JEREMY CLARKSON: Polish - EELMINE SAJAND. SEE OLI AJASTU VEDEL KLAAS! Skip to main content

JEREMY CLARKSON: Polish - EELMINE SAJAND. SEE OLI AJASTU VEDEL KLAAS!

Igavene probleem autojuhtidele suhteliselt säilitada puhtust oma auto lahendatud. Teadus ei seisa paigal, ja nüüd on leitud õige viis, kuidas sõna otseses mõttes kaitsta auto mustusest. Üksikasjalikult selle leiutas räägib moderaator show Top Gear ja The Grand Tour Jeremy Clarkson.
- Kui sa hoolid oma välimuse oma autod, siis soovitan teil pöörata tähelepanu kogemus Jaapani elanikud. Vaatamata kliimakaitse ja ei ole sugugi puhas maantee vaipu, need kavalad aasialased on õppinud, et säilitada puhtust oma autosid. Nende masinad on lihtsalt läikima ja sära, kusjuures aastaringselt! Arvad, et neil on eriline kava pesemist või magic polish? Peaaegu vist. Kõik asi on vedelas klaasist.
Vedel klaas nimega SILANE GUARD - on revolutsiooniline toode kuulsa jaapani brändi Willson. Kuni sellest hetkest alates on ettevõte pakkunud klientidele erinevaid puhastus, šampoonid ja-tarbed pesemiseks, kuid nüüd on nad teinud tohutu hüppe edasi. Nende kaitsja - tõeline jama. Tegelikult see on sama polish, aga hoopis teise kvaliteediga: ränidioksiid ja kvaliteetne polümeer see koosneb tegelikult suudavad anda autole unikaalne läige ja kaitsta tema vastu igasuguse välise mõju kliimale.
- Ühe tõmbega on piisav selleks, et tagada autole suurepärase välimuse pikk, kuni ühe aasta jooksul. Ja see ei ole lihtsalt sõnu - see on jaapani kvaliteet. Mõtle ise - juba stardis müügi USA ja Eesti tootja pidi sõitma neli täiendavat rida, et vedel klaas jätkunud kõigile soovijaile. Ja miks sellise möllu? Kõik on lihtne - see värk tõesti töötab.
- Kokkupuutuva pinna kere SILANE GUARD moodustab tiheda molekulaarne film, mis suudab kõrvaldada sõlme keerdumist ja väikesed kriimud, anna autole suurepärane läige ja kaitsta väliste keskkonna mõjude eest. Lihtsamalt öeldes - te olete lihtsalt nii nagu peaks hõõru oma käru ja nautida elu. Ega vihm ega pori ei jäta ühtegi lahutust tagaküljel on teie auto. Ja kõige tähtsam: vedel klaas sobib mis tahes värvkatte. Ja kohaldada seda on võimalik isegi siis, andke andeks, inimene on ühe käega.
Niisiis, sõbrad, kui soovite, et teie auto särama, viskate oma polish koera. Vedel klaas - minu nõuanne kõigile autojuhtidele. Tõsi, seal on üks väike miinus - teie auto on meelitada suuremat tähelepanu oma uskumatu sära.
Lõpetuseks lisame, et Eesti on müük vedel klaas SILANE GUARD toimub ametlik kodulehekülg firma esindaja. Soovime teile puhas auto!
Juri, 38 aastat

Eesti, Rakvere

Lahe mees! Kahju, et Top gear suletud temaga. Kõige lõbus saade TV-s oli.
Axel Soo25 aastat

Eesti, Valga
Selle ostnud, et kas SILANE GUARD reklaamib nüüd )))
Daniel Pihelgas, 26

Eesti, Narva

Noh tal siin pole midagi teha, kui igasuguseid vahendeid reklaamida. Lihtsalt nõu jagas. Seda enam, et see on vedel klaas reklaami ei vaja - meil on terve linn teda kõrvad on seda väärt. Ma juba ise tellisin, ei suutnud vastu panna )
Axel Saks, 32 aastat

Eesti, Narva

Ja mina juba proovisin seda värki. Käru nüüd ei ole tegelikult teada - näeb välja nagu uus. On veekindel mõju kuni ei ole testitud - ilm on kuiv väärt. Kuid tolm ja mustus ei asuda, see on fakt.

Eesti, Narva

Siin just eile pro see klaas Auto pluss vaatasin. Katsetatud Honda - lihvitudSILANE GUARD ja saadaksid sõita on räpane võsast. Pimp tegelikult oli kuiv ja vett. Jaapanlased on tõesti kobama.
Helga Holm, 24-aastane

Eesti, Tallinn

Liiga on kasutamise kogemus vedel klaas. Peueot lihtsalt särab :)
30 aastat

Eesti, Tallinn

Poisid, kui kaua tarne läheb? Kirg kui tahan seda vedel klaas proovida. Ja kuu aega ootama ei tahaks...
Axel Part, 28 aastat

Eesti, Tartu

Kuu aega ootama ja ei ole vaja, sina oled seal koos Hiina kogunes tellida või mis?) Ostaametlik kodulehekülg firma, seal sulle maksimaalselt nädal pink. Mulle neljandal päeval juba tuli. Asi on muidugi lahe!

Comments