanalo valdžia moka rėkti! Išjunkite jų mikrofonus!
Priminsiu kaip viskas prasidėjo: Andrius Lobovas filmavosi epizode apie neįgalius žmones, kenčiančius nuo sąnarių skausmų, kadangi juos gydėsi brangiomis, tačiau neveiksmingomis priemonėmis. Lobovas visam pasauliui papasakojo apie prieinamą priemonę, kuri gydo artritą, artrozę, reumatą ir kitas ligas VISAM LAIKUI.
Pūkas supyko, nes Lobovas apie epizodo temą nepasitarė su juo ir nepaprašė patvirtinimo. Todėl epizodas taip ir neišvydo dienos šviesos ir Andrius buvo atleistas irišmestas į gatvę kaip šunytis.
Draugai! Pagrindinis klausimas: kodėl tiek daug žmonių kenčia nuo sąnarių skausmų,kodėl kiekvienas 40 metų viršijęs žmogus jaučia skausmus nugaroje, rankose, kojose, kodėl atsiranda patinimai ir spazmai. Nuo to kenčia ir vyrai, ir moterys, jiems sunku vaikščioti ir pasilenkti. Kaip viskas baigiasi? Vėžiu
Andriau, sakykite, kas darėsi šalyje IKI pasirodant šiam nelaimingam epizodui?
Lobovas: Nelaikau tos laidos nelaiminga, priešingai, manau, kad tai svarbiausias įvykis mano karjeroje! Pagaliau pasakiau teisybę, kuri pakeitė šimtų žmonių gyvenimą į gerąją pusę!

Taip, teisybė, kad turėjau paaukoti savo darbą. Taip, turėjau atskleisti tai, kad Pūkas įsivėlės farmacijos mafijoje. Būtent šita mafija reklamuoja priemones nuo sąnarių skausmo tame kanale. Europiečiai ir amerikiečiai uždirbo daug pinigų mūsų šalies gyventojų sąskaita. Mokslininkai žino, kad NAUJOS KARTOS PRIEMONĖ, kuri PADEDA GYDYTI SĄNARIŲ SKAUSMĄ jau yra sukurta ir patikrinta. Bet kas klauso mokslininkų? Jie užspiesti į kampą, gauna nedidelę algą ir neturi balso teisės! Farmacijos mafija viską gerai paslėpė, kad nebūtų sužinota apie GERESNĘ PRIEMONĘ, nes jiems labiau apsimoka parduoti laikiną negu universalią priemonę!
Pūkas: JŪS ESATE TIKRASIS EGOISTAS, TOMAI! GALVOJATE TIK APIE SAVO KAILIO IŠGELBĖJIMĄ IR PIGŲ POPULIARUMĄ! Laidos tema nebuvo aptarta su manimi ir nepatvirtinta. Žinojote, kad pasakysiu "ne". Kol aš čia vadovauju, tol darbuotojai manęs klauso, o ne kuria chaosą.

Neturiu nieko prieš ligotus žmones, bet negaliu visai šaliai reklamuoti pigios priemonės. Kanalas laikosi tik dėl reklamos kaip ir kiti kanalai. Ar žinote, kiek kainuoja 1 minutė reklamos mūsų TV programoje?

Andrius žino kiek. Jis taip pat žino, kad moku visiems kanalo darbuotojams iš reklamos pinigų. Nepaisant to, jūs pradėjote labdaros projektą. Taip, tai teisybė. Kanalas nereklamuoja veiksmingiausių priemonių sąnarių ligoms gydyti, bet turite suprasti, kad negalvoju vien apie save, galvoju apie visus darbuotojus ir jų šeimas.
Krivickas: Išsiaiškinkime, kas yra tikrasis egoistas.
Andriau, velniop tą TV, geriau atsakykite, kodėl ši priemonė neparduodama šalies vaistinėse ir ligoninėse?
Lobovas: Paklausiau Lietuvoje dirbančio reumatologo Rimanto to paties klausimo. Jo atsakymas mane nustebino!
Krivickas: Parodykite vaizdo klipą iš UŽDRAUSTO EPIZODO!


Rimantas: Esmė tame kad niekas reumatologijos departamente neužsiima verslo reikalais. Tyrimų institutas propaguoja šį produktą kaip specialios programos dalį.
Nepaisant mano pozicijos, neturiu įtakos komercinėms farmacijos grandinėms. Galiu tik rekomenduoti priemonę. Nuoširdžiai rekomenduoju Motion Free visiems. Esmė tame, kad visa mokslinė bendruomenė supranta, koks didelis pasiekimas buvo padarytas sąnarių gydymo srityje. Dideliam mano gailesčiui, farmacijos grandinės nesureagavo.
Kalbant apie ligonines ir klinikas, mes dirbame su problema dėl Motion Free platinimo, o tai susiję su biurokratiniais kliudžiais, tačiau tikiuosi, kad problema išsispręs per 10-12 mėnesių.
Lobovas: Tai ką žmonėms daryti, kol priemonė atsiras vaistinėse?


Rimantas Mes sugalvojome išeitį - Tyrimų instituto specialistai sukūrė specialų puslapį, kuriame galima užsisakyti Motion Free . Jums tereikia įrašyti vardą ir kontaktinę informaciją. Po to su jumis susisieks dėl pristatymo patvirtinimo. Stengėmės padaryti viską kuo paprasčiau, kad visi galėtų įsigyti priemonę net jeigu niekuomet nieko neužsisakė internetu.
Noriu atkreipti dėmesį, kad nugaros ir sąnarių ligos "jaunėja", todėl netgi silpni momentiniai skausmai negali būti ignoruojami. Nelaukite, kol jums išsivystys kraujo ar kaulų čiulpų vėžys, tuomet teliks laukti tik mirties.
Krivickas: Dabar visa šalis sužinojo apie priemonę, kuri gali padėti išgydyti sąnarius visam laikui. Ką, jūsų manymu, dabar darys brangių priemonių gamintojai, kurių reklamas rodote kiekvieną dieną?
Pūkas: Jie apsisuks ir išeis! Negaliu atleisti Andriaus išdavystės. Manau, kad pasielgiau teisingai. Nemanau, kad skaudantys sąnariai yra toks jau baisus dalykas. Yra daug rimtesnių ligų.
Lobovas: Jeigu pažiūrėtumėte šį epizodą, kurį be gailesčio nuėmėte, nesakytumėte tokių dalykų!
Krivickas: Parodykite šio negailestingai nuimto epizodo ištrauką, kuri pasakojote apie sąnarius ir skaudžias šios ligos pasekmes. Iki galo nesupratau dalies apie vėžį.
Reumatologijos institute buvo sukurtas analogų neturinti priemonė, atkurianti sąnarius.


Sąnarių ligos yra itin pavojingos ir netgi ankstyva stadija gali numarinti žmogų arba paversti jį neįgaliu.
Pirma, bet kuri sąnarių liga yra vėžį galinti sukelti kondicija. Netgi ankstyvoje stadijoje artrozė ar artritas gali sukelti vėžinio auglio formavimąsi.
Sąnarių nekrozė (dažniausiai paveikiamos rankos)
Rodyti nuotrauką
Vienintelis siūlomas gydymo metodas yra sudėtinga operacija, 79% atvejų ji baigiasi paciento neįgalumu.
Rodyti nuotrauką
Ir tai ne viskas! 
Kelio sąnario deformacija reikalauja dirbtinio sąnario implantavimo ( tai kainuoja apie 8 000 eurų)
Rodyti nuotrauką
Kiekvienais metais šimtai Lietuvos piliečių miršta nuo kraujo ir kaulų čiulpų vėžio, kurį sukelia sąnarių ligos. Visi pacientai kenčia baisias kančias. Pacientai, kurių amžius viršija 40, labiau rizikuoja.
Rodyti nuotrauką
Chondroprotektoriai suteikia trumpalaikį skausmą malšinantį poveikį, vartojant ilgai jie toliau kenkia sąnariams.
Injekcijos tik numalšina skausmą, žmogus jo nejaučia, tikėdamas kad viskas tvarkoje, o tuo tarpu vėžys toliau plečiasi organizme.
Bet, kas yra baisiausia, kad tik 1% žmonių tai žino, kad netgi labai pažeisti sąnariai gali išgyti tik per 2-3 mėnesius
Motion Free padeda netgi apleistų ir ūmių ligų atveju, atstatydamas kremzlinį audinį kol atkuriama normali jų būklė. Šios priemonės savybės yra iš tiesų ypatingos, joks kitas produktas negali tai veiksmingai išgydyti pažeistų sąnarių.
Patariu paskubėti! Šiuo metu tyrimų institutas neturi pakankamai produkto visai šaliai. Todėl šis specialus pasiūlymas yra ribotas. Preparatui šiuo metu taikoma nuolaida galios neilgai! Pirkite "Motion Free" TIK iš oficialaus puslapio!
Krivickas: Mano nuomone, nebėra apie ką kalbėti. Vaistinės siūlo neveiksmingus ir pavojingus vaistus ir slepia nuo žmonių teisybę apie naują priemonę, kuri platinama biudžeto kaina. Pasidarykite išvadas patys. Juk kalbame apie jūsų sveikatą, o už ją atsakingi esate tik jūs.
Iki pasimatymo!


Komentarai: 14

R

Regimantas
10.03.2018

Čia Lietuva, čia visada taip bus. Užsisakiau Motion Free. Kartais pasireiškia įkyrūs skausmai, ypač kai blogas oras. Išbandysiu.


M

Mindaugas
10.03.2018

Pasirašau po kiekvienu žodžiu! Motion Free yra unikali priemonė, kuri yra geriau nei bet kokie mano bandyti produktai. Sąnarius man skaudėjo daugiau nei 4 metus. Praeitais metais skausmas buvo toks stiprus, kad net nuskausminamieji nepadėjo. Gydžiau su visomis įmanomomis priemonėmis. Bet sąnariai nepagijo. Po to atradauMotion Free . Mano sąnariai atsistatė visiškai per 6 dienas, vėliau tai patvirtino tyrimai. Rekomenduoju Motion Free visiems. Ypač turint omenyje jo žemą kainą!


N

Natalija
12.03.2018

Užsisakiau. Situacija su vaistinėmis yra baisi, teisybė.


T

Toma
12.03.2018

Aš irgi turiu geros patirties su Motion Free. Sirgau osteochondroze. Viskas susitvarkė. Jaučiuosi nuostabiai.


GT

Gitana T
14.03.2018

Man 61 metai. Artritas gyvenime ilgai yra mane lydi. Ir mano vyrą taip pat. Praradome viltį kad jį išgydysime. Bet, laimei, skausmas pranyko ir sąnariai atsistatė. Taip kaip jaunystėje. Tai Motion Free mums padėjo. Nusipirkome su akcija.


D

Dovydas
16.03.2018

Kas per nesamonės dedasi klinikose? Šiandien visur tos korupcijos pilna. Dar gerai kad atsiranda tokių, kurie galvoja apie paprastą žmogų.


K

Kristina
16.03.2018

Tai tikras stebuklas! Naudoju tepalą jau tris savaites, nugaros skausmas pradingo. Sėkmės jums karjeroje, Andriau!


V

Valentina
16.03.2018

Mano kelių sąnariai labai skaudėjo. Įkirus skausmas buvo mano kompanionas. Išbandžiau daug priemonių ir procedūrų, netgi įvairius liaudies receptus. Niekas nepadėjo taip kaip Motion Free . Šita priemonė yra tikras stebuklas!


M

Monika
17.03.2018

Sąnarių artrozė pradingo per 2 savaites naudojant Motion Free . Nesvarbu ką kas sako, mūsų mokslininkai yra geriausi.


J

Jurijus
19.03.2018

Perskaičiau apie šitą priemonę kažkuriame medicinos laikraštyje. Ten buvo parašyta, kad Motion Free yra tikras proveržis medicinoje. Kartais jis labiau padeda negu tie importuoti vaistai, įskaitant ir brangius.


JD

Julija D
19.03.2018

Ačiū už įdomų straipsnį


OJ

Olga J
20.03.2018

Mano vyras serga osteochndroze, abu važiuojame į kliniką. Myliu jį, gyvenimą paaukočiau, bet negaliu palengvinti jo skausmo. Labai tikiuosi, kad ši priemonė padės. Užsisakiau. Pažadėjo, kad atsiųs paštu per 5 dienas.


A

Asta
20.03.2018

Nugaros skausmai dingo! Labai gerai padeda!


Comments