GUSTĖ SAMANAITĖ: Kaip aš sugebėjau atsikratyti skoliozės Skip to main content

GUSTĖ SAMANAITĖ: Kaip aš sugebėjau atsikratyti skoliozės

Noriu pasakyti, kaip mano gyvenime įvyko stebuklas, kurį sukūriau pati! Pati, be gydytojų pagalbos ir operacijų, sugebėjau atsikratyti stipraus nugarkaulio iškrypimo (skoliozės). 
Tikiuosi, mano metodas padės kažkam dar ir apsaugos nuo brangios ir pavojingos operacijos, kai prie nugarkaulio varžtais tvirtinamos geležinės plokštės.
Kada aš turėjau skoliozę, stengiausi fotografuotis taip, kad polinkis į kairę atrodytų natūraliai
Dabar man 42 metai. Skoliozė man pradėjo vystytis nuo 30 metų, kai aš nesekmingai paslydau ir susitrenkiau nugarą. Iki 36 metų amžiaus man diagnozavo II laipsnio skoliozę, kuri gana greitai progresavo. Man jau buvo suteikta trečia neįgalumo grupė (darbingumo lygis).
Štai kokią skoliozę turėjau
Toliau jau buvo tik antra neįgalumo grupė (nedarbingumo lygis). Parduotuvės savininkas, kur dirbau pardavėja, atleido mane iš darbo. Sakė, kad mano išvaizda išvaiko visus pirkėjus, ir dėl to pardavimai mažėja. Turėjau įsidarbinti žuvų džiovinimo įmonėje. Jiems tikrai buvo vis tiek, kokią nugarą turiu.
Dėl skoliozės teko palikti darbą parduotuvėje ir įsidarbinti žuvų džiovinimo įmonėje
Gydytojai siūlydavo operaciją. Bet aš atsisakydavau. Ir dalykas net ne piniguose, nors operacija tikrai kainuoja daug, ypač atsižvelgiant į reabilitacijos laikotarpį. Tiesiog aš pažįstu moterį, kuri turėjo tokią pačią problemą. Ji sutiko su operacija, kurią jai atliko Atkuriamosios medicinos institute. Koks rezultatas? Sunkiausios komplikacijos, nugarkaulį beveik neišlygino, tačiau dabar labai stiprus nugaros skausmas ir saujomis valgo tabletes. Kur dabar važiuoti, į Izraelį? Ten visiškai kitos kainos.
Štai kaip rentgene atrodo tos plokštės ir sraigtai, kurie įsukami į nugarkaulį

Mano mažas stebuklas

Kaip sakiau, mane išgelbėjo stebuklas. Pas mus į įmonę kartą atvažiavo profesorius pirkti žuvies. Ir jis užmiršo žurnalą ant stalo, kur aš jam išrašiau važtaraštį. Pirkėjų daugiau nebuvo, ir aš jį atverčiau iš nuobodulio. Iš karto pastebėjau antraštę: “Pasyvinio skoliozės koregavimo metodas naudojant laikysenos koreguoklį”.
Straipsnis buvo mokslinis, su įvairiais nesuprantamais terminais. Bet svarbiausia, kad aš supratau, jog skoliozę galima išgydyti specialiu koreguokliu be jokios operacijos! Kai profesorius sugrįžo pasiimti savo žurnalą, aš jį paklausiau apie tą koreguoklį.
Čia citatos iš žurnalo:
Namie aš dar kartą atidžiai perskaičiau straipsnį ir paskambinau į tą Nugarkaulio patologijos centrą telefonu, kurį mano davė profesorius.
Ilgą laiką man negalėjo surasti reikalingą žmogų, kuris atsakytų į mano klausimus, bet galų gale susisiekiau su vienu iš šio straipsnio autorių. Jis man iš karto sakė, kad savo Centre jie koreguoklių negamina ir neišsiunčia. Tačiau jis man davė įmonės, kurioje gaminami koreguokliai, telefono numerį. Aš tuojau paskambinau ten ir man greitai paaiškino, kaip padaryti užsakymą. 
Tam reikėjo tik užeiti į jų oficialią svetainę , parašyti savo duomenis ir patvirtinti užsakymą telefonu.
Mano nugara po gydymo
Ir jau po penkių dienų aš turėjau Laikysenos koreguoklį , apie kurį buvo rašoma žurnale. Aš tuoj pat pradėjau jį dėvėti. Jis buvo labai patogus, o svarbiausia, nebuvo matomas po drabužiais, net jei buvau tik chalate. Jau po savaitės nugaros skausmai dingo. Dingo taip pat diskomfortas, kai nusilenkiau. O po mėnesio aš pagaliau įsitikinau, kad nugarkaulis pradėjo ištiesėti , kairė mentė pradėjo pakilti prie dešinės!
Rentgeno nuotraukos "IKI" ir "PO" koreguoklio
Po trijų mėnesių iškrypimas visiškai išnyko! Pasijaučiau sveiku žmogumi. Nuėmiau nuo saves neįgalumą, ašsileidau iš darbi ir vėl įsidarbinau pardavėja parduotuvėje - šis darbas man labiau patinka.
Jau pusę metų aš vėl turiu tiesią nugarą! Jei taip rimtai nesirgti, sunku suprasti žmogaus, kuris atsikratė savo ligos, džiaugsmą.
Dabar esu sveika ir įsitikinusi
Labai tikiuosi, kad mano patirtis bus reikalingas kitiems žmonėms, sergantiems skolioze arba kifoze.
Būkite sveiki!
Gustė SamanaitėUžsakyti oficialioje tiekėjo svetainėje

Comments