Visa patiesība par kauliņiem: KĀ TIKT VAĻĀ NO PĒDU KAULIŅA? Skip to main content

Visa patiesība par kauliņiem: KĀ TIKT VAĻĀ NO PĒDU KAULIŅA?

поху
Numura tēma: Tiekam vaļā no pēdu kauliņiem.
Sāpīga pēdas deformācija - izvirzīts kauliņš pēdas īkšķa pusē — daudzām sievietēm zināma problēma. Kāpēc veidojas šis kauliņš, vai ir iespējams apturēt kauliņa veidošanos un kā likvidēt šo kroplīgo izaugumu, kurš traucē vilkt elegantus apavus un boja gaitu?Mūsdienīgā medicīna sniedz atbildes uz šiem jautājumiem.
Kauliņš pēdas īkšķa pusē ir ne tikai kosmētiskā rakstura problēma. Pēdas deformācija ne tikai kropļo kāju, kā arī pasliktina pašsajūtu neparejošas sāpes un iekaisuma dēļ. Ērtu, turklāt elegantu apavu izvēle pārvēršas par neiespējamo misiju.

Medicīnai zināmi simti "kauliņu" likvidācijas operācijas. Visas operācijas ir sarežģītas, sāpīgas un dārgas. Toties operācija vienmēr ir radikāls risinājums. Mūsu klīnikas praksē 9 no 10 gadījumiem tikt vaļā no pēdu kauliņa palīdz ārstēšana bez operācijas, izmantojot unikālo fiksatoru Valgosocks. Šis fiksators ir ļoti iedarbīgs un vairākas reizēs lētāk, nekā visvienkāršākā pēdu "kauliņu’’ likvidācija.

’’Mezgli’’ uz kājām: sieviešu samaksa par vēlmi būt skaistai

To, ko ikdienā mēs saucām par kauliņu pēdas īkšķa pusē, zinātnieku valodā skan kā Hallux valgus.Īstenībā nekāda ‘’mezgla’’ uz pēdas nav.Tā tika liekas. Īstenībā tas ir kājas lielā pirksta nobīde uz iekšpusi un uz pēdas ārējās malas pie īkšķa pamatnes izauguma veidošana.Ja laicīgi nepievērst problēmai uzmanību, laikam ejot situācija pasliktināsies. Pakāpeniski kauliņš paliks vēl izteiktāks. Tas ne tikai kropļo pēdu, kā arī izraisa sāpīgas izjūtas gaitas laikā. Papildus kauliņš izraisa problēmas apavu izvēlē.
Visnepatīkamākais ir tas, ka ar šo problēmu biežāk sastopas sievietes. Saskaņā ar statistiku,dāmas 20 reizēs biežāk, nekā vīrieši, sastopas ar pēdu īkšķa deformāciju. Saskaņā ar ārstu viedokli, daiļā dzimuma pārstāvēm ir iedzimts muskuļu un saišu aparāta vājums – tas ir daudz elastīgāks nekā vīriešiem. Mums jāsaudzē savas kājiņas. Turklāt mēs tieši otrādi, gribām būt augtākās, augstu papēžu dēļ pēda nevar tikt galā ar slodzi un deformēja.

Pēdu īkšķa deformācija

> Pēdu īkšķa kauliņā ārstēšana: vanniņas jums nelīdzēs!

Lai ko nerakstītu tautas medicīnas piekritēji interneta plašumos,kompresi, vanniņas un joda sietiņi nepalīdzēs tikt vaļā no pēdu kauliņa. Visi šie pasākumi palīdzēs tikai uz laiku noņemt sāpes un smaguma sajūtu kājās.
Pateicoties medicīnas attīstībai, "kauliņu" iespējams koriģēt izmantojot dažādas ortopēdiskas ierīces. Piemēram, ļoti efektīva ir nakts atadošas bandāžas izmantošana, kura fiksē pēdas īkšķi pareizā vietā. Kā rezultātā sanāks savdabīgs ārstniecisks miegs. Ikdienas lietošanai ir speciālie koriģējošie ieliktnīši, kuri pasargā pret apavu spiediena uz kauliņa un veido īkšķa pareizo izvietojumu, kā arī dažādi starppirkstu ieliktni.
Izmantot Fiksatoru deformēta īkšķa korekcijai ieteicams ne tikai ārstnieciskos nolūkos, kā arī profilakses nolūkos.

Jana Rudkovska: Kā es izārstēju pēdu kauliņus.

Savu stāstu par to, ka fiksators palīdzēja tikt vaļā no pēdu īkšķu kauliņiem, mums pastāstīja Jana Rudkovska.

Jana Rudkovska pastāstīja, kā viņa cīnās ar "kauliņu"
Jūs visi zināt, ka mans dzīvesveids piespiež mani izskatīties perfekti jebkurā nedēļas dienā un jebkurā laikā. Šajā dzīves ritmā es nevaru iztikt bez smalkiem augstpapēžu kurpītēm. Turklāt, mums sievietē, tik patīk būt skaistiem.
Pastāvīgas nepieciešamības valkāt augstpapēžu kurpes sekas ir saspiestības sajūta pirkstos un tas vēl nav visnepatīkamākais. Augstie papēži ir pēdu īkšķa deformācijas pamatcēlonis. Turklāt mēs, daiļavas, skaistuma dēļ gatavas ciet jebkuru diskomfortu. Kā teikts: skaistums prasa upurus.
Tādējādi man izauga kauliņš. Kauliņš paliek tik izteikts, ka pati sacepos: negaidīju, ka sastapšos ar šo problēmu 30 gadu vecumā. Laikam ejot, kauliņš paliek arvien izteiktāks. Biju šokā! Kauliņš ne tikai kropļo kāju, kā arī rada sāpes ejot. Papildus apavu izvēle paliek ļoti ierobežota. Es nolēmu, ka jāmeklē problēmas risinājumu.
Izmēģināju dažādus vingrinājumus, bet pozitīvu rezultātu tā arī nesagaidīju. Pieteicos uz vizīti pie ortopēda – viņš piedāvājis veikt operāciju, jo mans gaidījums bijis diezgan ielaists. Toties es kategoriski attiecos no operācijas, cerot atrast citu risinājumu.
Kā izradās, arī citiem populāriem cilvēkiem ir līdzīga problēma un viņi atrisina šo mājas apstākļos, bez ārstu palīdzības!
Ir tāda ierīce, saucas Valgosocks. Ļoti ilgi izvēlējos un beidzot nopērku šeit.Viena mana draudzene ar līdzīgo problēmu teikusi, ka ja pēc dažām dienām viņas gaita kļuvusi, ka jaunības gados. Nekādas sāpes un diskomforta. Valgosocks ir unikāls fiksators, izstrādāts speciāli pēdu īkšķa deformācijas ārstēšanai. Latvijas teritorijā fiksators pārdodas tikai vienā interneta veikalā.
Atnākot mājās, ilgi nedomājot, pasūtīju sev 2 gabalus no oficiālās vietnes. Nekā sarežģītā. Piegādāja jau pēc 3 dienām, es nevarēju sagaidīt savu sūtījumu. Ļoti gribējās ātrāk izmēģināt.
Nākama rīta, pēc brokastīm, es ķeros sava "kauliņa" ārstēšanai. Valgosocks tika jāuzvelk uz kājas īkšķi. Šodien es izdomāju uzvilks savas mīļākās kurpītes, kuri nenormāli noberž pēc "kauliņa" izauguma.
Un ko Jūs domātu? Biju pārsteigta un satriekta. Jau pēc 20 minūtēm es jūtu labāk, Valgosocks pilnīgi pasarga no noberzumiem. Gandrīz nejūtu diskomfortu no "kauliņa", es jau varēju brīvi uzvesties sev tīkamos apavos. Tas mani ļoti iepriecināja.
Es nešķiros ar Valgosocks 3 nedēļu laikā, kamēr "kauliņš" pilnīgi nepazudis. Bez draudzenes padoma, es nezinātu, ko darīt. Jūtu sev, ka 20 gadu vecumā. Nevaru sēdēt uz vienas vietas. Pats galvenais šobrīd – nostiprināt rezultātu.
Meitenes, diemžēl, agri vai vēlu ikviena no mums saskarsies ar šo problēmu. Es gribu, lai Jūs zinātu, ka cīnīties ar to. Valgosocks patiešām labākais risinājums. Īpaši iepriecina fiksatora niecīga cena, turklāt ierīci atrisina kolosālo problēmu.

KUR PASŪTĪT?

Līdz ar to, ka pašlaik Latvijā vēl nenotiek šo fiksatoru atklāta pārdošana, vienīgais risinājums - noformēt pirkumu internetā. Taupības, piegādes ērtuma un ātruma ziņā - šis variants viennozīmīgi izdevīgāks!Īpaši ņemot vērā to, ka preces apmaksa notiek pēc tas saņemšanas pastā.
Papildus tam, tikai mūsu žurnāla lasītājiem darbojas ierobežota atalide, tikai Jumsdivkāršs ieguvums!

Comments