Testujeme tekuté sklo na Brilliance V5 Skip to main content

Testujeme tekuté sklo na Brilliance V5

Testujeme tekuté sklo na Brilliance V5

Ahoj všem! Mnozí asi vědí, že nedávné na český trh se dostal japonský přípravek tekuté sklo SILANE GUARD. Poptávka je obrovská – celé město o tom mluví. Už jsem stihnul otestovat tekuté sklo ještě na jaře, když jsem objednal přímo z Japonska. Chci vám ukázat, co to je za přípravek a jak funguje.
Vůbec, nápad o nátěru svého auta jedinečným tekutým sklem jsem chtěl uskutečnit v zimě. Vlastně první leštění karosérii podobným přípravek bylo ještě v salónu při prodeji. Ale mechanici, asi moc nepřemýšleli nad výrobcem a kvalitou práci – udělali vše jen pro to, aby schovat malé nedostatky na lakovém povrchu. Za pár měsíců nátěr úplně zmizel.
Tak začátkem března jsem narazil na akci v online obchodě na tekuté sklo japonské společnosti Willson - SILANE GUARD. A rozhodl jsem se naleštit auto sam.
Objednávku jsem dělal na oficiálním webu společnosti-představitele. Předtím jsem si pozorně přečetl recenze na různých webech. Moc chválili tuto věc. Za pár dnů jsem dostal balíček. Počasí bylo mrazivé, proto jsme se rozhodli s manželkou chvíli počkat. Až teploměr ukázal nad nulou, tak jsme šli do garáže.
Takže, první etapa. Umyl jsem pořádně auto. Pak ošetřil šamponem a zase umyl. Etapa druhá – odmastit auto. Na fórech psali, že lze i bez toho, ale jsem zvyklý sledovat návodu. Někdo s tím nechce lámat hlavu, tak jeho věc. Etapa třetí – zase umyl vodou a nechal uschnout.
Další den jsem se vrhnul na poslední etapu - nanášení SILANE GUARD. Úpřímně, je to nepohodlnější nátěr ze všech, co jsem kdy zkoušel. Lechce se nanáší, ideálně pokryje. Zajímavé je, že po dvojitém nanášení ještě zbyla půlka balení. Společně s nízkou cenou, toto tekuté sklo je nejlepší varianta v poměru ceny a kvality.
Nanášel jsem houbou a mikrofybrou, dle návodu. Na začátku jsem použil houbu s tekutým sklem, a za 10 minut – manželka mikrofybru. Za hodinu jsme proceduru zopakovali – pro lepší výsledek.
První, čeho jsem si všimnul – tato věc výborně odstraňuje vyblednutí a mikroškrabance na karosérii. Nakonec za půl roku se neobjevila exploatace. Ať to bude – po nanášení SILANE GUARD ani žádná stopa. A jak září autíčko! Krásná podívaná!
Od té doby uběhlo 3 měsíce, a tekuté sklo se ještě drží. Výrobce slibuje efekt do 1 roku! Tak uvidíme. Zatím mě vše vyhovuje – déšť stéká dolu, špína se neusazuje. Auto září jako nové. Takže přátelé, SILANE GUARD - opravdu super věc. Jak se říká, oveřil jsem si na sobě. Teda na autě.


Komentáře


Kimberly
Honza Jochman, 34 let
Příbram

Jak jsi včas dal tento příspěvek! Už týden lámu hlavu, jestli kupovat toto tekuté sklo. Tvoje testování mi dalo jistotu, děkuji.
Aleno4ka
Alena Slezáková, 26 let
Tábor

Připojuji se děkuji za podrobný popis. Jdu si to objednat :)
Kimberly
Honza Jochman, 34 let
Příbram

Zkusil jsem si tuhle věc předevčírem. Auto je teď k nepoznání – vypadá jako nové. Na voděodolný efekt jsem ještě netestoval – suché počasí. Ale je pravda se prach a špína neusazují .
Autosha
David Dvořák, 38 let
Liberec

To je něco jaký má lesk tvoje auto)) Ukecali jste mě, jdu to koupit )))
Kimberly
Honza Jochman, 34 let
Příbram

Předevčírem jsem o tomhle tekutém skle slyšel v televizi. Testovali Hondu – leštili s SILANE GUARDa posílali jezdit po loužich. Auto opravdu vyjíždělo suché z vody. Japonci jsou opravdu šikovni.
Lequel
Jakub Fajkoš, 33 let
Praha

Tak jsem nepochopil, musí se odmastit auto nebo ne. Přátelé, poraďte.
123890
Aleš Urban, 24 let
Liberec

To se rozhodni sam. Ve složení tekutého skla jsou už potřebné složky, proto si myslím, nelámej hlavu. Leštění i bez toho zvládne svůj úkol. Podívej se na moje auto – nic jsem neodmastil, jen použil leštění a to je celé.
Jeaman
Alex Budarický
Karlovy Vary

Chlapi, jak dlouho se doručuje? Strašně moc chci to zkusit. A nechtělo by se čekat měsíc…
123890
Aleš Urban, 24 let
Liberec

Nemusíš čekat měsíc, budeš objednávat z Číny nebo co?) Objednávej na oficiálním webuspolečnosti, tam ti doručí max za týden. Mně přišel na 4.den.-Věc prostě pecka!

Comments